Announcement

Collapse
No announcement yet.

kada se istezati ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: kada se istezati ?

    ok, sada jasno, hvala za pojasnilo .

    Comment


    • #17
      Re: kada se istezati ?

      Teorija. A praksa? Kad dođem iz teretane mrtav ko konj, nakon sat i pol torture, pojedem nešto i kako je već pola 10 navečer ništa mi se dovraga ne da. Prije sam znao još 2 sata se istezati, sad mi je sve to dodijalo. Ono - ne da mi se. Istezanje me ubije možda i više nego sam trening - em boli, em se znoj cijedi sa mene više nego kad vježbam u teretani, em je prekasno... Jer, ako to i zgotovim do pol 11-11, još se moram i tuširati. Sa svim komplikacijama, to je još pola sata. Ako ću odmah ići spavati to mi je već pola 12. E, onda, kako od svog tog cijeđenja ožednim naločem se vode, onako pošteno. E onda me još mjehur malo zeza... Nema spanja prije ponoći

      Comment


      • #18
        Re: kada se istezati ?

        Ja se istegnem 5 minuta i to je to.I odem jednom mjesečno na masažu,to je ok da malo razbije onaj osječaj ukočenosti(utrnulosti)pogotovo na leđima

        Comment


        • #19
          Re: kada se istezati ?

          Bolje išta nego ništa . Ja obično prođem one dijelove koje radim taj dan i one gdje sam najslabiji (najukočeniji)...

          Comment


          • #20
            Re: kada se istezati ?

            Originally posted by AnfrA
            Bolje išta nego ništa . Ja obično prođem one dijelove koje radim taj dan i one gdje sam najslabiji (najukočeniji)...
            a to su prepone i loza
            Mind over muscle.

            Comment


            • #21
              Re: kada se istezati ?

              Originally posted by Vladebisi
              Ja se istegnem 5 minuta i to je to.I odem jednom mjesečno na masažu,to je ok da malo razbije onaj osječaj ukočenosti(utrnulosti)pogotovo na leđima
              Zanima me ovo s masažom. Već dugo planiram otići na koju. Pretpostavljam da ideš kod stručnjaka. Nego, kakav je osjećaj nakon takve masaže i koliko ona koristi u tjelogradnji?

              Comment


              • #22
                Re: kada se istezati ?

                Odem na klasičnu sportsku masažu.U tijelogradnji ne koristi ništa ali ti dobro dođe ak si pokočen,pogotovo su tu leđa partija kod koje se najviše osjeti.Isplati se dati 100-tinjak kuna za to

                Comment


                • #23
                  Re: kada se istezati ?

                  Ja imam ručni masažer, pa se masiram skoro svaki dan pomalo.

                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #24
                    Re: kada se istezati ?

                    Originally posted by kelly
                    Ja imam ručni masažer, pa se masiram skoro svaki dan pomalo.

                    Comment


                    • #25
                      Re: kada se istezati ?

                      kelly, ja imam neki masazer, osim 3 nastavka, ima i InfraRed opciju... pa jel to ok s tim se masirat?
                      Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                      Comment


                      • #26
                        Re: kada se istezati ?

                        Originally posted by Šimun
                        kelly, ja imam neki masazer, osim 3 nastavka, ima i InfraRed opciju... pa jel to ok s tim se masirat?
                        Da, ima i moj infrared.

                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #27
                          Re: kada se istezati ?

                          a jel to ok il ne?
                          ja se nisam htio s tim
                          Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                          Comment


                          • #28
                            Re: kada se istezati ?

                            Originally posted by Šimun
                            a jel to ok il ne?
                            ja se nisam htio s tim
                            Da, OK je, napisao sam da. Slobodno se masiraj s tim.

                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #29
                              Re: kada se istezati ?

                              jel squating istezanje?
                              ima u mojoj teretani slika colemana i pise ispod squating can do more than any suplement can tako nes
                              što učinila si ti od života mog, zašto dala si mi ti samo praznu bol...

                              Comment


                              • #30
                                Re: kada se istezati ?

                                da da, to je rekao i otišao se ubosti u guzicu .
                                Pravilnije bi bilo reči da je Squat vježba pri kojoj se određeni dijelovi tijela istežu. Squat je tudi jedna od najtežih vježbi pri kojoj upotrebljavamo mišiče skoro cijelog tijela i potrošimo najviše kalorija pri izvođenju. Piše i da pozitivno djeluje na krvožilini sustav.

                                Comment

                                Working...
                                X