Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako podebljati vrat?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako podebljati vrat?

    Eto zanima me da li je to uopće moguće s nekim vježbama i ako je... kako?

  • #2
    Re: Kako podebljati vrat?

    Gledo sam gotovo sve dokumentarce o mirku filipoviću i tamo se moglo vidjeti kako on to radi...

    Uzmeš stav za sklek, ruke malo bluže kukovima kako bi samo malo pomagao vratu da mu ne bude pre teško ili da nešto pođe po zlu možeš zaustaviti!
    Čelo stavljaš na pod i pokušavaš zadržati par sekundi svu masu čelom...
    Vježba je malo *****ija ali...ako netko zna sigurniju i bolju vježbu
    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

    Comment


    • #3
      Re: Kako podebljati vrat?

      ili ona varijanta s trening partnerom.. legnes na klupicu, stavi ti ruke na celo i vrsi lagani pritisak na glavu a ti dizes i spustas..

      Comment


      • #4
        Re: Kako podebljati vrat?

        Originally posted by _Sphinx_
        ili ona varijanta s trening partnerom.. legnes na klupicu, stavi ti ruke na celo i vrsi lagani pritisak na glavu a ti dizes i spustas..
        E bravo..i to...Samo moraš nač nekog sa dobrim živcima
        IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

        Comment


        • #5
          Re: Kako podebljati vrat?

          ja sam to rijesio tak da imam doma sipku zeljeznu, duzina pol metra, tezina oko8 kg, na nju sam svezao za svaki kraj krpu zato jer ju mozes lijepo rasiriti po celu da te ne tiska i ne sklize se i drmas kolko te volja..

          Comment


          • #6
            Re: Kako podebljati vrat?

            A jel postoji mogućnost da se kasnije od tih vježbi pojave bolovi u vratu ili neke druge loše dugoročne posljedice?

            Comment


            • #7
              Re: Kako podebljati vrat?

              kod mene samo u pocetku, kasnije je normalno bilo..ne radim tu vjezbu cesto, jednom u tjedan-dva mozda, tek toliko..
              ak moze mirko, mozemo i mi valjda nebi radio nekaj kaj ga bu kostalo bolova i ozljede..pa valjda onda ni nama nebude nist..

              Comment


              • #8
                Re: Kako podebljati vrat?

                Prvo pocni sa potiskom rukama.
                Guraj glavu dole i pruzaj otpor rukama u suprotnom smjeru. Jednako za otraga, jednu i drugu stranu vrata.
                Tako ces si sam dozirati tezinu koja ti je potrebna i izbjeci moguce ozljede.
                Kad ti postane prelagano kreni na gore navedene vjezbe.

                Comment


                • #9
                  Re: Kako podebljati vrat?

                  imas kupit ''kacigu'' tj. kapu sa lancima na koje stavis utege i onda dizes,od ostalih vjezbi imas kao sta su ti vec rekli... znaci da sam radis vrat i kontroliras otpor,mozes na podu tako da kleknes na koljena i stavis celo na pod i radis kruzne pokrete i naprid nazad sa rukama na podu a kad ojacas onda maknes ruke,i mozes sa partnerom na klupi radit ali pomalo ajde sa tim vjezbama da ne istegnes vrat ili da ne dobijes neku ozljedu
                  ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                  Comment


                  • #10
                    Re: Kako podebljati vrat?

                    Hvala na odgovorima, ubacujem i to u program... hh

                    Comment


                    • #11
                      Re: Kako podebljati vrat?

                      Ja imam veliku glavu i već mi je to samo po sebi dovoljna vježba za vrat

                      Comment


                      • #12
                        Re: Kako podebljati vrat?

                        Originally posted by Vladebisi
                        Ja imam veliku glavu i već mi je to samo po sebi dovoljna vježba za vrat
                        ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                        Comment


                        • #13
                          Re: Kako podebljati vrat?

                          Originally posted by sthooligan
                          Originally posted by Vladebisi
                          Ja imam veliku glavu i već mi je to samo po sebi dovoljna vježba za vrat


                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #14
                            Re: Kako podebljati vrat?

                            Originally posted by Megabyte
                            Eto zanima me da li je to uopće moguće s nekim vježbama i ako je... kako?
                            http://www.exrx.net/Lists/ExList/NeckWt.html

                            Comment


                            • #15
                              Re: Kako podebljati vrat?

                              e i ovo je super, fino je prikazano kako se koja vježba izvodi... hvala...

                              Comment

                              Working...
                              X