Announcement

Collapse
No announcement yet.

NITRO OKSID - štetan ili ne za organizam???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    N.O, Explode- iskustva o ovome?

    čuo sam da te nabrije do jaja, pa ako ko zna , da nas malo uvede u sadržinu ko što reko moj profa . hehe

    Comment


    • #17
      Re: N.O, Explode- iskustva o ovome?

      probao sam jednom no xplode nt tehnolohgy blue raz

      odlican efekat poludis od snage ...znaci dosao sam u teretanu a likovi oko mene su beljili i cak sam cuo 2 iza mene kao otkud mu toliko snage lalala

      znaci nt tehnology ti mogu preporucit bez sumnje obicni nisam probao

      pump vjerujem da je dobar

      Comment


      • #18
        Re: N.O, Explode- iskustva o ovome?

        uzimao > nije mi bio nesto
        iskreno
        Originally posted by servantess
        Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

        Comment


        • #19
          Re: N.O, Explode- iskustva o ovome?

          jel još ko ovo koristio ?

          Comment


          • #20
            Re: N.O, Explode- iskustva o ovome?

            Imaš neki dobar članak na forumu, ne da mi se tražiti sada da ti linkam, u kojemu objašnjava kako obične kofeinske tablete daju puno bolji učinak od ovog dušikovog oksida, pročačkaj malo

            Comment


            • #21
              Re: N.O, Explode- iskustva o ovome?

              nije cemu... imas boljih stvari za te pare...
              ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
              Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

              Comment


              • #22
                Re: N.O, Explode- iskustva o ovome?

                oke hvala na odg.. jer nisam s parama dobar, sad kad bi ga džabe kupio, zezno bi stvar, nego ću uzet opet neki protein

                Comment


                • #23
                  NO-Xplode

                  Pozdrav,
                  Posto treniram atletiku, kratke discipline tj, 100m i 200m razmisljao sam kupiti sebi neki dodatak koji ce mi dati "energiju". Cacko sam po netu i trazio suplemente na toj bazi! Naletio sam na ovaj NO-Xplode, koji obecaje dobre rezultate.
                  Ne mislim ga koristiti kontinuirano, nego samo pred takmicenje ili kontrolu, a posto mi sad krece sezona zato ga i kupujem!
                  Pitanje: Kakva iskustva imate sa ovim preparatom, da li dobar i da li daje obecanu energiju, i kolke su cijene? Mislim kupiti pakovanje od 800g!
                  Hvala!

                  Comment


                  • #24
                    Re: N.O, Explode- iskustva o ovome?

                    Ja sam uzeo Jack3d i mogu rec da je izvrstan, imao sam duplo vecu izdržljivost i efekt traje dosta dugo

                    Comment


                    • #25
                      Re: N.O, Explode- iskustva o ovome?

                      Koristio i koristim NO EXPLODE, i šta da kažem. Samo da potvrdim izreku sa reklame - Jednom trenirao sa NO Xplode, nikad više bez njega ! Pijem ga dva mjeseca i to samo kada treniram, a onda pravim pauzu od mjesec dana. U prvim danima kada sam ga počeo koristiti uzimao sam trećinu mjerice, da bih nakon 15-ak dana počeo uzimati čitavu. I bude dovoljno za trening od sat vremena.

                      Comment


                      • #26
                        Re: N.O, Explode- iskustva o ovome?

                        treba se malo i naloziti kad se to uzima bar ja tako radim xD.Naprimjer prvi put kad sam uzeo to je bilo kada sam imao neku jako bitnu kosarkasku utakmicu i tako sam se nalozio i kad sam opalio dozu NO-exploda znaci letio sam 40 minuta po terenu , dosao u svlacionici iscjedio dres i otisao kuci i nisam mogao zaspacio i pucao sklekove xD

                        Comment


                        • #27
                          Re: NITRO OKSID - štetan ili ne za organizam???

                          nano x9 je meni počeo djelovati kroz 5 dana kako prije treninga tako i tijekom mirovanja,mišići znatno čvršći,pump se osjeća energija isto tako za vrijeme treninga,tko ima novaca neka kombinira s creatinom stvarno je dobar mada ne vrijedi tolike novce bez obzira

                          Comment


                          • #28
                            Re: NITRO OKSID - štetan ili ne za organizam???

                            Originally posted by Dalibor
                            Ništa ne može početi djelovati isti dan a pogotovo kreatin.
                            Pa nisi li pumpovi i boosteri upravo predvidjeni da djeluju gotovo trenutno?
                            -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                            Napreduje se... Avatar^^

                            Comment


                            • #29
                              Re: NITRO OKSID - štetan ili ne za organizam???

                              djeluju trenutno
                              kreatin nije
                              arginin ti dadne polet isto kao i beta alanin i citrulin malat
                              koji jako kratko traje
                              neuporediv opet sa kreatinom
                              NO boosteri ne sluze doslovno nicemu osim pumpu
                              jer to traje 1-2 sata nakon uzimanja , nakon cega se efekt "napumpanosti" u potpunosti povlaci
                              Originally posted by servantess
                              Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                              Comment


                              • #30
                                Re: NITRO OKSID - štetan ili ne za organizam???

                                Originally posted by Mario1707
                                djeluju trenutno
                                kreatin nije
                                arginin ti dadne polet isto kao i beta alanin i citrulin malat
                                koji jako kratko traje
                                neuporediv opet sa kreatinom
                                NO boosteri ne sluze doslovno nicemu osim pumpu
                                jer to traje 1-2 sata nakon uzimanja , nakon cega se efekt "napumpanosti" u potpunosti povlaci
                                Beta Alanin ima duze djelovanje.

                                Comment

                                Working...
                                X