Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kreatin na definiciji ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Kreatin na definiciji ?

    forum služi da se nešto nauči jel tako? zašto onda ne postavljat pitanja ? Da uđem u temu o creatinu u kojoj ima 140 stranica i traazim 3 sata odgovor na moje pitanje i mozda ga i ne nadem , a sa otvaranjem tema kontretno mi netko tko je duze u ovom sportu moze odgovorit na pitanje.. u cemu je problem za otvaranje teme

    Comment


    • #17
      Re: Kreatin na definiciji ?

      Originally posted by domagoj View Post
      ziz'93 me uvijek iznova iznenadi sa svojim početničkim pitanjima, ne radi pitanja, nego zato što brutalno izgleda, pa se nekad čini kao da se zaje*ava.

      pa se zapitam, kako?
      jednostavan i opušten pristup, genetika, ili nešto više?




      a premijum hejta šta god njemu ne odgovara. njemu ne odgovara monohidrat, odmah je smeće. vel, fakju!


      #đeli_sam
      #majram
      jednostavan i opušten pristup, genetika, ili nešto više?
      ili 6 puta tjedno jutranji cardio u pola 7 prije posla , 5 puta ubijanje u teretani , i 4 puta cardio poslje teretane.. uz svaki planirani obrok i više od mjesec dana niti jednog cheata ..

      ipak mislim da je nešto više )

      Comment


      • #18
        Re: Kreatin na definiciji ?

        Originally posted by zyzz1993 View Post
        forum služi da se nešto nauči jel tako? zašto onda ne postavljat pitanja ? Da uđem u temu o creatinu u kojoj ima 140 stranica i traazim 3 sata odgovor na moje pitanje i mozda ga i ne nadem , a sa otvaranjem tema kontretno mi netko tko je duze u ovom sportu moze odgovorit na pitanje.. u cemu je problem za otvaranje teme
        Ili odes u tu temu i tamo postavis pitanje i dobijes odgovor. To je cila poanta koju ti pokusavan objasnit.

        Iliiiii odes u neku od CHAT tema, npr CHAT suplementi, di su ljudi poprilicno aktivni i opet dobijes odgovor na pitanje bez da si otvoria novu temu.

        Uglavnom, nadan se da smo pomogli.

        Comment


        • #19
          Re: Kreatin na definiciji ?

          Originally posted by Maximus1950 View Post
          Ili odes u tu temu i tamo postavis pitanje i dobijes odgovor. To je cila poanta koju ti pokusavan objasnit.

          Iliiiii odes u neku od CHAT tema, npr CHAT suplementi, di su ljudi poprilicno aktivni i opet dobijes odgovor na pitanje bez da si otvoria novu temu.

          Uglavnom, nadan se da smo pomogli.
          eto od sad cu tako :*

          Comment


          • #20
            Re: Kreatin na definiciji ?

            Uzet cu kreatin od my proteina i uzimat cu ga bez faze punjenja... Kolko dugo da ga uzimam?

            Comment


            • #21
              Re: Kreatin na definiciji ?

              Originally posted by Dida View Post
              Ma samo pij kreatin. Ne kužim di to ekipa vidi da im navuče potkožnu vodu.
              Slažem se, kreatin na definiciji - da.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #22
                Re: Kreatin na definiciji ?

                Originally posted by iggypop View Post
                Uzet cu kreatin od my proteina i uzimat cu ga bez faze punjenja... Kolko dugo da ga uzimam?
                8 tjedana. 3-5 grama poslije,prije treninga ili kad god hoćeš...
                "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

                "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

                Comment


                • #23
                  Re: Kreatin na definiciji ?

                  Originally posted by George St-Pierre View Post
                  8 tjedana. 3-5 grama poslije,prije treninga ili kad god hoćeš...
                  jedanput dnevno?

                  Comment


                  • #24
                    Re: Kreatin na definiciji ?

                    Da... Znaci odaberes kad ti najviše pase. Mozda najbolje iza treninga...
                    "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

                    "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

                    Comment


                    • #25
                      Re: Kreatin na definiciji ?

                      Originally posted by George St-Pierre View Post
                      Da... Znaci odaberes kad ti najviše pase. Mozda najbolje iza treninga...
                      I mislio sam tako! hvala ti (y)

                      Comment


                      • #26
                        Re: Kreatin na definiciji ?

                        Ja ga pijem u PWM svakodnevno cca 5g. Mislim da u ovim količinama ne navlači vodu.

                        Comment


                        • #27
                          Re: Kreatin na definiciji ?

                          Jel bi bilo dobro popiti tabletu od 200mg kofeina prije treninga i onda kreatin u pwm-u , ili oboje prije treninga? Čitao sam dosta o utjecaju kofeina na kreatin, ali mislim da je zaključeno da nikakvog posebnog utjecaja nema. Mišljenja?

                          Comment

                          Working...
                          X