Announcement

Collapse
No announcement yet.

Korekt - Treninzi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Korekt - Treninzi

    Eto kako ja vježbam,tu i tamo doma odradin i vrat koliko uspijen =)

    ..::PRSA+PODLAKTICA::..

    -benč:zagrijavanje sa šipkom,40kg,60,kg,80,kg,100kg,110kg,110kg,60kg
    -širenje sa bučicama:5 serija
    -kosi benč sa bučicama:5 serija
    -sa sajlama:5 serija

    -curl sa šipkom:5 serija
    -forearm sa šipkom:5 serija
    -motanje i odmotavanje užeta sa utegom:dok me nepočme pošteno bolit XD


    ..::RAMENA+TRBUŠNI::..

    -lateralno dizanje bučica 5 serija
    -dizanje sprida bučica 5 serija
    -sjedeći potisak bučicama:5 serija

    -trbušni na kosoj klupici 5 serija 20 + 10 bočnih svaka serija
    -krančevi sa podignutim nogama na klupici ili skalama na zidu:5 serija koliko mogu svaku
    -podizanje nogu


    ..::BICEPSI I TRICEPSI::..

    -sjedeće dizanje bučica:5 serija
    -dizanje na mašini:5 serija
    -dizanje šipke sa utezima ili zgibovi:5 serija

    -skull crusher:5 serija
    -propadanje:5 serija,1. brža,ostale polagane
    -povlačenje:5 serija


    ..::LEĐA+TRBUŠNI::..

    -leđni zgibovi da glava prolazi ispred šipke:5 serija,koliko mogu svaku,otprilike po 15+dizanja
    -leđni zgibovi da glava prolazi iza šipke:5 serija,koliko mogu otprilike 12+ dizanja
    -povlačenje na mašini:5 serija

    -vježbanje na spravi za trbušnjake:5 serija
    -zračni bicikl:5 serija
    ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

  • #2
    Re: Korekt - Treninzi

    noge? i daj bar okvirno napiši koje dane radiš koji trening koji su pauze, ovako općenito brzo pregledano moram reć da ne valja
    Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

    Comment


    • #3
      Re: Korekt - Treninzi

      a u tjednu da odradin ove,neman točno određeno jer zbog faksa uvik nešto iskrsne XD
      noge su mi prirodno i trenira san borilački sport 7 godina pa ih neradin,osim ako idem trčat.

      savjeti su dobrodošli
      ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

      Comment


      • #4
        Re: Korekt - Treninzi

        daj molim te kreni radit noge nemogu ti bit toliko jake
        previše serija tu ima, pogotovo za ruke 30 serija
        vidim da ti se sve vrti oko broja 5, zašto?
        Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

        Comment


        • #5
          Re: Korekt - Treninzi

          jake su,šta da ti kažen a eto šta ja znan,krenem od lakše težine do največe i zadnja je ispumpavanje i tako sve XD
          ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

          Comment


          • #6
            Re: Korekt - Treninzi

            korekt je..mu nemožeš doć u teretanu svaki put i krenut od najlakše težine i onda ispumpavat i šta ja znam
            npr iz bencha se da zaključit da imaš dosta snage koju očigledno krivo usmjeravaš :P
            naime kreneš sa 40kg da bi došao na 110kg što je skoro tri puta više
            gledaj da ti trening ima nekakav redoslijed, u podforumu Moji Treninzi pogledaj treninge od drugih forumaša
            imaš više problema, dakle radiš previše serija, loše si spojio mišićne skupine u treninge i ono najvažnije ne radiš noge i ne radiš compound pokrete, što je ključno što za snagu što za pravilan razvoj tijela što za hipertrofiju
            složi si nekak da odradiš cijelo tijelo kroz tjedan i spoji si skupine da imaju smisla, npr prsa triceps, ak kužiš šta ti hoću reći, i onda kad si posložiš sve kak treba onda si također uskladi sam trening, opet primjer za prsa triceps
            prva vježba neki compound(bp)x4
            druga vježba neki potisak sa bučicama recimox2/3
            treća vježba neko razzvlačenjex2/3
            četvrta vježba propadanjax3
            i sve završiš recimo sa triceps ekstenzijomx3
            i rasporedi si težinu na vježbama opet npr za bench neznam točno koliko puta možeš dić 110kg al ono daj neki redoslijed, nakon što se propisno zagriješ odradiš recimo ovako bench press 80kg/90kg/100kg/110kg iako ćeš moći i više zbog manje serija
            i još jednom bez obzira na to što ti mislio o svojim nogama, počni ih radit, vjeruj mi

            jbg post je mal duži, al eto, mal promijeni trening pa ga opet ukucaj pa da onda vidimo, aj sretno
            Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

            Comment


            • #7
              Re: Korekt - Treninzi

              hvala na postu,cjenim kritiku znam i sam da nije dobro usklađeno pa ču pokušat mozgat da stvorin nešto šta ima smisla,a šta se tiće nogu pokušat ću i njih uvalit nekako
              ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

              Comment


              • #8
                Re: Korekt - Treninzi

                odlucija san pocet pisat vjezbe koje radin koji dan da vidin jel di grješin tako da slobodno kritizirate

                danas san radija ruke

                -prvo stojeci sa ravnom šipkom 5 serija do max težine sa kojom mogu radit pravilno
                -sa bucicama na kosoj klupi 4 serije,3 je max tezina s kojom mogu radit pravilno,4 ispumpavanje (nekad ubacin hammer)
                -na skotovoj klupi 4 serije do težine da mogu dignit minimalno 8 puta

                triceps..

                -skull crusher 4 serije,do max težine koju mogu dizat bar 5,6 puta
                -potezanje konopa 4X15
                -propadanje 3,4 serije,svaki put koliko mogu
                ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

                Comment


                • #9
                  Re: Korekt - Treninzi

                  evo leđa

                  -3 serija zgibova ispred šipke svaku koliko mogu
                  -3 serije zgibova iza šipke isto koliko mogu svaku
                  -5 serija deadlift nisan do max težine danas iša nego san sta oko 90kg
                  -4 serije na pull mašini 90 kg max kilaža sprave
                  -3 serije ergometra,bazira san se na donji dio leža nisan do max iša na 65kg san sta
                  ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

                  Comment


                  • #10
                    Re: Korekt - Treninzi

                    evo prvi dan po OVT programu:

                    prsa+leđa

                    (5 serija) prsa 5X90kg + širenje na ravnoj klupi 5X12kg (po 120 sec pauze nakon svake serije)

                    (5 serija) kosi bench 5X60kg + širenje na kosoj klupi 5X12kg (po 120 sec pauze nakon svake serije)

                    (5 serija) leđni zgibovi X5 + veslanje sa jednom rukom 5X16kg (po 120 sec pauze nakon svake serije)

                    (5 serija) veslanje sa šipkom 5X770kg + sjedeće veslanje sa sajlama 5X35kg (120 sec pauze nakon svake serije)
                    ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

                    Comment


                    • #11
                      Re: Korekt - Treninzi

                      dobro radis sve al manje serija bi bilo isto dobro jel tako samo iscrpis organizam,najbolji trening je oko sat vremena provest u teretani i dobro ga odradit,a ti na jednu vjezbu potrosis 5 serija,dosta ti je i 3 serije recimo 4 vjezbe razlicite jel se slazes sa mnom??

                      Comment


                      • #12
                        Re: Korekt - Treninzi

                        da možda smanjin koju seriju,danas je oduzelo dosta vrimena i još san bija sa prijateljima tako da dok se svi izredaju potraje.ali drag mi je ovaj program šta mogu sam radit
                        ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

                        Comment


                        • #13
                          Re: Korekt - Treninzi

                          znas kako je kod mene vise ovi pricaju okolo mene nego sto radu ja dodjem odradim sat mozda malo vise sat i 20 i to je to bez stajanja dajem maximum tako i brze napredujem a ne neki radi stanke po par minuta i onda opet radu tako se opustu misici

                          Comment


                          • #14
                            Re: Korekt - Treninzi

                            Originally posted by maky25
                            znas kako je kod mene vise ovi pricaju okolo mene nego sto radu ja dodjem odradim sat mozda malo vise sat i 20 i to je to bez stajanja dajem maximum tako i brze napredujem a ne neki radi stanke po par minuta i onda opet radu tako se opustu misici
                            a znan,jedan danas nije radija jer mu se spava,dugi je odradija krivi military i iša tuč vriču,3. odusta od programa nakon prsa,jedino je jedan sa mnom do kraja osta
                            ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

                            Comment


                            • #15
                              Re: Korekt - Treninzi

                              Originally posted by maky25
                              dobro radis sve al manje serija bi bilo isto dobro jel tako samo iscrpis organizam,najbolji trening je oko sat vremena provest u teretani i dobro ga odradit,a ti na jednu vjezbu potrosis 5 serija,dosta ti je i 3 serije recimo 4 vjezbe razlicite jel se slazes sa mnom??
                              Ako mislite raditi ovakve treninge onda ih ispoštujte do kraja, nemožeš onda poslje reči da nisi zadovoljan programom!
                              IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                              Comment

                              Working...
                              X