Announcement

Collapse
No announcement yet.

Šimun - moj trening

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Šimun - moj trening

    PRSA - genijalno, jedan od najboljih treninga ikad meni... tolika predanost, nabrijanost, 120% sam dao... skoro sam plako i rigo D

    zagrijavanje
    3x15 sklekovi
    2x10 50kg, 1x70kg bench sipka

    trening

    2x25kg, 2x27kg bench ravni bucicama
    3x32kg, 1x29 pullover bucicom
    2x25kg, 2x22kg bench kosi bucicama
    4x18kg kontrakoso razvlacenje bucicama

    tempo je stvarno bio ubojit, 120% koncetriran, kontrahiro misice full, ma sve zmaj... bas preodlican trening...
    cak sam i vode guto ko lud... prewm u 5dcl, DWM 75ml tekucih amino u 1l vode i jos 1,5l vode, PWM jos 5dcl...
    Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

    Comment


    • #62
      Re: Šimun - moj trening

      a zasto ovoliko zagrijavanja...6 serija je to ipak...i sa ostalih 16, 22serije...

      ja uradim 2 serije sa laksom kilazom i to je to..tek toliko da se krv pocne pumpati, da si zglobovi malo zagriju..a da se ne umoris...

      kakav je tempo bio
      "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

      Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
      https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

      http://www.staying-fit.net/

      Comment


      • #63
        Re: Šimun - moj trening

        nije mi to neko zagrijavanje... sklekova fkt puno mogu i nije mi to neko opterecenje za prsa... vise da malo temp dignem...
        tempo, iskreno, ne brojim sec ni nis, ali sam spustao sporije nego inace, na vrhu malo duze zadrzo i napeo misic, bas skroz kontrolirano...
        ja sam stvarno zadovoljan
        Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

        Comment


        • #64
          Re: Šimun - moj trening

          Originally posted by Vendetha
          a zasto ovoliko zagrijavanja...6 serija je to ipak...i sa ostalih 16, 22serije...

          ja uradim 2 serije sa laksom kilazom i to je to..tek toliko da se krv pocne pumpati, da si zglobovi malo zagriju..a da se ne umoris...

          kakav je tempo bio
          I ti se čudiš kaj te laktovi bole?! Po meni 2 serije je premalo,pogotovo ak radne počneš odma full,do otkaza sa submaksimalnim kilažama.

          Comment


          • #65
            Re: Šimun - moj trening

            Šimun nisi napisao br. ponavljanja u tim serijama (za usporedbu s prethodnim/sljedećim treninzima, jel)

            Mislim da ako radiš spora i kontrolirana ponavljanja sa submaksimalnom kilažom (npr. 70% 1RM) ne treba ti više od serije-dvije zagrijavanja po mišićnoj skupini. Ako je tempo npr. 202 to znači da koristiš manju težinu i imaš veću kontrolu pa se nećeš ozlijedit. Zagrijavaš se u ponavljanjima koja prethode otkazu.

            Npr. za bench se zagrijem serijom 8x50kg (to mi je stvarno lagano) i odmah idem na radnu s 90 ili 95kg do otkaza. Nikakvih problema. Ali zato kad dižem eksplozivno (trojke, dvojke i singlovi, 1RM i sl.) onda mi je zagrijavanje npr. 8x50kg, 6x70kg, 4x80kg, 2x90kg i sl. .. što znači da svaku veliku težinu želim prvo "osjetit" .. nakon ovoga bi bio spreman za serije koje bi zvao radnima.

            Znači razlika sporiji tempo (znači i manja kilaža) - manje zagrijavanja, ponavljanja unutar serije te već pripreme na otkaz. Eksplozivno dizanje (i/ili veća kilaža) - pažljivo zagrijavanje prije da se ne ozlijediš.
            lift BIG, eat BIG, get BIG

            Comment


            • #66
              Re: Šimun - moj trening

              22 serije za prsa svaka čast na izdržljivosti iako po meni previše serija...
              Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

              Comment


              • #67
                Re: Šimun - moj trening

                ahaha, vidim nesto mi cudno i fali, hvala

                dakle ovak:

                2x10 25kg, 2x8 27kg bench ravni bucicama
                3x8 32kg, 1x8 29 pullover bucicom
                2x9 25kg, 2x8 22kg bench kosi bucicama
                4x10 18kg kontrakoso razvlacenje bucicama

                evo ispravljeno... tempi prije bi reko 3-4 sec spustanje, tak nes
                i hvala na savjetima
                Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                Comment


                • #68
                  Re: Šimun - moj trening

                  Originally posted by xpress
                  22 serije za prsa svaka čast na izdržljivosti iako po meni previše serija...
                  Ja radim jednu .. možda me tuče Šimun u prsima i/ili napretku, ali sigurno ne 22x
                  lift BIG, eat BIG, get BIG

                  Comment


                  • #69
                    Re: Šimun - moj trening

                    Originally posted by Šimun
                    evo ispravljeno... tempi prije bi reko 3-4 sec spustanje, tak nes
                    To je odlično, a dizanje eksplozivno, znači ukupno 30X?
                    lift BIG, eat BIG, get BIG

                    Comment


                    • #70
                      Re: Šimun - moj trening

                      eksplozivno dizanje da, te malo se zadrzat u gornjoj i donjoj tocki, tek tolko da nemam feder efekt
                      btw mos pojasnit 30X?
                      Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                      Comment


                      • #71
                        Re: Šimun - moj trening

                        Originally posted by Šimun
                        eksplozivno dizanje da, te malo se zadrzat u gornjoj i donjoj tocki, tek tolko da nemam feder efekt
                        btw mos pojasnit 30X?
                        3 sec spuštanje, bez pauze na dnu, najbrže moguće dizanje (eksplozivno dizanje).
                        lift BIG, eat BIG, get BIG

                        Comment


                        • #72
                          Re: Šimun - moj trening

                          aha, onda je odgovor da
                          Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                          Comment


                          • #73
                            Re: Šimun - moj trening

                            Originally posted by Vladebisi
                            Originally posted by Vendetha
                            a zasto ovoliko zagrijavanja...6 serija je to ipak...i sa ostalih 16, 22serije...

                            ja uradim 2 serije sa laksom kilazom i to je to..tek toliko da se krv pocne pumpati, da si zglobovi malo zagriju..a da se ne umoris...

                            kakav je tempo bio
                            I ti se čudiš kaj te laktovi bole?! Po meni 2 serije je premalo,pogotovo ak radne počneš odma full,do otkaza sa submaksimalnim kilažama.
                            hahaha bravo vlade... vjerovatno zato sto se ja vec osjecam spremnim, ali moji zglobovi NE
                            "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                            Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                            https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                            http://www.staying-fit.net/

                            Comment


                            • #74
                              Re: Šimun - moj trening

                              Originally posted by Šimun
                              svi prijedlozi za trening ledja, uvijek dobrodosli
                              Jel radiš motociklističko veslanje? Meni osobno jedna od najdražih vježbi!
                              IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                              Comment


                              • #75
                                Re: Šimun - moj trening

                                danas po prvi put idem u gym, planiram nes ovak...

                                4x8 uski zgibovi
                                5x5 mrtvo
                                4x8 veslanje, uski obrnuti hvat
                                4x12 rear fly

                                eto, tek tolko za upoznavanje gyma, spravi i kako se stvari krecu tamo
                                Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                                Comment

                                Working...
                                X