Announcement

Collapse
No announcement yet.

BlackdoG - trening

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: BlackdoG - trening

    Originally posted by BlackdoG
    Originally posted by Skums
    Originally posted by xpress
    ja bih ipak 4x tjedno išao, rasteš dok se odmaraš
    +1
    5 puta tjedno je za stvarno advance bildere.
    srijeda bi bila idealna za odmor. malo da napuni baterije.
    a možda da noge radi u petak? pošto su veliki mišiči neka se odmaraju u subotu i nedjelju.
    tom logikom sam i ja išel
    Kakva je to logika?

    Smiješ hodat nekon treninga nogu, ne brini.

    Comment


    • #32
      Re: BlackdoG - trening

      pa ne mislim na hodanje. nego neka se oporavljaju od fizičkog rada. ako ih napravi bogovski u ponedjeljak a u utorak opet ide u gym i opet se opterečuje. istina da ne opterečuje nožne mišiće, ali važno je odmoriti cijelo tijelo za dobar oporavak.

      Comment


      • #33
        Re: BlackdoG - trening

        onda bi najbolje bilo u petak napravit cijelo tjelo pa da odmara prek vikenda i jos malo
        http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

        Comment


        • #34
          Re: BlackdoG - trening

          Originally posted by Joe
          onda bi najbolje bilo u petak napravit cijelo tjelo pa da odmara prek vikenda i jos malo
          Daj mi malo toga na čemu si ti

          Comment


          • #35
            Re: BlackdoG - trening

            http://www.youtube.com/watch?v=Wl37NPpocWY
            jeeeaa uuuuuuuuu jea
            http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

            Comment


            • #36
              Re: BlackdoG - trening

              evo moje tablice za vježbanje.. dakle imam to isprintano i bilježim.. ako se striktno držite vremena, treninge sam uštimao da traju točno 1h - 1h 15min

              svaka 2 mj mi je cilj mijenjat trening iz verzije 1 u verziju 2..

              evo napravih otvoren link za tu moju excel tablicu..

              https://spreadsheets.google.com/ccc?key ... ey=CPvc_Ac
              http://www.martinturk.com
              Blues Is Gonna Be My Only Way / Always Look On the Bright Side of Life

              Comment


              • #37
                Re: BlackdoG - trening

                Jel ti je to malo previse vjezbi? Stignes sve za 45min, 1h?
                “There are two things a real man likes - danger and play. And he likes woman because she is the most dangerous of playthings.” — Friedrich Nietzsche

                Comment


                • #38
                  Re: BlackdoG - trening

                  Originally posted by wrathchild
                  Jel ti je to malo previse vjezbi? Stignes sve za 45min, 1h?
                  sve je uštimasno da traje max 1h 20 min.. ja na treningu želim patnju, a to ovim treningom dobijem.. ja zovem moj trening - trening ubijanja.. nije za mekušce
                  http://www.martinturk.com
                  Blues Is Gonna Be My Only Way / Always Look On the Bright Side of Life

                  Comment


                  • #39
                    Re: BlackdoG - trening

                    hm, meni se isto čini da je to previše viježbi. ja sam prije radio po 30 serija po treningu, pa sam to srezao na max. 20.
                    sat i 20 minuta ti je malo previše za trening (jedino ako nisi profesionalac )
                    mislim da je sve nakon sat vremena kontraproduktivno. ali opet s druge strane, svi smo mi drugačiji.

                    Comment


                    • #40
                      Re: BlackdoG - trening

                      ja se isto uništajen na treningu...
                      npr Prsa triceps

                      pomaze mi voditelj teretane tako da stavim puno veču tezinu nego sta inace sam mogu digniti
                      4 serije bencha, 4 serije kosi potisak s bučicama i jos razvlačenja.. na to mi vec ode vise od 45 min... jos idem 1-2 vjezbe za triceps, koliko uspijem u tih 15min sta mi je ostalo

                      a koliko se na tom treningu ubijem, prosli put mi je reka voditelj da napravin 2 skleka.. kad sam krenija prema doli samo san pa, bez ikakvoga otpora.. a prema gori nemoguce :P
                      “There are two things a real man likes - danger and play. And he likes woman because she is the most dangerous of playthings.” — Friedrich Nietzsche

                      Comment


                      • #41
                        Re: BlackdoG - trening

                        Originally posted by Skums
                        hm, meni se isto čini da je to previše viježbi. ja sam prije radio po 30 serija po treningu, pa sam to srezao na max. 20.
                        sat i 20 minuta ti je malo previše za trening (jedino ako nisi profesionalac )
                        mislim da je sve nakon sat vremena kontraproduktivno. ali opet s druge strane, svi smo mi drugačiji.
                        A vidjet ćemo kako ovo funkcionira na meni pa ćemo uštimat ako nije dobro
                        http://www.martinturk.com
                        Blues Is Gonna Be My Only Way / Always Look On the Bright Side of Life

                        Comment


                        • #42
                          Re: BlackdoG - trening

                          Ja isto često ne stignem u sat vremena sve odradit koliko god se trudio.

                          Recimo deltoidi+triceps+trbuh ne mogu u sat vremena da me *****.

                          Comment


                          • #43
                            Re: BlackdoG - trening

                            Originally posted by salemetal
                            Ja isto često ne stignem u sat vremena sve odradit koliko god se trudio.

                            Recimo deltoidi+triceps+trbuh ne mogu u sat vremena da me j.beš.
                            kolike su ti pauze između serija i viježbi?
                            ja sam skratio na 60 sekundi između serija i na 90-120 između viježbi.
                            osjetio sam da ne mogu dizati iste kilaže kao i prije kad sam odmarao po 150 sekundi, ali ovako bolje napravim. mišić je više pod opterečenjem. isto tako radim sa sporim i kontroliranim spuštanjem. tako da je mišić cijelo vrijeme napeti.
                            na kraju krajeva nije sve u kilaži.

                            Comment


                            • #44
                              Re: BlackdoG - trening

                              Blacky, potrošit ćeš hiljadu kalorija s tim treninzima!
                              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                              Comment


                              • #45
                                Re: BlackdoG - trening

                                Originally posted by Skums
                                Originally posted by salemetal
                                Ja isto često ne stignem u sat vremena sve odradit koliko god se trudio.

                                Recimo deltoidi+triceps+trbuh ne mogu u sat vremena da me j.beš.
                                kolike su ti pauze između serija i viježbi?
                                ja sam skratio na 60 sekundi između serija i na 90-120 između viježbi.
                                osjetio sam da ne mogu dizati iste kilaže kao i prije kad sam odmarao po 150 sekundi, ali ovako bolje napravim. mišić je više pod opterečenjem. isto tako radim sa sporim i kontroliranim spuštanjem. tako da je mišić cijelo vrijeme napeti.
                                na kraju krajeva nije sve u kilaži.
                                Ne znam kolike su mi pauze vremenski, ali ono, tek toliko da budem spreman za iduću seriju.

                                Nije sve u kilaži, ali volim velike tegove...

                                Comment

                                Working...
                                X