Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mackiel - trening

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Mackiel

    Originally posted by Mackiel
    Ok...promijenio sam trening uz pomoć vaših savjeta.dobio sam 11 kg na masi i sad bi lijepo išao na definiciju.Plan je ovakav:
    Trodnevna podjela:
    1. prsa - triceps - deltoid
    2. leđa - biceps - zadnje rame
    3. noge - listovi-trbuh
    i ubacio bi 2 cardio treninga.Naravno smanjio nunos kalorija na 1500kcal u dane pražnjenja i mislim da bi za cirka 2 mjeseca to bilo to.
    Nadam se UH!
    Ovo je ok!
    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

    Comment


    • #17
      Re: Mackiel

      Igore hvala ti...da,radi se naravno o UH.No,trening sam ipak promijenio malčice jer sam se odlučio više za onu koncepciju treninga koju sam ti linkao a koju si ti i svojedono pohvalio.Imam jedno pitanje vezano uz definiciju i unos UH:Trebao bi unositi 210 g ugljikohidrata po svojoj tjelesnoj masi...zanima me jel ja tu trebam računati sve UH koje pojedem tijekom dana(jer i kruh ima UH i zobene)ili samo one kompleksne(tjestenina,riža,krumpir etc.)?
      A gde su noge?

      Comment


      • #18
        Re: Mackiel

        Sve...Smanji UH na 2g/1kg ako si ne definiciji! Čak se preporučuje i ispod iči!
        UD2 djeta za definiciju čak preporuča max. 70gUH!
        IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

        Comment


        • #19
          Re: Mackiel

          Originally posted by igor
          UD2 djeta za definiciju čak preporuča max. 70gUH!
          Da, ali samo 4 dana u tjednu.
          Imate UD2 tu na forumu pa si skinite koga zanima.

          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #20
            Re: Mackiel - trening

            E ovak ekipo.Išao bih preko ljeta na jedan programček za gubljenje masnih naslaga(čitaj:definiciju) pa me zanima.Imam neke opcije u glavi,a pitam se koje bi dale najbolje,najoptimalnije rezultate:
            -da radim 5 puta tjedno s utezima i 2 puta tjedno HIIT(opet tu nema odmora ni jedan dan pa me i to muči=
            -da radim 3 puta tjedno s utezima i 3 puta tjedno HIIT(ili cardio ujutro natašte)
            -da radim 4 puta tjedno s utezima i 3 puta tjedno HIIT(ili cardio je li )
            Nakon svakog treninga s utezima išlo bi cirka 20 min lagane vožnje sobnog neovisno o treiningu.Pa...kaj mislite?
            A gde su noge?

            Comment


            • #21
              Re: Mackiel - trening

              Originally posted by Mackiel
              E ovak ekipo.Išao bih preko ljeta na jedan programček za gubljenje masnih naslaga(čitaj:definiciju) pa me zanima.Imam neke opcije u glavi,a pitam se koje bi dale najbolje,najoptimalnije rezultate:
              -da radim 5 puta tjedno s utezima i 2 puta tjedno HIIT(opet tu nema odmora ni jedan dan pa me i to muči=
              -da radim 3 puta tjedno s utezima i 3 puta tjedno HIIT(ili cardio ujutro natašte)
              -da radim 4 puta tjedno s utezima i 3 puta tjedno HIIT(ili cardio je li )
              Nakon svakog treninga s utezima išlo bi cirka 20 min lagane vožnje sobnog neovisno o treiningu.Pa...kaj mislite?
              Mislim da bi ti najbolja opcija bila 4 puta tjedno utezi i 3 puta tjedno HIIT, a dobro bi ti došao i jutarnji kardio ili kardio nakon treninga, kako ti više odgovara. No probaj i ostale opcije, pa sam zaključi što daje najbolje rezultate.

              Comment


              • #22
                Re: Mackiel - trening

                Ne možeš imati anaerobne treninge svaki dan!!!!!!!!!!!!

                Najmanje jedan dan tjedno moraš uzeti za odmor.

                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #23
                  Re: Mackiel - trening

                  Originally posted by kelly
                  Ne možeš imati anaerobne treninge svaki dan!!!!!!!!!!!!

                  Najmanje jedan dan tjedno moraš uzeti za odmor.

                  Pa nisam spominjao anaerobne treninge svaki dan,valjda si mislio na aerobne treninge.Znači ok,radim 3 puta tjedno s utezima+3xHIIT bez ovog dodavanja sobnog bicikla nakon treninga s utezima?
                  A gde su noge?

                  Comment


                  • #24
                    Re: Mackiel - trening

                    Originally posted by Mackiel
                    Originally posted by kelly
                    Ne možeš imati anaerobne treninge svaki dan!!!!!!!!!!!!

                    Najmanje jedan dan tjedno moraš uzeti za odmor.

                    Pa nisam spominjao anaerobne treninge svaki dan,valjda si mislio na aerobne treninge.Znači ok,radim 3 puta tjedno s utezima+3xHIIT bez ovog dodavanja sobnog bicikla nakon treninga s utezima?
                    Mislio sam baš to što sam i rekao...trebaš prvo naučiti što je anaerobni trening pa tek onda misliti šta drugi valjda misle...

                    HIIT za tebe nije anaeroban?????????????????Da nije možda šprint LI kardio???????????
                    Utezi nisu anaerobni???????
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #25
                      Re: Mackiel - trening

                      Ja više niš ne kužim ...Pa znam ja razliku između aerobnog i anaerobnog treninga.Ali mi nije jasno kak je HIIT anaerobni?Totalno sam se zmotal
                      A gde su noge?

                      Comment


                      • #26
                        Re: Mackiel - trening

                        Originally posted by Mackiel
                        Pa znam ja razliku između aerobnog i anaerobnog treninga.
                        Izgleda da ipak ne znaš...

                        http://www.plivazdravlje.hr/aktualno/cl ... vnost.html

                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #27
                          Re: Mackiel - trening

                          Vidi vidi..zanimljivo ...mal sam si glup...kelly,koji je tvoj savjet onda?kak da treniram?
                          A gde su noge?

                          Comment

                          Working...
                          X