Announcement

Collapse
No announcement yet.

NITRO OKSID - štetan ili ne za organizam???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: NITRO OKSID - štetan ili ne za organizam???

    ima 20 minuta kao i citrulin malat
    jedino bi rekao da aakg ima duze trajanje
    jedno 30 minuta nakon pocetka djelovanje
    Originally posted by servantess
    Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

    Comment


    • #32
      Re: NITRO OKSID - štetan ili ne za organizam???

      Originally posted by Mario1707
      djeluju trenutno
      NO boosteri ne sluze doslovno nicemu osim pumpu
      jer to traje 1-2 sata nakon uzimanja , nakon cega se efekt "napumpanosti" u potpunosti povlaci
      To se u potpunosti slazem, pa zato ih se i koristi, za trenutno povecanje "snage", tj. prokrvljenosti, boljeg dotoka kisika, sto rezultira povecanom izdrzljivostu i na kraju snagom. Ako netko vjeruje da je od boostera dobio misice ili vidljive zile na rukama, svaka mu cast (ili je vjecito na nekom pumpu)
      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
      Napreduje se... Avatar^^

      Comment


      • #33
        Re: NITRO OKSID - štetan ili ne za organizam???

        Ja sam Tome, po zanimanju sam borac, kad dodje vrijeme natjecanja nasikam se Jack3da i pravim haos.

        Comment


        • #34
          Re: NITRO OKSID - štetan ili ne za organizam???

          Originally posted by Wolfey
          Ja sam Tome, po zanimanju sam borac, kad dodje vrijeme natjecanja nasikam se Jack3da i pravim haos.
          Tocno tako
          -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
          Napreduje se... Avatar^^

          Comment


          • #35
            Re: NITRO OKSID - štetan ili ne za organizam???

            Ja sam danas prvi put uzeo High Voltage X2 - MVP

            Nakon par minuta sam dobio vjetar u leđa i umjesto za 18, do teretane došao za 10 minuta, škripajući zubima cijelo vrijeme, smirivao sam se da ne potrčim

            Stao se na orbitrek i klasika, na 14 za lagano zagrijavanje, noge propadaju. Bacim ja na maximum i tek onda mi je bilo ajmo reć, taman za laganicu. Odradio kasnije trening ali u mišićima nisam osjećao onaj zamor kao kad se inače preforsiram.

            Srce se tek maloprije smirilo sa 114 otkucaja na normalnih 65, dakle, nakon 8 sati.

            A bio sam skeptičan i to vrlo.
            "The pain of disipline is far less than the pain of regret"

            Comment


            • #36
              Re: NITRO OKSID - štetan ili ne za organizam???

              Pas master, još ne mogu zaspati.
              "The pain of disipline is far less than the pain of regret"

              Comment


              • #37
                Re: NITRO OKSID - štetan ili ne za organizam???

                Pocelo je, ljudi su poceli prelazit na stimse.

                Comment


                • #38
                  Re: NITRO OKSID - štetan ili ne za organizam???

                  Može pitanje za ove niskotlakaše što su uzimali No, ugl stvar je u tome da imam užasno nizak tlak.. eo prije satak je bio 87/41.. ja se osjećam normalno, sve ok, ali dogodilo mi se jednom da mi je bilo loše od niskog tlaka, mantanje i te stvari, i to zbog previše iscrpljivanja (uglavnom učenje xD).
                  Radio nalaze, sve ok samo valjda to proširenje aorte zbog napora.

                  Ugl, dal ovaj suplement uvijek tako djeluje da snižava tlak i bi li u mom slučaju bio uopće potreban ako mu je primarna namjena proširenje krvnih sudova?

                  Comment


                  • #39
                    Re: N.O, Explode- iskustva o ovome?

                    ja sam kontao sljedeci mjesec uzeti n.o. xplode, jer i drug mi je rekao da je havarija....nije mogao da spava navecer, a treninge radio ko lud....mada nisam siguran....nisam neki sa parama ...zna li neko nesto drugo a da je dobro za snagu i izdrzljivost, jer radim OVT, pa hocu da sam septembar max spreman
                    ja sam cak kontao i samo kofeina u tabletama da kupim i klasicno elite whey
                    Go Hard or Go Home - This is Bodybuilding

                    Comment


                    • #40
                      Re: N.O, Explode- iskustva o ovome?

                      n.o expl je bacanje para makar za mene popis redbull i isti ti vrag,svima djeluje prvi puta jer se nafuraju na to a kasnije ga i ne osjete
                      uvijek cu bit na masi...DZABA TI SVE!!!

                      Comment


                      • #41
                        Re: N.O, Explode- iskustva o ovome?

                        Pozdrav (:

                        Uzimao sam N.O Expode , moram biti iskren on mnogo pomaže što se tiče snage :P i on može jako da ti pomogne ako ti je to cilj . Ali opet tebi će snaga sama doći ako budeš pravilno se hranio i trenirao . Snaga će doći brzo nebrini , ali ponovo kažem ti ako ti je cilj da imaš snagu ti možeš da uzimaš too . Ali za taj novac možeš nešto bolje i jače kupiti . Ja sam trošio novac na to i danas se kajem , jer sam mogao nešto bolje kupiti . Eto toliko od mene

                        Comment


                        • #42
                          Re: N.O, Explode- iskustva o ovome?

                          Originally posted by Shock
                          Pozdrav (:

                          Uzimao sam N.O Expode , moram biti iskren on mnogo pomaže što se tiče snage :P i on može jako da ti pomogne ako ti je to cilj . Ali opet tebi će snaga sama doći ako budeš pravilno se hranio i trenirao . Snaga će doći brzo nebrini , ali ponovo kažem ti ako ti je cilj da imaš snagu ti možeš da uzimaš too . Ali za taj novac možeš nešto bolje i jače kupiti . Ja sam trošio novac na to i danas se kajem , jer sam mogao nešto bolje kupiti . Eto toliko od mene
                          sta bi mogao onda iskombinovat ....naravno ne planiram dati sada bogatstvo ali skupit cu para za dva kvalitetna suplementa.....radim OVT, poceo sam pa prestao jer ne idem ovaj mjesec u teretanu, radi kuci, od septembra sam opet u full pogonu.....a zelim odradit kvalitetno OVT, ali imam osjecaj da mi treba neki kick, jer odradim normala 15 superserija, snaga je jos tu, ali volja mi je q....
                          pa ako neko imam neki recept, hvala unaprijed
                          Go Hard or Go Home - This is Bodybuilding

                          Comment


                          • #43
                            Re: N.O, Explode- iskustva o ovome?

                            Uz uvjet da je prehrana sredjena i da imas neke osnovne supse uzmi Hemorage Black Ultra Concentrate, a ne ovo smece od BSN - a.

                            Comment


                            • #44
                              Re: N.O, Explode- iskustva o ovome?

                              Originally posted by Wolfey
                              Uz uvjet da je prehrana sredjena i da imas neke osnovne supse uzmi Hemorage Black Ultra Concentrate, a ne ovo smece od BSN - a.
                              prehrana je sredjena, ostalo imam glukoza whey ....drug mi je uzimo to cudo, kaze nije normalan suplement, magle mu oci, al kaze mogu odradit 3 treninga za redom ...ok vidjet cu da to uzmem
                              Go Hard or Go Home - This is Bodybuilding

                              Comment


                              • #45
                                Re: N.O, Explode- iskustva o ovome?

                                Originally posted by Niger
                                Originally posted by Wolfey
                                Uz uvjet da je prehrana sredjena i da imas neke osnovne supse uzmi Hemorage Black Ultra Concentrate, a ne ovo smece od BSN - a.
                                prehrana je sredjena, ostalo imam glukoza whey ....drug mi je uzimo to cudo, kaze nije normalan suplement, magle mu oci, al kaze mogu odradit 3 treninga za redom ...ok vidjet cu da to uzmem
                                Drug ti nije prova nista bolje. Jbg Balkan nas, al nema veze.

                                Comment

                                Working...
                                X