Announcement

Collapse
No announcement yet.

Novi trening (skidanje sala+održavanje mišića)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Novi trening (skidanje sala+održavanje mišića)

    Evo dodao sam obrok iza treninga (koji je ok valjda? ).

    Ispravljeni jelovnik http://download896.mediafire.com/tgx.../PREHRANA2.pdf

    Gled ovih obrok jabuka/banana znam da su 0 bodova ali vjeruj mi apsolutno nema druge teorije da u to vrijeme nešto drugo ubacim u sebe jer sam u autu tada i putujem Sisak-Zagreb s posla na fax u žurbi i na faxu za vrijeme predavanja nemrem jest jbg

    Ovaj savjet za maslinovo mi zlata vrijedi jer sam bio uvjeren 100% da je to super zdravo ... dakle samo sirovo maslinovo i laneno

    Imam teflon u njemu i pečem, dakle samo bez ulja ili kuhano, svaka čast na savjetu

    Jest da je bezveze pitanje, ali može li bučino ulje u salatu pošto mi je puno finije nego sirovo maslinovo? i jel imate koju alternativu ''brzim'' obrocima koje čovjek može pojest dok vozi auto npr. (tipa sendviča, bananane i sl.) a da to može kupit negdje vani i da je zdravo?

    Comment


    • #17
      Re: Novi trening (skidanje sala+održavanje mišića)

      Tko ti je sastavljo ove treninge???
      IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

      Comment


      • #18
        Re: Novi trening (skidanje sala+održavanje mišića)

        ja sam, ustvari većina vježbi je iz begginers blast off programa, samo sam neke vježbe dodao i neke izbacio ... ajde da čujem, šta sve ne valja

        Comment


        • #19
          Re: Novi trening (skidanje sala+održavanje mišića)

          Anaerobni trening pola sata pa jedan sat aerobni na biciklu
          Neznam koji je cilj ovog programa, valjda gubljenje mišične mase!
          Sa ovakvi treninzima na izgubljene 3 kile, jedna kila je od mišične mase!

          Imaš more treninga na portalu, nađi nešto sa ti pomognemo!
          IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

          Comment


          • #20
            Re: Novi trening (skidanje sala+održavanje mišića)

            Originally posted by Damirko
            Evo dodao sam obrok iza treninga (koji je ok valjda? ).

            Ispravljeni jelovnik http://download896.mediafire.com/tgx.../PREHRANA2.pdf

            Gled ovih obrok jabuka/banana znam da su 0 bodova ali vjeruj mi apsolutno nema druge teorije da u to vrijeme nešto drugo ubacim u sebe jer sam u autu tada i putujem Sisak-Zagreb s posla na fax u žurbi i na faxu za vrijeme predavanja nemrem jest jbg

            Ovaj savjet za maslinovo mi zlata vrijedi jer sam bio uvjeren 100% da je to super zdravo ... dakle samo sirovo maslinovo i laneno

            Imam teflon u njemu i pečem, dakle samo bez ulja ili kuhano, svaka čast na savjetu

            Jest da je bezveze pitanje, ali može li bučino ulje u salatu pošto mi je puno finije nego sirovo maslinovo? i jel imate koju alternativu ''brzim'' obrocima koje čovjek može pojest dok vozi auto npr. (tipa sendviča, bananane i sl.) a da to može kupit negdje vani i da je zdravo?
            Kao alternativa definitivno da si kupiš neki protein blend ili investiraj u casein-imaš čak i tu na veb shopu od MVP-a,taj bi ja uzeo.I npr.uzmeš zobene ali one mljevene ili još bolej sam ih doma samelji da budu ko brašno i staviš npr.100 gr toga u shaker,mjericu caseina,ili čak još bolja kombinacija mjericu caseina i pola mjerice wheya i samo dodaš vode ili ak si pičkica kupiš si jedno malo mlijeko od pola litre(malomasno) sve to smučkaš i do jaja.
            Kaj se tiče bučinog ulja,da može,al mješaj,svaki dan drugo,to ti je idealna kombinacija

            Comment


            • #21
              Re: Novi trening (skidanje sala+održavanje mišića)

              Koliko jušnih žlice mljevenih zobenih čini 100g???
              IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

              Comment


              • #22
                Re: Novi trening (skidanje sala+održavanje mišića)

                Originally posted by Vladebisi
                Kao alternativa definitivno da si kupiš neki protein blend ili investiraj u casein-imaš čak i tu na veb shopu od MVP-a,taj bi ja uzeo.I npr.uzmeš zobene ali one mljevene ili još bolej sam ih doma samelji da budu ko brašno i staviš npr.100 gr toga u shaker,mjericu caseina,ili čak još bolja kombinacija mjericu caseina i pola mjerice wheya i samo dodaš vode ili ak si pičkica kupiš si jedno malo mlijeko od pola litre(malomasno) sve to smučkaš i do jaja.
                Kaj se tiče bučinog ulja,da može,al mješaj,svaki dan drugo,to ti je idealna kombinacija
                Dakle prehrana je u globalu ok, samo taj doručak da promjenim sa mljevenim zobenim, caseinom (nisam baš to nikad koristio, za šta je to u biti, tj. čemu služi?) i mjericom whey-a. Inače svako jutro jedem zobene (sa nekim voćem suhim, u biti musley) sa 0,9% mlijekom zadnjih godinu dana.

                @Igor, OK trebam promjenit trening, ali jel možeš bar pomoći u kojem pravcu da idem (jer mi je prvenstveni cilj skinuti salo sa trbuha sa što manjim gubljenjem mišićne mase) i kako da kombiniram anaerobne i aerobne treninge (kada i po koliko vremena raditi koji od treninga) pa ću onda tražiti dalje da ne radim 5 puta program

                Comment


                • #23
                  Re: Novi trening (skidanje sala+održavanje mišića)

                  Originally posted by igor
                  Koliko jušnih žlice mljevenih zobenih čini 100g???
                  cca. 8

                  Comment


                  • #24
                    Re: Novi trening (skidanje sala+održavanje mišića)

                    Damirko, ja sam tvoje visine i godina, a težinu sam imao istu dok nisam u par mjeseci skinuo 10 kg, bez nekog bitnog gubitka mišića. Pogledaj moju prehranu i probaj iskopirati.

                    Što se tiče treninga, nema tu neke nauke.
                    Ja radim klasični trening - svaku mišićnu skupinu 1 tjedno max.
                    PON-prsa, triceps; UTO-leđa, biceps; SRI-intervalni, ČET-trbuh, ramena, PET-intervalni, SUB-odmor; NED-noge

                    Treninzi su 45-60min utega i 30 minuta kardio na 65% max pulsa. Više od 30min kardio je previše, jer dolazi do razgradnje mišića.

                    Vikendom sam ubacio jutarnji kardio, jer za radnih dana nemam volje za ranije ustajanje.
                    Efekti jutarnjeg kardia se definitivno vide.

                    Comment


                    • #25
                      Re: Novi trening (skidanje sala+održavanje mišića)

                      Originally posted by DeniZg
                      Damirko, ja sam tvoje visine i godina, a težinu sam imao istu dok nisam u par mjeseci skinuo 10 kg, bez nekog bitnog gubitka mišića. Pogledaj moju prehranu i probaj iskopirati.

                      Što se tiče treninga, nema tu neke nauke.
                      Ja radim klasični trening - svaku mišićnu skupinu 1 tjedno max.
                      PON-prsa, triceps; UTO-leđa, biceps; SRI-intervalni, ČET-trbuh, ramena, PET-intervalni, SUB-odmor; NED-noge

                      Treninzi su 45-60min utega i 30 minuta kardio na 65% max pulsa. Više od 30min kardio je previše, jer dolazi do razgradnje mišića.

                      Vikendom sam ubacio jutarnji kardio, jer za radnih dana nemam volje za ranije ustajanje.
                      Efekti jutarnjeg kardia se definitivno vide.
                      Gledao sam tvoju prehranu i vidim da je vrlo slična mojoj, tako da je to ok vjerovatno.

                      E sad glede treninga moj je ovakav (ima na prvom postu pdf sa popisom vježbi)
                      PONEDJELJAK Prsa i Triceps + (aerobni), UTORAK Ledja i Biceps, SRIJEDA Noge, SUBOTA Ramena, Listovi i Trbuh.

                      Što ti znači intervalni trening?

                      Kad radiš utege a kada kardio?

                      Kod mene je stvar da ja imam vremena tek navečer od 21-22:30 i za utege i za aerobni, kako to iskombinirati, koji trening prvi odraditi (anaerobni ili aerobni)?

                      Comment


                      • #26
                        Re: Novi trening (skidanje sala+održavanje mišića)

                        Prvo radiš utege sat vremena. Kad si gotov, odmah nakon toga prelaziš na kardio.
                        PostWorkoutMeal nakon kardia (proteini+glukoza).

                        Evo ti link za HIIT (High Intensity Interval Training).
                        viewtopic.php?f=21&t=1993&hilit=hiit+kardio

                        Comment


                        • #27
                          Re: Novi trening (skidanje sala+održavanje mišića)

                          Originally posted by DeniZg
                          Prvo radiš utege sat vremena. Kad si gotov, odmah nakon toga prelaziš na kardio.
                          PostWorkoutMeal nakon kardia (proteini+glukoza).

                          Evo ti link za HIIT (High Intensity Interval Training).
                          viewtopic.php?f=21&t=1993&hilit=hiit+kardio
                          tako sam i ja to zamislio, samo Igor kaže da će mi to pojest mišiće i da nema smisla, kaj sad

                          Comment


                          • #28
                            Re: Novi trening (skidanje sala+održavanje mišića)

                            Ako ti trening sve skupa traje sat i pol, te nakon toga popiješ PWM, nećeš izgubiti mišiće.

                            Ako trening produžiš i rokaš kardio sat vremena svaki dan, onda da, vjerojatno ćeš izgubiti i nešto mišića. Čak je i to po meni bolje nego da uopće ne radiš kardio i ne gubiš salo.

                            Comment


                            • #29
                              Re: Novi trening (skidanje sala+održavanje mišića)

                              Originally posted by DeniZg
                              Ako ti trening sve skupa traje sat i pol, te nakon toga popiješ PWM, nećeš izgubiti mišiće.
                              takav je plan, 30 min. utega nakon toga lagani kardio 60 min. (bicikl, trčanje lagano, orbitrek ...) 4 dana u tjednu (po gornjem programu) i onda ubacit još 1-2 dana HIIT i to je to nadam se

                              Comment


                              • #30
                                Re: Novi trening (skidanje sala+održavanje mišića)

                                U 30 minuta utega možda uspiješ napraviti jednu mišićnu skupinu. Ako zagrijavanje na orbitreku računaš u tih 30 minuta, onda niti to. Mi smo ti napisali kako treba raditi, a ti radi dalje kako hoćeš.

                                Comment

                                Working...
                                X