Announcement

Collapse
No announcement yet.

Flowfit: misljenje o ovom treningu i iskustva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Flowfit: misljenje o ovom treningu i iskustva

    Originally posted by FEARiTseLF
    Originally posted by BakkiStylahh
    Pozdrav FEARiTseLF,

    Slažem se, dobiveni izgled se nikako ne može uspoređivati zato jer su to dvije različite vrste treninga sa totalno drugačijim ciljevima i rezultatima. Poštujem tvoj način treninga, tu sam da eventualno nekome od vas ukažem na dobrobiti i pokažem mogućnosti za drugačije-prirodnije mogućnosti razvitka i treniranja. Rezultati su 50% vanjski a 50% unutrašnji, nevidljivi za oko ali vrlo vidljivi za imuni sustav, endokrine žlijezde i opće blagostanje organizma. Stojim iza ovih riječi.
    poz
    ma ne sumnjam ja da je dobar program za onog kome odgovara takvo nesto
    samo kazem da mi je to eto malo komicno zvucalo
    Pozdrav,

    Ma sve 5, ako ćeš imati eventualnih pitanja slobodno se obrati. Ovo vrijedi za sve, ako nekome mogu pomoći savjetima ili iskustvom sa ovim tipom treniranja biti će mi više nego drago.

    Što se tiče nekih ostalih komentara, nema potrebe da trošimo energiju na neka tu dokazivanja koji trening je bolji jer: nema boljeg treninga. Svatko zna što mu najbolje odgovara.

    @sayolife: veliki pozdrav i hvala ti na podršci!

    Rspkt svima,
    Bart
    :: We live only Twice :: Nagual Lineage ::

    Comment


    • #32
      Re: Flowfit: misljenje o ovom treningu i iskustva

      imam ja jos pitanje...zanima me iplati li mi se preci na 3 stupanj...pa makar radio 5 krugova samo????

      Comment


      • #33
        Re: Flowfit: misljenje o ovom treningu i iskustva

        Originally posted by ando
        imam ja jos pitanje...zanima me iplati li mi se preci na 3 stupanj...pa makar radio 5 krugova samo????
        Bok Ando,

        Odgovorit ću ti koje uvjete je potrebno zadovoljiti na trenutačnom levelu prije prelaska na sljedeći da bi bili sigurni da ćemo iz vježbi na siguran način dobiti maximalni mogući benefit:

        1. Tehnika ili forma izvođenja nam mora biti 8 ili više (na skali od 1-10; 10 je najbolja forma koju opće možeš zamisliti)
        2. Neugoda mora biti 3 ili manje (na skali od 1-10; 10 je najgora bol koju si ikada iskusio)
        3. Napor ili trud mora biti 6 (na skali od 1-10; 10 je najjače što si ikada trenirao)

        A sada moje mišljenje: smatram da prerani prelazak na sljedeći level, iako nam izgleda lijepo i privlačno nije toliko siguran jer vježbe su svjesno napravljene da prelaskom jednog levela mišići budu spremni za sljedeći level.

        Drugim riječima: preranim prelaskom može doći do sljedećeg: 1. ozljede, 2. do privremenog zadovoljstva bez sustavnog napretka jer će se tijelo zakočiti i neće dozvoliti daljni napredak iz razloga jer je izloženo stresu i naporu na koji nije naviklo.

        Moj osobni primjer: vježbao sam level 2 sve dok nisam zadovoljio uvjete, tek onda sam prešao na 3 level, i tako dalje.

        I za kraj: najbolje bi bilo da dođeš do 14-18 ponavljanja na levelu 2 da opće osjetiš o kojoj endokrinoj reakciji pričam, tek onda ćeš shvatiti da je ovaj moj savjet, iako školski, na mjestu.

        Želim ti super i siguran napredak, svakako mi javi kako ide.

        Rspkt,
        Bart
        :: We live only Twice :: Nagual Lineage ::

        Comment


        • #34
          Re: Flowfit: misljenje o ovom treningu i iskustva

          izvuko sam 14 krugova....kad krenem hodat nakon toga iam filing koda sam bio na vrtuljku a ne koda sam vjezbo.....hahahhh.....i sto je interesantno nema upale misica ali ima u deltoidima dosta žarenja a lumbalini dio ledja....iam filing koda je umoran ali ne i upala....????? znaci kak da nakon tolikog zarenja u deltoidima nema upale????? hvala

          Comment


          • #35
            Re: Flowfit: misljenje o ovom treningu i iskustva

            Originally posted by ando
            izvuko sam 14 krugova....kad krenem hodat nakon toga iam filing koda sam bio na vrtuljku a ne koda sam vjezbo.....hahahhh.....i sto je interesantno nema upale misica ali ima u deltoidima dosta žarenja a lumbalini dio ledja....iam filing koda je umoran ali ne i upala....????? znaci kak da nakon tolikog zarenja u deltoidima nema upale????? hvala
            Bravo Ando!!

            Ma to je taj feel, meni isto bude tako - feel kao da sam trčao po nekom polju i šumi 2 sata...To ti fino sustav izlučuje endokrine sokiče, smart drugs - netko bi rekao!

            E pa da, najbolje od svega, nakon svakog treninga i nakon nekoliko mjeseci sustavnog vježbanja - nikada nema upale Ne mogu ti objasniti zašto, sve što znam je da kada vježbam radi cijelo tijelo i full osječam sve mišiće koji rade - a sljedeći dan sam spreman za opet i opet i opet - vježbe su napravljene tako da full odgovaraju tijelu i napreduješ prema Fibonnacijevom kodu, sustavno prema gore. Mozak i tijelo prelaze u novu brzinu, imuni sustav se podiže i rasteš na nekoliko polja simultano. Lumbalni dio leđa dosta razgibavaš tako da ništa od upale...

            Enjoy, meni se ove sve riječi što tipkam svaki dan potvrđuju kroz praksu. Tipkaj kako napreduješ, jako mi je drago što ti se Flowfit svidio!
            :: We live only Twice :: Nagual Lineage ::

            Comment


            • #36
              Re: Flowfit: misljenje o ovom treningu i iskustva

              trening je mrak...i ne mislim radit nikakvu pauzu....makar danas napravio manje od 14 al cu opet ic vjezbat....uvijek sam se lose osjeco kad nisam vjezbo losije nego da sam sav upaljen...tak da ne mislim radit pauze....mozda na moru kad krene malo plivanje al niti onda.....

              Comment


              • #37
                Re: Flowfit: misljenje o ovom treningu i iskustva

                Originally posted by ando
                trening je mrak...i ne mislim radit nikakvu pauzu....makar danas napravio manje od 14 al cu opet ic vjezbat....uvijek sam se lose osjeco kad nisam vjezbo losije nego da sam sav upaljen...tak da ne mislim radit pauze....mozda na moru kad krene malo plivanje al niti onda.....
                Ahahaha isto i kod mene, uvijek odvježbam jer znam da mi je bolje biti malo umoran ali full sretan nego ne odvježbati, odmaran ali not so kul feel Trener Sonnon kaže da se može vježbati svaki dan, iako ja vježbam po 3 dana. Znači 2 dana Flowfit 20 krugova level 4, a 3. dan Prasara yoga za potpuno skidanje tereta s mene i istezanje, i tako: zauvijek! Ako te zanima što je Prasara pogledaj: PRASARA- Instructional Series 'A' Flows. Enjoy!

                Rspkt,
                Bart
                :: We live only Twice :: Nagual Lineage ::

                Comment


                • #38
                  Re: Flowfit: misljenje o ovom treningu i iskustva

                  i to kaj necu pogledat heheheheheh......

                  Comment


                  • #39
                    Re: Flowfit: misljenje o ovom treningu i iskustva

                    primjetio sam da stvarno svi misici rade...cak i trapezi za koje se nisam nado da ce raditi...

                    Comment


                    • #40
                      Re: Flowfit: misljenje o ovom treningu i iskustva

                      Da, da: normal Vidim da si uporan, bravo! Rezultati će doći brže nego što misliš. Ako trebaš osim Prasara - "A" Flows koji sam ti pokazao kraću odabranu verziju Prasare - cca 7 min posebno odabranu za istezanje pogledaj: Video Library of the Intu-Flow and Prasara recovery routines. Za bilo kakva pitanja tu sam!

                      Enjoy,
                      Bart
                      :: We live only Twice :: Nagual Lineage ::

                      Comment


                      • #41
                        Re: Flowfit: misljenje o ovom treningu i iskustva

                        mislim da uskoro prelazim na TACFIT

                        Comment


                        • #42
                          Re: Flowfit: misljenje o ovom treningu i iskustva

                          Jako dobro!
                          :: We live only Twice :: Nagual Lineage ::

                          Comment


                          • #43
                            Re: Flowfit: misljenje o ovom treningu i iskustva

                            jel slobodno kombiniram flow 2 i flow 3 i 4? znaci neke vjezbe iz drugog neke iz treceg i cetvrtog?

                            Comment


                            • #44
                              Re: Flowfit: misljenje o ovom treningu i iskustva

                              Definitivno da, u tome i je sloboda ovakvog treninga.
                              Ja ponekad čak mijenjam i redoslijed jer 20 krugova
                              bi mi inače bilo dosadno...

                              Kada već spominješ Tacfit, čak sam nekoliko vježbi
                              uzeo i od tamo i umetnuo u Flowfit djir - da bude
                              zanimljivije!

                              Kao što kaže Sonnon: Play in the fields of Flowfit
                              :: We live only Twice :: Nagual Lineage ::

                              Comment


                              • #45
                                Re: Flowfit: misljenje o ovom treningu i iskustva

                                izgleda ko neka vrsta joge...vege-u ce se ovo svidjeti
                                miki je u pravu sto se tice snage.
                                a trening izgleda fora u smisliu da ces postat okretniji i bolje razgiban
                                Originally posted by Bilderčić
                                Originally posted by Dehydronator
                                sve do grama tjedno je natural
                                gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                                48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                                Comment

                                Working...
                                X