Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suplementi na koje ste bacili novce

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Suplementi na koje ste bacili novce

    do sad mi se cini da sam jedino bacio pare na bjelanjak u prahu.... nemoguce kakvi vjetrovi od toga nastanu

    Comment


    • #62
      Re: Suplementi na koje ste bacili novce

      Originally posted by zeko0
      do sad mi se cini da sam jedino bacio pare na bjelanjak u prahu.... nemoguce kakvi vjetrovi od toga nastanu
      Hahaha...
      viewtopic.php?f=2&t=2427&hilit
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #63
        Re: Suplementi na koje ste bacili novce

        može ko dati kakav kontakt di ga nabavit i za koje pare.. pročita san cilu tu temu kelly al prestara je pa neznan dal vride podatci i dalje..


        AJD MOLIN VAS.. ko je naručiva ili zna da ima prihvatljivo to uzet nek mi kaže odi
        Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

        R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
        <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

        Comment


        • #64
          Re: Suplementi na koje ste bacili novce

          Originally posted by juka
          može ko dati kakav kontakt di ga nabavit i za koje pare.. pročita san cilu tu temu kelly al prestara je pa neznan dal vride podatci i dalje..


          AJD MOLIN VAS.. ko je naručiva ili zna da ima prihvatljivo to uzet nek mi kaže odi
          Sad su digli cijene pa se više i ne isplati uzeti...Igyja i mene bi žene ostavile da smo ga nastavili piti. To se kupi kad ti svi dosade i kad želiš biti potpuno sam, ionako će te svi ostaviti ako to budeš pio...

          :P :P
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #65
            Re: Suplementi na koje ste bacili novce

            Originally posted by kelly
            Sad su digli cijene pa se više i ne isplati uzeti...Igyja i mene bi žene ostavile da smo ga nastavili piti. To se kupi kad ti svi dosade i kad želiš biti potpuno sam, ionako će te svi ostaviti ako to budeš pio...

            :P :P
            svakako istina cura nije mogla više ..hahahaha

            Comment


            • #66
              Re: Suplementi na koje ste bacili novce

              bit ću sam.. taman još par dana i mogu počet s treninzima nakon mononukl. i trian se spremat za kineziologiju.. samo vi meni dajte kontakt i da je siguran.. hehehe boli me briga za okolinu.. nek pate
              Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

              R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
              <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

              Comment


              • #67
                Re: Suplementi na koje ste bacili novce

                Eh kad smo kod toga, meni je žena jučer skuhala grah za ručak. Sve je još bilo OK do popodnevnog PWM-a s brdo wheya. Dušu sam isprdio... Još mi dupe bridi.

                Što se tiče L-karnitina, primijetio sam da mi skoči libido kad ga uzimam, bar je u početku tako bilo. Malo sam istraživao i našao studije koje pokazuju da je kod starijih muškaraca L-karnitin u nekim slučajevima djelotvorniji od testosterona za "simptome starenja". Ne smatram se starim (trideset i nešto) ali ne jedem meso već desetak godina pa sam možda zato osjetio djelovanje. Koga zanima, evo jednog članka:
                http://www.rejuvenation-science.com/...fertility.html
                Željezo mi je u krvi!

                Comment


                • #68
                  Re: Suplementi na koje ste bacili novce

                  Danas sam uzeo biotech whey i kreatin monohidrat i sad citam ovo i pravo sam se iznervirao , al hajde valja mi popiti pa vam javim svoje iskustvo.

                  Comment

                  Working...
                  X