Announcement

Collapse
No announcement yet.

Otac ili Novac?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Otac ili Novac?

    Hm, važno je oboje, možda je dobar otac malo važniji, ali ako je loš onda bolje da šalje novac...ak se može živjeti skromno da nisi baš teška sirotinja onda bolje da otac bude kući, ali ako je frka s lovom onda bolje da otac ode nego da ste zajedno a teška ste sirotinja...

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #17
      Re: Otac ili Novac?

      Originally posted by vedro777
      Zanimljiva tema.. eto moram se i ja nadovezat, imam oca koji mi radi u inozemstvu tako reči cijeli život, dolazi 1x na mjesec-dva doma.. mogu reči da nije to ljepo, pogotovo kad sam bio dijete a priznajem da i sad, mada sam već "stari bik" ali mi uvijek drago kad dođe..hehe
      tako sam i ja išao za njim radit u njemačku- ali nije dugo išlo, nemam svoju obitelj niženu ni ništa što bi me previše vezalo, ali društvo i cura su mi previše falili i morao sam odustat, kolko god mi bilo ljepo i odlično plačeno.. Nije sve u parama..
      p.s. samo još da kažem eto nakon toliko godina svađe među starcima oni su se nedavno rastali, a razlog -mislim da znate i sami..
      Slična je situacija kao kod mene , ali moj je dolazio jednom godišnje na 10 dana
      Ljudi nisu ni svjesni da se čovjek može otuđiti od svoje porodice. Moj stari kad je otišao , vjerujem da nije planirao da tamo i ostane , ali izgleda da mu se svidjelo tamo , pa je poslije par godina zatražio razvod da bi mogao da dobije stalne papire i državljanstvo , ali stara nije htjela da mu da razvod. Međutim , situacija se u Njemačkoj iskomplikovala i morao je da se vrati ovamo poslije 7 godina.... Nedostajao nam je onda kad je najviše trebalo , u ratno vrijeme , ali šta je tu je , treba stvari ostaviti iza sebe.... Bolje i to nego da je bio u ratu....

      Comment


      • #18
        Re: Otac ili Novac?

        svatko ima problema raznih doma i svakome su njegovi najtezi!! ja sam tip koji je naucio ostavit stvari iza sebe!! ako se neda ispravit onda nije ni vrijedno!! svatko ce zet kako si je posijo i sve ovisi o nama samima!!! najbolje je okrenut se sebi i radit na sebi zavrsit skolu i uzivat u zivotu koliko god je vise moguce!!!

        Comment


        • #19
          Re: Otac ili Novac?

          Originally posted by gargamel69
          svatko ima problema raznih doma i svakome su njegovi najtezi!! ja sam tip koji je naucio ostavit stvari iza sebe!! ako se neda ispravit onda nije ni vrijedno!! svatko ce zet kako si je posijo i sve ovisi o nama samima!!! najbolje je okrenut se sebi i radit na sebi zavrsit skolu i uzivat u zivotu koliko god je vise moguce!!!
          slažem se u potpunosti mada , nekad je potrebno vremena da se neke stvari ostave iza sebe

          Comment


          • #20
            Re: Otac ili Novac?

            to je sad dvosjeklo mač.. dobar otac bi za svoju obitelj učinio sve, pa i otišao da zaradi nešto više za njih bez obzira što ih ne bi viđao, ali s druge strane, ostaviti svoju obitelj, da ti djeca ne vide oca, to je kao da ga nemaju, jer ga na kraju nikad ne upoznaju i on ostane njima stranac.. kad pogledaš, ne želiš imati takav odnos s ocem niti da on ima takav odnos sa svojom djecom.. na kraju krajeva, tko ti ostaje i tko ti je bitniji, ota, obitelj ili novac?
            http://www.roditelji.hr

            Comment


            • #21
              Re: Otac ili Novac?

              po meni finansijska situacija je mnogo bitnija, mozda ovo zvuci drsko , al ja to sagledam u vidu npr finansijske krize u kuci i svi su nezaposleni, i normalno da je mnogo bolje otici zaraditi neki novac u inostranstvo nego sjedit u kuci gladovat zajedno sa ostatkom obitelji,
              ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
              Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

              Comment


              • #22
                Re: Otac ili Novac?

                Svi govorite o inozemstvu kao da je tamo pronaći posao pljuni pa prilipi....ne vesele se baš oni strancima.Evo šta se sad događa u Njemačkoj..Ispada po gore ispričanom da se nitko nije vratio bez hrpetine love.
                Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                Comment


                • #23
                  Re: Otac ili Novac?

                  Originally posted by VelikiBlek
                  Svi govorite o inozemstvu kao da je tamo pronaći posao pljuni pa prilipi....ne vesele se baš oni strancima.Evo šta se sad događa u Njemačkoj..Ispada po gore ispričanom da se nitko nije vratio bez hrpetine love.
                  ovde se prica o tome "kad bi" tj sta je preče u zivotu, onako imaginarno ,
                  a kriza je svugdje u svijetu nema sta, kod nas posle nove godine opet najavljivali poskupljenje osnovnih namirnica i proizvoda u skadu sa EU, a plate i ostali novcani prihodi su za plakat
                  ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                  Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                  Comment


                  • #24
                    Re: Otac ili Novac?

                    Originally posted by SemaMare
                    po meni finansijska situacija je mnogo bitnija, mozda ovo zvuci drsko , al ja to sagledam u vidu npr finansijske krize u kuci i svi su nezaposleni, i normalno da je mnogo bolje otici zaraditi neki novac u inostranstvo nego sjedit u kuci gladovat zajedno sa ostatkom obitelji,
                    Slazem se.
                    There is no good, no evil - only decisions and consequences.

                    Comment

                    Working...
                    X