Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako je najbolje rasporediti treninge tokom tjedna?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Kako je najbolje rasporediti treninge tokom tjedna?

    Originally posted by Vendetha
    ..nek se baci i na suplemente i doping ....
    Šta treba značiti ova izjava??????
    Da su suplementi i doping isto smeće????

    Vendetha, ti stvarno nemaš veze sa zdravom pameću, i daj više prestani šopati gluposti.

    Whey je bitan od prvog treninga i drugi osnovni suplementi.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #17
      Re: Kako je najbolje rasporediti treninge tokom tjedna?

      MENI JE PRIJATELJ UZEO JEDNOM SUPELEMENTE I IZRASLA MU KRILA NA LEĐIMA I POSTAO ZMAJ

      Comment


      • #18
        Re: Kako je najbolje rasporediti treninge tokom tjedna?

        Originally posted by Marijan
        MENI JE PRIJATELJ UZEO JEDNOM SUPELEMENTE I IZRASLA MU KRILA NA LEĐIMA I POSTAO ZMAJ
        A moj prijatelj je jednom uzeo suplemente i sad trči za busom već godinama svaki dan pa uštedi lovu za mjesečnu...

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #19
          Re: Kako je najbolje rasporediti treninge tokom tjedna?

          Originally posted by kelly
          Originally posted by Vendetha
          ..nek se baci i na suplemente i doping ....
          Šta treba značiti ova izjava??????
          Da su suplementi i doping isto smeće????

          Vendetha, ti stvarno nemaš veze sa zdravom pameću, i daj više prestani šopati gluposti.

          Whey je bitan od prvog treninga i drugi osnovni suplementi.
          pametnjakovicu, hocu da kazem da se ne tretira isto neki Cutler i pocetnik...znam ja dobro sta je whey, ali bitnije od whey-a je ishrana...poseri se u whey ako ti je ishrana sranje, a dobra ishrana bez whey-a moze svakako ...

          neko ko je mrsav moze da zadovolji svoje dnevne potrebe i iz hrane..a poslije kad mu potrebe za proteinima budu vece, onda je whey velika olaksica...

          neznam zasto uopce pominjes whey, da si shvatio sto sam napisao ono, odnosno sta sam htio da kazem nebi nikad to ni napisao... bezveze lupetas nesto sto je nepotrebno...

          Comment


          • #20
            Re: Kako je najbolje rasporediti treninge tokom tjedna?

            Vendetha,
            ja ne kažem da si ti loš kao čovjek, to ne znam,
            ali ti si jedan početnik u svemu ovome, neke si stvari čuo, možda si malo guglao i sada mnogo toga nisi povezao pa često izvališ glupost.
            Takve savjete što ti daješ može davati svatko na ovom forumu.

            Ajde reci koliko imaš godina, koliko dugo vježbaš i općenito se predstavi.
            Mi ne znamo nitko ništa o tebi ali se vidi po tvojim postovima da si jako kratko u svemu ovome i da ti još puno kockica fali da bi složio bilo kakvu sliku.
            Par mjeseci vježbaš i već si veliki znalac, ne ide to tako.
            Nisi potkovan sa znanjem i iskustvom pa si nesiguran u sebe, bojiš se predstaviti jer znaš da nemaš znanja i da ćeš se osramotiti. Sutra ćeš otići sa foruma i nitko neće znati koliko si ovdje gluposti izvalio.

            Da su tvoje namjere na ovom forumu iskrene i dugoročne ti bi barem pozdravio kad si došao na forum i predstavio bi se, pa bi još i neku sliku stavio, makar i bez lica.

            Ovako se skrivaš i šopaš gluposti a to ljude jako nervira.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #21
              Re: Kako je najbolje rasporediti treninge tokom tjedna?

              Sa ovim ne treba više diskutirati. Čovjek jednostavno nema pojma šta piše.
              Usput neka postavi slike pa da vidimo mi te njegove odlične noge i još bolja ramena koja radi u istom treningu.
              http://www.myspace.com/daliborzulejhic

              I know it's hard to keep an open heart
              When even friends seem out to harm you
              But if you could heal a broken heart
              Wouldn't time be out to charm you

              November Rain, Guns and Roses

              Comment


              • #22
                Re: Kako je najbolje rasporediti treninge tokom tjedna?

                Originally posted by Megabyte
                Momci, kao prvo... pustite svađu, nije to dobro. Drugo... Već neko vrijeme radim 4 treninga tjedno, odnosno svaki drugi dan i to mi odgovara, nemam potrebe zasad mjenjati ništa. A noge ionako radim posebno, tako da...

                I evo vam i mog rasporeda pa da vidite kako to izgleda:

                1. Dan – Prsa, Biceps
                2. Dan – Leđa, Triceps
                3. Dan – Ramena, Trbušnjaci
                4. Dan – Noge
                Ovo već ima smisla samo bi ja zamijenio raspored prvog i drugog treninga. Radio bih prvi dan leđa, biceps, a drugi prsa triceps.
                http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                I know it's hard to keep an open heart
                When even friends seem out to harm you
                But if you could heal a broken heart
                Wouldn't time be out to charm you

                November Rain, Guns and Roses

                Comment


                • #23
                  Re: Kako je najbolje rasporediti treninge tokom tjedna?

                  Vendetta, za tebe prijatelju NO COMMENT.
                  Sve su ti več rekli.

                  1 pon LEĐA-BIC
                  2 uto NOGE>butine - trbuh
                  3 sri PAUZA
                  4 čet PRSA-TRIC
                  5 pet PAUZA
                  6 sub RAMENA - LIST
                  7 ned PAUZA

                  Evo kako sam ja trenirao dok sam imao butine u jednom danu.

                  Comment


                  • #24
                    Re: Kako je najbolje rasporediti treninge tokom tjedna?

                    Originally posted by SlySter
                    Vendetta, za tebe prijatelju NO COMMENT.
                    Sve su ti več rekli.

                    1 pon LEĐA-BIC
                    2 uto NOGE>butine - trbuh
                    3 sri PAUZA
                    4 čet PRSA-TRIC
                    5 pet PAUZA
                    6 sub RAMENA - LIST
                    7 ned PAUZA

                    Evo kako sam ja trenirao dok sam imao butine u jednom danu.
                    Odličan prijedlog.
                    http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                    I know it's hard to keep an open heart
                    When even friends seem out to harm you
                    But if you could heal a broken heart
                    Wouldn't time be out to charm you

                    November Rain, Guns and Roses

                    Comment


                    • #25
                      Re: Kako je najbolje rasporediti treninge tokom tjedna?

                      nov sam pa bih molio za jedan savjet. mogu trenirati 3 puta tjedno (pon, sri, pet) i zadnjih mjesec dana sam radio sve misicne skupine svaki dan. sad kad sam malo listao po forumu i stranici skuzio sam da je bolje rasporedit misicne skupine po danu, no ne znam kako bi taj raspored pravilno trebao izgledati. pa bi vas molio za pomoc. hvala.

                      Comment


                      • #26
                        Re: Kako je najbolje rasporediti treninge tokom tjedna?

                        Originally posted by exodus
                        nov sam pa bih molio za jedan savjet. mogu trenirati 3 puta tjedno (pon, sri, pet) i zadnjih mjesec dana sam radio sve misicne skupine svaki dan. sad kad sam malo listao po forumu i stranici skuzio sam da je bolje rasporedit misicne skupine po danu, no ne znam kako bi taj raspored pravilno trebao izgledati. pa bi vas molio za pomoc. hvala.
                        PRSA+BICEPS

                        1.Bench 4 serije 15-12-10-8 odmor izmedu serija 60 sec
                        2.Kosi bench sa bucicama 3 serije 12-10-8 odmor izmedu serija 45 sec
                        3.Pulley single vucenje za prsa 3 serije 12-10-8 odmor izmedu serija 45
                        sec
                        4.Biceps pregib sa bucicama na kosoj klupi 4 serije 14-12-10-8 odmor
                        izmedu serija 45 sec
                        5.Biceps koncetrirani pregib sa bucicom 3 serije 12-10-8 odmor izmedu
                        serija 45 sec
                        6.Biceps pregib sa bucicama-cekic 3 serije 12-10-8 odmor izmedu serija 45
                        sec
                        7.Trbusnjaci 3 serije 15-15-15

                        NOGE+RAMENA

                        1.Cucnjevi 4 serije 15-12-10-8 odmor izmedu serija 60 sec
                        2.Leg extension 100 3 serije 12-10-10 oemor izmedu serija 45 sec
                        3.Leg curl (biceps femoris) 3 12-10-10 odmor izmedu serija 45sec
                        4.Listovi na seated leg pressu 4 serije 15-12-10-10 odmor izmedu serija 45
                        sec
                        5.Podizanje bucica iz sjeda za ramena 4 serije 14-13-10-10 odmor izmedu
                        serija 45 sec
                        6.Odrucenje bucicama 3 serije 12-10-10 odmor izmedu serija 45 sec
                        7.Odrucenje bucica lezeci na klupici- za straznje rame 3 serija 12-12-10
                        odmor izmedu serija 45 sec
                        8.Trbusnjaci 3 serije 15-15-15

                        LEDA+TRICEPS

                        1.Zgibovi sa nathvatom u sirini ramena 4 serije do otkaza odmor izmedu
                        serija 90 sec
                        2.Dual pull 510 4 serije 15-12-10-8 odmor izmedu serija 45 sec
                        3.Lat pull 500-ispred glave, sto siri nathvat 3 serije 12-10-10 odmor
                        izmedu serija 45 sec
                        4.Extenzija za donji dio leda 3 serije 12-12-12 odmor izmedu serija 45 sec
                        5.Sklekovi na rucama 4 serije 12-10-10-8 odmor izmedu serija 45 sec
                        6.Potisak dvorucnim utegom iza glave na ravnoj klupici 3 serija 12-10-10
                        7.Triceps station 710 3 serije 12-10-8 odmor izmedu serija45 sec
                        8.Trbusnjaci 3 serije 15-15-15

                        Probaj s ovim npr.

                        Comment


                        • #27
                          Re: Kako je najbolje rasporediti treninge tokom tjedna?

                          Originally posted by exodus
                          nov sam pa bih molio za jedan savjet. mogu trenirati 3 puta tjedno (pon, sri, pet) i zadnjih mjesec dana sam radio sve misicne skupine svaki dan. sad kad sam malo listao po forumu i stranici skuzio sam da je bolje rasporedit misicne skupine po danu, no ne znam kako bi taj raspored pravilno trebao izgledati. pa bi vas molio za pomoc. hvala.
                          Lijepo exodus, tako treba , mogao bi se sandi3 ugledati na tebe a i neki drugi koji postavljaju najosnovnija pitanja...

                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #28
                            Re: Kako je najbolje rasporediti treninge tokom tjedna?

                            hvala puno Vladebisi

                            Comment


                            • #29
                              Re: Kako je najbolje rasporediti treninge tokom tjedna?

                              E sad još jedno pitanje: u koje doba dana je najbolje trenirati... ujutro, popodne, navečer...? Ili i to spada u grupu stvari koje na svakog čovjeka drukčije utječu?

                              Comment


                              • #30
                                Re: Kako je najbolje rasporediti treninge tokom tjedna?

                                bar 2 sata poslje buđenja, i nekako je bolje ne prekasno zbog UH naveče

                                znači između 2 sata nakon buđenja i prije predzadnjeg obroka, tak bi ja to
                                to je naravno najidealnije

                                Comment

                                Working...
                                X