Announcement

Collapse
No announcement yet.

dani odmora u tjednu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Kada trenirati!?

    Još mi niko nije odg. jel mi dovoljno ova 2 dana za odmor?

    Comment


    • #32
      Re: Kada trenirati!?

      Originally posted by m0nstrum
      Jako me interesuje koliko je vremena tijelu potrebno za odmor,pa da li je dobar trening svaki dan od ponedjeljka do petka raditi 30min vijače,20 zgibova (serije po per jer ne mogu vise),50 trbušnjaka i 100 sklekova (5x20).Subotu i Nedjelju koristim kao odmor?
      Da li se preforsiram ovih pet dana i da li je 2 dana malo za odmor posto sam ovaj program poceo u ovaj ponedjeljak.
      slusaj sory alo ovo ne mozes nazvat treningom, 20 zgibova i 100 sklekova

      Comment


      • #33
        Re: Kada trenirati!?

        Sry,napravicu bolji samo mi pomozite šta i kako :S

        Comment


        • #34
          Re: Kada trenirati!?

          evo pa prouci malo:
          viewtopic.php?f=21&t=3095

          Comment


          • #35
            Re: Kada trenirati!?

            ovako se to radi otprilike, prelistaj youtube

            Comment


            • #36
              Re: Kada trenirati? Koliko je vremena tijelu potrebno za odmor?

              Posto je ovo najsvjezija tema, a ne znam gdje drugo da postavim... Pitanje...

              Posto ponedjeljom radim grudi i triceps, i skoro svaki put imam upalu (e sad, ne znam da li je to pozitivno ili negativno), da li je bolje da u utorak odmaram (misici rastu dok odmaras, zar ne ) ili da nastavim po starom (utorkom, ledja i biceps).

              Pokusavam da naganjam malo mase, pa ne znam da li su te upale pozitivna ili negativna stvar a to mi se desava zadnjih 2-3 mjeseca...

              Comment


              • #37
                Re: Kada trenirati? Koliko je vremena tijelu potrebno za odmor?

                Originally posted by oxygen
                Posto je ovo najsvjezija tema, a ne znam gdje drugo da postavim... Pitanje...

                Posto ponedjeljom radim grudi i triceps, i skoro svaki put imam upalu (e sad, ne znam da li je to pozitivno ili negativno), da li je bolje da u utorak odmaram (misici rastu dok odmaras, zar ne ) ili da nastavim po starom (utorkom, ledja i biceps).

                Pokusavam da naganjam malo mase, pa ne znam da li su te upale pozitivna ili negativna stvar a to mi se desava zadnjih 2-3 mjeseca...

                Ne vidim razlog zasto bi odgadjao trening ledja/biceps zbog upale prsa/tricepsa?!
                Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                Comment


                • #38
                  Re: Kada trenirati? Koliko je vremena tijelu potrebno za odmor?

                  Pa zbog toga pitam, jer ne znam da li kada ljudi kazu odmor misli na... odmor (dakle bez teretane za taj dan), ili na odmor od te grupe misica.

                  Mada, pitao sam jednog od trenera u svojoj teretani i rekao mi je da je bolje ako treniram ako imam upalu (drugu grupu misica naravno) cisto da bih malo ubrzao krv i time ce krv ponese tu mlijecnu kiselinu koja je ustvari to sto stvara bolove u misicima. Ako bih samo odmarao kuci, krv sporije tece i samim tim sporije prolazi upala... Tako nesto

                  Comment


                  • #39
                    Re: Kada trenirati? Koliko je vremena tijelu potrebno za odmor?

                    Originally posted by oxygen
                    Pa zbog toga pitam, jer ne znam da li kada ljudi kazu odmor misli na... odmor (dakle bez teretane za taj dan), ili na odmor od te grupe misica.
                    Opcenito se misli na odmor te iste(trenirane) grupe misica.
                    Dakle,slobodno treniraj sutra dan drugu(e) grupu(e) bez bojazni da ces uciniti nesto lose.
                    Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                    Comment


                    • #40
                      Da li je dobro provesti jedan dan samo odmarajuci i jesti?

                      Da li je dobor provesti jedan ceo dan nista ne radeci samo odmarajuci i jesti ili se moze malo vezbati(ja preferiram manje vezbe na dan odmora) .. I da li je dobro za dan odmora baviti se nekom rekreacijom npr plivanjem..?

                      Comment


                      • #41
                        Re: ODMOR

                        uvijek cu bit na masi...DZABA TI SVE!!!

                        Comment


                        • #42
                          Re: Da li je dobro provesti jedan dan samo odmarajuci i jesti?

                          de -.-'
                          "Neuspjeh nije opcija."

                          Comment


                          • #43
                            Re: Da li je dobro provesti jedan dan samo odmarajuci i jesti?

                            Ja nekad cijeli dan znam samo stajati na jednom mjestu..probaj to

                            Comment


                            • #44
                              Re: Da li je dobro provesti jedan dan samo odmarajuci i jesti?

                              ma to dobro dodje na defki i na masi...ja san cesto znao na neke dane bit toliko gladan da san jeo svaka 2 sata na brda hrane, a sutra san izgledao bolje nego ikad
                              Originally posted by Jurica
                              ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                              Comment


                              • #45
                                Re: Da li je dobro provesti jedan dan samo odmarajuci i jesti?

                                dobro je jedan dan u tjednu recimo jest koliko hoćeš, i aktivni odmor je također dobra stvar.

                                Comment

                                Working...
                                X