Announcement

Collapse
No announcement yet.

Šimun - moj trening

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šimun - moj trening

    Oke, jučer radio prsa, bilo je 23:00 pa sam malo manjim kilazama odradio, ali i dalje kvalitetno.

    zagrijavanje
    1x10 dips
    2x10 sklekovi

    3x10 50kg uski potisak na ravnoj klupi (triceps)
    3x10 jednorucni triceps potisak bucicama 11kg

    4x10 kosi bench bucicama 22kg
    3x10 kontrakosi bench bucicama 22kg
    3x10 razvlacenje ravni bench bucicama 18kg

    5min vijace (nisam imo snage za vise, bio naporan dan, jos tako navecer i crko sam )

    jos sam se prekjucer cijepio u skoli, pa me to malo smrdalo, ali ok, ja sam sve u svemu zadovoljan treningom.

    Ovaj sam put prvo radio triceps po Da_Maskovom savjetu, da izmorim triceps pa prsa vise preuzimaju. i mogu reci da mi je super tako
    Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

  • #2
    Re: Šimun - moj trening

    Šimune ovo je dobro.
    Jako brzo učiš i napreduješ, šta reći nego te pohvaliti.

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Šimun - moj trening

      mene zanima kako su ova razvlačenja toliko blizu potiscima po težini to su klasični flysi ili neka fly-press varijanta

      Comment


      • #4
        Re: Šimun - moj trening

        kazem da je bio slab trening...
        inace je potisak 30, a fly 22
        Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

        Comment


        • #5
          Re: Šimun - moj trening

          Originally posted by Šimun
          kazem da je bio slab trening...
          inace je potisak 30, a fly 22

          sunce ti u kratko vremenu si posto mrcina, svaka ti dala...mislim da na ovom forumu ti imaš najjaču volju za napredak i u nekoj budućnosti te vidim u profi

          Comment


          • #6
            Re: Šimun - moj trening

            hvala, no ja ne bi bas tako rekao, ima ovdje ljudi koji takodjer daju mnogo i imaju volje...
            sto se tice profi, nikad se ne vidim u tome, cisto iz jednostavnih razloga...
            sin jedinac sam i ocekuje se da nastavim neki biznis od starog kao, zavrsim ekonomski faks i radim to... tj ne bi se mogao potpuno posvetiti bbu...
            ali da cu daleko dogurat, nadam se da hocu, vrijeme ce reci...

            btw sam da kazem da se vracam starom treningu:

            uto - prsa
            sri - ledja
            cet - odmor
            pet - ruke
            sub - noge
            ned - ramena
            pon - odmor

            nakon toga, krajem ove godine cu se prebacit na GVT...
            Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

            Comment


            • #7
              Re: Šimun - moj trening

              fly sa 22kg... pa brate respect.. nije ta kilaza za baciti , pogotovo na takvoj vjezbi...ja iskreno nikad nisam radio s tom kilazom na razvlacenju...ne zato sto ne mogu, nego zato sto mi ne odgovara. 16kg mi je idealno da osjeti ono sto treba...
              "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

              Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
              https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

              http://www.staying-fit.net/

              Comment


              • #8
                Re: Šimun - moj trening

                hvala. recimo ja bi mogo jos malo povecat potisak, no kako ti kazes, ne pase mi... ovak bolje stimuliram misic... pumpa se misic, ne ego ^^

                btw trebam savjet od vas... ponestalo mi je ideja za treninge ledja i biceps, koje vjezbe sve da kombiniram, da razbijem monotoniju...

                nemam sprave, tak da je tu mali problemcek (osim sto imam lat povlacenje ispred glave)...
                veslanje mi je osnova za ledja, to i mrtvo mi mora bit na svakom treningu ledja...
                e sad, pucajte, hvala
                Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                Comment


                • #9
                  Re: Šimun - moj trening

                  uradis za promjenu uske zgivove ako ih do sad nisi radio...pa onda lat nazad ili cak naprijed obrnutim hvatom,pa ubacis veslanje bucicama - obadvije ruke u isto vrijeme,kao sa sipkom..ili legnes na kosi bench i veslas bucicama..vjezba je ekstra..samo je teska i mora se smanjiti kilaza da se uradi kako treba..

                  i ima dobra vjezba za gornji dio ledja.. znaci i trapezi i zadnje rame radi.. isto kao vucenje sipkom od butina do brade..s tim da ide sipka iza ledja..kao kod slijeganja ramenima, s tim da se laktovi savijaju..znaci jednostavno vuces iza a ne ispred (malko se samo nagnes naprijed)..meni je odlicna vjezba...
                  "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                  Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                  https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                  http://www.staying-fit.net/

                  Comment


                  • #10
                    Re: Šimun - moj trening

                    zgibove i radim samo uske uglavnom, ponekad u sirini ramena... btw meni se istice gornji dio lata, kak da korigiram i donji dio?
                    Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                    Comment


                    • #11
                      Re: Šimun - moj trening

                      kak misliš gornji dio ovo gore na što misliš su vjerojatno teresi a ne latovi.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Šimun - moj trening

                        kak da pojasnim...kad stisnem, vidim samo gornji dio, tj ne cjelokupni trokut... kao da je gornji onak malo izbaceniji... ma kuis me
                        i da, na lat mislim ^^
                        Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                        Comment


                        • #13
                          Re: Šimun - moj trening

                          http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... dorsi_.PNG

                          misliš na ovaj mali dio lata kod teresa? ;D
                          inače, ja sam dobio dojam da latove pogađam nisko kada sam radio veslanje uskim paralelnim hvatom, znači tbar na abdomen...štajaznam, nemogu znat jel to ustvari točno, možda se taj dio ni nemože posebno ciljat.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Šimun - moj trening

                            da, izgleda da je ipak teres...
                            Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                            Comment


                            • #15
                              Re: Šimun - moj trening

                              ova ledja me pocinju ubijat, nemam fkin maste

                              kisa je padala, a jos nemam sipku za zgibove unutra, pa sam to moro preskocit...

                              1x12 50kg mrtvo
                              4x10 85kg mrtvo
                              1x10 60kg dvorucno veslanje obrnuti siri hvat
                              4x10 50kg dvorucno veslanje obrnuti uzi hvat
                              1x12 40kg lat naprijed
                              3x10 50kg lat naprijed
                              1x15 40kg lat naprijed
                              3x10 veslanje bucicama na kosoj klupi (ovo sam se grcio, ne jer je tesko, vec trebam savladat vjezbu )

                              50min trening
                              tezine opet nisu bile max, morao sam se malo stedit, sutra se rano budim imam tekmu za skolu rukomet, pa da se ne grcim sav

                              svi prijedlozi za trening ledja, uvijek dobrodosli
                              Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                              Comment

                              Working...
                              X