Announcement

Collapse
No announcement yet.

Stisak za mrtvo dizanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Stisak za mrtvo dizanje

    Originally posted by ibro10 View Post
    -nisam skuzio sta mogu odvojeno radit? mislis vjezbat jacinu stiska?? i jel ti koristis gurtne?
    da

    koristim, i na treningu ledja i nogu

    nisam ih koristio godinama pa opet podlaktica kao u curice od 12 godina, ovako makar bolje odradim ledja/noge
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • #17
      Re: Stisak za mrtvo dizanje

      -morat cu i ja uzet,kazu da se vise zgibova tak more napravit a pa sam se i moze koristit na zgibove i mrtvo,nije mi nista drugo na pameti sad

      Comment


      • #18
        Re: Stisak za mrtvo dizanje

        Originally posted by ibro10 View Post
        -morat cu i ja uzet,kazu da se vise zgibova tak more napravit a pa sam se i moze koristit na zgibove i mrtvo,nije mi nista drugo na pameti sad
        mrtvo, zgibovi, veslanje, lat pull-downs, t-bar rows, iskorak bucicama, rumunjska dizanja, trapez itd.

        meni bas pomazu, a dodje ti jedno 10 km
        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment


        • #19
          Re: Stisak za mrtvo dizanje

          t-bar rows nisam vjeruj nikad radio,niti sam ikad ikog vidio u teretani da radi,znam da je arnold radio morat cu probat i to,a kad radim iskorak ne klizi mi iz ruke,prije rame otpadne ugl. hvala

          Comment


          • #20
            Re: Stisak za mrtvo dizanje

            T-bar row je meni jedna od najdrazih vjezbi, odlicno pogodi misic
            I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

            Comment


            • #21
              Re: Stisak za mrtvo dizanje

              ja sam zbog gurtni dobio sindrom karpalnog kanala. pa vi birajte... al radije pokusajte bez...
              prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

              Comment


              • #22
                Re: Stisak za mrtvo dizanje

                Originally posted by Coffey View Post
                ja sam zbog gurtni dobio sindrom karpalnog kanala. pa vi birajte... al radije pokusajte bez...
                šta je taj kanal ?

                btw. ja radim hodajući iskorak s bučicama, i prije mi podlaktice odu nego noge, a i još kod nekih vježbi prije podlaktice otkažu, mada ih prije nisam ni radio posebno al sam počeo u zadnje vrijeme, valjda će bit i napretka
                The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                Fak me, right?

                Comment


                • #23
                  Re: Stisak za mrtvo dizanje

                  Jesi siguran da dobro izvodiš te iskorake? Nogu bacaj daleko naprijed (znači ne ko da radiš čučanj, nego kao da želiš pre-daleko zakoračiti) spuštaj se nisko i kontrolirano. Razmišljaj o loži i guzici dok to radiš.

                  S kojom kilažom to izvodiš?
                  Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                  http://www.facebook.com/adoni.costo
                  http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                  http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                  Comment


                  • #24
                    Re: Stisak za mrtvo dizanje

                    domagoj, google je tvoj prijatelj
                    alajmo skratiti - nema jutra da se ne budim u bolovima u sakama.
                    prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                    Comment


                    • #25
                      Re: Stisak za mrtvo dizanje

                      Gurtne treba stegnuti što jače, onda ne bi trebalo biti ozljeda, problem je ako su labave.
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #26
                        Re: Stisak za mrtvo dizanje

                        najbolji proizvod za sve vjezbe potezanja
                        kad se gurtna dobro stisne i utegne nema problema za zglobove,
                        bas zato mnogi imaju frku jer neznaju kako s njima
                        2093_16.jpg
                        Pocivao u miru Bozjem

                        22.12.1984 - 20.12.2012

                        __________________________________________________ ___________________________

                        mentor: Sasa Draskovic

                        Comment


                        • #27
                          Re: Stisak za mrtvo dizanje

                          Imaš ovdje moj video:

                          http://www.building-body.com/forum/t...l=1#post887006


                          lijepo se vidi kad stavim gurtne kako ih zavrćem dok se skroz ne zategnu.
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #28
                            Re: Stisak za mrtvo dizanje

                            Originally posted by ScuderiaBull View Post
                            Jesi siguran da dobro izvodiš te iskorake? Nogu bacaj daleko naprijed (znači ne ko da radiš čučanj, nego kao da želiš pre-daleko zakoračiti) spuštaj se nisko i kontrolirano. Razmišljaj o loži i guzici dok to radiš.

                            S kojom kilažom to izvodiš?
                            mislim da dobro radim.. ovisi koji je trening (phat, pa imam power i hipertrofija) al teža varijanta sa 22,5 kg po bučici

                            Originally posted by Coffey View Post
                            domagoj, google je tvoj prijatelj
                            alajmo skratiti - nema jutra da se ne budim u bolovima u sakama.
                            guglao sam malo čim sa pitao, hvala ti
                            The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                            Fak me, right?

                            Comment


                            • #29
                              Re: Stisak za mrtvo dizanje

                              kod gurtli je bitno samo da upamtite da duzi kraj(koji okrecete) ide izmedju palca i velikog prsta, i kad stavljate na sipku okrecete je u smjeru obrnuto od pravca ruke (npr. ako imate overhand grip, tj. iznad sipke, gurtle idu ispod sipke pa prema gore) jer je prvobitna funkcija gurtli da smanji momenat sipke i poveca trenje, a ne da ti sva tezina ostane na zglobovima...
                              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                              * SHUT UP AND SQUAT *

                              Comment


                              • #30
                                Re: Stisak za mrtvo dizanje

                                jel bolje onda gurtne ili ove rukavice sa kukom??

                                i jel te mogu gurtne povuć?
                                The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                                Fak me, right?

                                Comment

                                Working...
                                X