Announcement

Collapse
No announcement yet.

Inzulin i krvni šećer (Glukoza)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: CHAT Prehrana

    Također, nemoj zaboravit da konzumacijom jednostavnih UH prije treninga, trenutačno ćeš imat dosta energije ali nakon 20-tak minuta mislim da te očekuje eksponencijalni pad energije

    Comment


    • #17
      Re: CHAT Prehrana

      Originally posted by cicifujcic View Post
      Također, nemoj zaboravit da konzumacijom jednostavnih UH prije treninga, trenutačno ćeš imat dosta energije ali nakon 20-tak minuta mislim da te očekuje eksponencijalni pad energije
      Pa valjda se složeni UH uzimaju prije treninga, a jednostavni (glukoza) poslije.

      Comment


      • #18
        Re: CHAT Prehrana

        koliko je glukoza bitna u PWM vidm dosta njih sada izbacuje
        Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

        Comment


        • #19
          Re: CHAT Prehrana

          pa glukoza sama po sebi nije bitna
          bitan je efekt koji glukoza postize, a to mozes odraditi i grožđicama, kiky bombonima, bijelim kruhom, krumpirom itd.

          Comment


          • #20
            Re: CHAT Prehrana

            Originally posted by FcB View Post
            pa glukoza sama po sebi nije bitna
            bitan je efekt koji glukoza postize, a to mozes odraditi i grožđicama, kiky bombonima, bijelim kruhom, krumpirom itd.
            ma znam to sve al citam i cujem da ljudi izbacuju kao da su bila neka istraživanja da je bolji efekt sam whey sam kreatin ili samo whey i kreatin da se postiže bolji lean mass
            Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

            Comment


            • #21
              Re: CHAT Prehrana

              svaki dan novo istraživanje, ali sa nečim se treba izritirati gušterača, a sam whey to ne može
              tako da je moj glas za whey + glukozu

              Comment


              • #22
                Re: CHAT Prehrana

                Originally posted by Mamlaz View Post
                ma znam to sve al citam i cujem da ljudi izbacuju kao da su bila neka istraživanja da je bolji efekt sam whey sam kreatin ili samo whey i kreatin da se postiže bolji lean mass
                to je sve rekla kazala. nadi to istrazivanje. iskreno sumnjam u takvo nesto ali imam open mind za sve
                Originally posted by Bilderčić
                Originally posted by Dehydronator
                sve do grama tjedno je natural
                gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                Comment


                • #23
                  Re: CHAT Prehrana

                  Originally posted by mile View Post
                  Pa valjda se složeni UH uzimaju prije treninga, a jednostavni (glukoza) poslije.
                  pa da ali gore navedeni kolači u svom sastavu imaju jako puno jednostavnih uh

                  Comment


                  • #24
                    Re: CHAT Prehrana

                    Originally posted by Mamlaz View Post
                    ma znam to sve al citam i cujem da ljudi izbacuju kao da su bila neka istraživanja da je bolji efekt sam whey sam kreatin ili samo whey i kreatin da se postiže bolji lean mass
                    Ja sam čuo da je masni kruh odličan PWM obrok.
                    Daj ne izmišljaj toplu vodu. Pusti ta glupa istraživanja!

                    Comment


                    • #25
                      Re: CHAT Prehrana

                      Originally posted by cicifujcic View Post
                      pa da ali gore navedeni kolači u svom sastavu imaju jako puno jednostavnih uh
                      Ne možeš jesti kolače za PWM...
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #26
                        Re: CHAT Prehrana

                        Originally posted by kelly View Post
                        Ne možeš jesti kolače za PWM...
                        Hahahhaha šta fali. Malo švarcvaldice i deri...

                        Comment


                        • #27
                          Re: CHAT Prehrana

                          Muscletechov whey je identicnog sastava kao kolac = sami secer haha mozda su na to mislili , hahaha

                          najjace kad napisu, poveca se snaga za 30 %, obim ruke u dva tjedna za 35 % haos
                          ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                          Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                          Comment


                          • #28
                            Re: CHAT Prehrana

                            Originally posted by FcB View Post
                            svaki dan novo istraživanje, ali sa nečim se treba izritirati gušterača, a sam whey to ne može
                            tako da je moj glas za whey + glukozu
                            proteini jednako dižu inzulin kao i UH. Whey je sam inzulogen ali i dalje mislim da ga treba kombinirati sa dexom a ne samog ga piti.

                            Comment


                            • #29
                              Re: CHAT Prehrana

                              Originally posted by diinnoo View Post
                              proteini jednako dižu inzulin kao i UH. Whey je sam inzulogen ali i dalje mislim da ga treba kombinirati sa dexom a ne samog ga piti.
                              Nije jednako, rekao sam već: određene količine inzulina su non-stop u našoj krvi, svaka hrana diže inzulin ali ne svaka jednako, zato postoji II - inzulinski indeks.
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • #30
                                Re: CHAT Prehrana

                                Originally posted by kelly View Post
                                Nije jednako, rekao sam već: određene količine inzulina su non-stop u našoj krvi, svaka hrana diže inzulin ali ne svaka jednako, zato postoji II - inzulinski indeks.
                                da ovo



                                cak ni UH ne dize kao UH, sve je pojedinacno



                                da je insulinogen znaci da ima mogucnosti da digne inzulin, ne znaci da ce ga mnogo podici kao neka druga hrana



                                zbog toga se i neki momci na ketu zale da ih whey u PWM izbacuje iz ketoze a ustvari je to samo jedini obrok koji imaju bez masti pa masti ne umanjuju ''odgovor inzulina''
                                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                                * SHUT UP AND SQUAT *

                                Comment

                                Working...
                                X