Announcement

Collapse
No announcement yet.

daedraug - trening

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • daedraug - trening

    pozdrav ! moj tjedni raspored treninga izgleda ovako:

    pon: prsa - listovi
    uto: leđa
    sri : odmor
    čet :triceps-biceps-podlaktica
    pet: noge
    sub: ramena -trapez
    ned: odmor

    trbuh vježbam 2-3 puta tjedno ,nemam posebne dane za njega(2-3 vježbe po treningu)
    listove vježbam i u danu sa prsima i u danu za nogama (po dvije vježbe po treningu)
    trapez radim i sa leđima i sa ramenima (1 vježba po treningu)
    uvjek gledam da mi se iz treninga u trening vježbe razlikuju(ljepse je vježbat i misic se ne navikne) i poslije treninga nekad odem na 30 minuta bržeg hodanja na traci

    danas sam radio prsa i listove ,trening je izgledao ovako:
    nakon istezanja
    prsa: serije zagrijavanja radne serije

    kontra kosi benč-( 12x30kg ; 12X50kg) (10x70kg-8x80kg-6x90kg-6x90kg)
    kosi benč bučicama- (10x25kg-8x27kg-6x29kg-6x29kg)
    fly bučicama na kosoj klupi- (12x15kg-10x17.5kg-10x17.5 kg)





    listovi: serije zagrijavanja radne serije

    podizanje na leg press spravi (12x50kg) (10x70kg-10x90-8x110)
    podizanje na spravi za čučanj( (10x100 kg-10x120-8x140kg)

    još sam maznuo 3 vježbe za trbuh . trening je trajao oko 90 minuta ; sa pauzama između serija se previse ne zamaram ali nisu duže od 100 do 200 sec(nekad te netko nešt pita ,a nekad odem nekom pomoc na benč il neku drugu spravu! eto to je to
    “The harder you work your glutes the harder it’s going to be for your inmate to get inside you”

  • #2
    Re: daedraug - trening

    Možda malo čudan način treninga ali svakako nije loš, svi smo drugačiji...
    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

    Comment


    • #3
      Re: daedraug - trening

      znam da nije potpuno uobicajni raspored ali tako mi najbolje odgovara i nikad mi jos nije doslo do stanja pretreniranosti ... točno to svi smo razliciti i svi moramo nac svoje nacine...
      “The harder you work your glutes the harder it’s going to be for your inmate to get inside you”

      Comment


      • #4
        Re: daedraug - trening

        Zato ti samo prangijaj dok ne prestane biti napredka
        IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

        Comment


        • #5
          Re: daedraug - trening

          Koliko godina imaš visina ,kilaža ? Ako si već di napisa sorry nisan vidija....
          Menky je napisao...
          Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

          Comment


          • #6
            Re: daedraug - trening

            22 god,98 kg,174 cm
            “The harder you work your glutes the harder it’s going to be for your inmate to get inside you”

            Comment


            • #7
              Re: daedraug - trening

              Sve super kompa, samo ne znam zasto 2 puta tjedno radis listove i trapez .
              Kuzim za trbuh, listove mozes ali je nepotrebno (po meni) a trapez bolje da napravis jednom tjedno ali dvije vjezbe, bolje ces pogoditi .

              Comment


              • #8
                Re: daedraug - trening

                Originally posted by Sinister
                Sve super kompa, samo ne znam zasto 2 puta tjedno radis listove i trapez .
                Kuzim za trbuh, listove mozes ali je nepotrebno (po meni) a trapez bolje da napravis jednom tjedno ali dvije vjezbe, bolje ces pogoditi .
                ne mora bit, tebi mozda bolje pogodi, njemu mozda nece, valjda si je covjek slozio onako kako mu najbolje trenutno funkcionira
                Lux et veritas

                Comment


                • #9
                  Re: daedraug - trening

                  ne mora bit, tebi mozda bolje pogodi, njemu mozda nece, valjda si je covjek slozio onako kako mu najbolje trenutno funkcionira
                  točno to ! nisam se ja sa ovom idejom rasporeda probudio ujutro ... nego sam isprobavo sve moguce varijante i ovako mi najbolje odgovara...
                  “The harder you work your glutes the harder it’s going to be for your inmate to get inside you”

                  Comment


                  • #10
                    Re: daedraug - trening

                    Zato sam napisao sve super
                    I poslije sam napisao sto je po meni bolje, bez zamjerki .

                    Comment


                    • #11
                      Re: daedraug - trening

                      pozdrav... danas sam raidio leđa
                      nakon istezanja
                      zagrijavanje: 2 serije leđnjaka

                      deadlift :12x40kg - 10x70kg - 9X90 kg - 8x110kg - 7x120kg - 6x130 kg

                      veslanje šipkom u predklonu (obrnuti hvat) : 12x40kg - 10x60kg - 8x80kg - 6x80kg

                      veslanje na donjoj koloturi (uski hvat):12x60kg - 10x70kg - 8x80kg - 8x90 kg -6x90kg

                      povlačenje na latu iza glave: 12x50kg - 10x60kg-8x70kg-6x70kg

                      trapez.:

                      shrug šipkom (ispred):15x40kg-12x80kg-10x110kg-10x110kg


                      trening je trajao oko 100 minuta
                      “The harder you work your glutes the harder it’s going to be for your inmate to get inside you”

                      Comment


                      • #12
                        Re: daedraug - trening

                        100min ti je malo previse...
                        60min u vr' glave

                        Comment


                        • #13
                          Re: daedraug - trening

                          leđa su velika ! ljudi se previse ravanaju po pisanim pravilima ,ako ne dolazi do pretreniranosti čovjek sam po sebi mora znati kad mu je dosta a ne da mu stalno neko drugi piše neka pravila svi se razlikujemo ... ne djeluje ni svaka vježba na svakog isto a kamoli cijeli program za određeni misic! svako sebi mora nac idealan nacin ! ako ne dolazi do pretreniranosti i propadanja misica straha nema
                          “The harder you work your glutes the harder it’s going to be for your inmate to get inside you”

                          Comment


                          • #14
                            Re: daedraug - trening

                            Kompa, trening ti je super mada i meni treba cca 60 min !

                            Comment


                            • #15
                              Re: daedraug - trening

                              Originally posted by Sinister
                              Kompa, trening ti je super mada i meni treba cca 60 min !
                              volim te cove
                              “The harder you work your glutes the harder it’s going to be for your inmate to get inside you”

                              Comment

                              Working...
                              X