Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uhvatim se za štangu od ljuljačke i dižem se, koliko puta?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Dizanje na štangu

    Originally posted by Dalibor
    Originally posted by branimir1
    Zanima me po koliko puta da se dižem na štangu,mogu samo 5 puta i neide više,to obično radim poslije trčanja oko 5 km nekad više nekad manje u parku,imam cca 80 kg 177 visok.
    Pa i nisi nešto jak.
    Ne nisam ovisi u koim situacijama,radit mogu fizički više od pola Bildera,doživio nesreču 80% tni infalid,treniram i borim se da bi mogao normalno živjeti,5 g natjecao se u Boxu 2 g aktivno MMA,nabio kile,sad ih skinuo lud sam od treninga,pucam od izdržljivosti,aj da vidim 1 slučaj kao moj da je u takvoj kondi,ljudi 80&rješenje crno na bijelo,ali ja se nedam,.

    Comment


    • #17
      Re: Dizanje na štangu

      Originally posted by Marijan
      pa to onda nije parcijalno...jedva da se i dižem, četvrtina pokreta, ruke nisu ni 90 stupnjeva jedna s drugom. Samo ti latovi rade na taj način.
      ok. znači veliš 3 tjedna i već si mogao serije, super. ja mogu pravilnih širokih napraviti 6, sad neznam dali ima smisla da radim parcijalne ili da radim pravilne sve dok nebudem mogao 10-12 pa onda dodatna težina.

      Comment


      • #18
        Re: Dizanje na štangu

        probaj sa parcijalnim, nećeš fulat. Plus odlično pogađaju latove, meni puno bolje od normalnih. Al stavi dosta težine na sebe.

        Comment


        • #19
          Re: Dizanje na štangu

          Originally posted by kelly
          Vjerojatno misliš na zgibove.
          Radi ih kao i svaku vježbu, desetak ponavljanja.
          Kad budeš mogao više nabavi si ruksak koji ćeš puniti teretom tako da ne ideš preko desetak ponavljanja.

          zašto ne više od 10??
          The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

          Fak me, right?

          Comment


          • #20
            Re: Dizanje na štangu

            Originally posted by branimir1
            Originally posted by Dalibor
            Originally posted by branimir1
            Zanima me po koliko puta da se dižem na štangu,mogu samo 5 puta i neide više,to obično radim poslije trčanja oko 5 km nekad više nekad manje u parku,imam cca 80 kg 177 visok.
            Pa i nisi nešto jak.
            Ne nisam ovisi u koim situacijama,radit mogu fizički više od pola Bildera,doživio nesreču 80% tni infalid,treniram i borim se da bi mogao normalno živjeti,5 g natjecao se u Boxu 2 g aktivno MMA,nabio kile,sad ih skinuo lud sam od treninga,pucam od izdržljivosti,aj da vidim 1 slučaj kao moj da je u takvoj kondi,ljudi 80&rješenje crno na bijelo,ali ja se nedam,.
            Ža mi je? Šta je bilo?
            http://www.myspace.com/daliborzulejhic

            I know it's hard to keep an open heart
            When even friends seem out to harm you
            But if you could heal a broken heart
            Wouldn't time be out to charm you

            November Rain, Guns and Roses

            Comment


            • #21
              Re: Dizanje na štangu

              Originally posted by Dalibor
              Kad radim zgibove dižem se do dna vrata tj. ključne kosti.
              Misliš li do brade...tako da kad se digneš bradom diraš šipku ???
              IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

              Comment


              • #22
                Re: Dizanje na štangu

                Originally posted by domagoj
                Originally posted by kelly
                Vjerojatno misliš na zgibove.
                Radi ih kao i svaku vježbu, desetak ponavljanja.
                Kad budeš mogao više nabavi si ruksak koji ćeš puniti teretom tako da ne ideš preko desetak ponavljanja.

                zašto ne više od 10??
                Zato što je optimalan broj ponavljanja od 6-10 za vježbe u BB-u.
                Zamisli kada bi npr: bench radio 20 ponavljanja u jednoj seriji? Nema smisla...
                Čim možeš napraviti više od 10 ponavljanja u jednoj seriji treba povećati kilažu.

                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #23
                  Re: Dizanje na štangu

                  Originally posted by branimir1
                  Zanima me po koliko puta da se dižem na štangu,mogu samo 5 puta i neide više,to obično radim poslije trčanja oko 5 km nekad više nekad manje u parku,imam cca 80 kg 177 visok.
                  RIJEŠENJEvak ispod te šipke stavi stolisu stani na nju i digni se i polagano ponavljam polagano spuštaj na stolici odmor 3 sek i dak dereš 3 serije....12,10,8......
                  bitno ti je da se polagano spuštaš...
                  ja sam napočetku kad sam počeo trenirat mogo napravit4 do 5 puta a sad mogu otprilike 15.......koristi ovo,vidjet ces da će doći do rezultata

                  Comment


                  • #24
                    Re: Dizanje na štangu

                    http://www.youtube.com/watch?v=TnxHql1jJVc
                    tu ti je video
                    u o:50 sekundi ti je ta vježba

                    Comment


                    • #25
                      Re: Dizanje na štangu

                      http://www.building-body.com/Zgibove_mo ... _kako.html
                      Um nas ograničava. Dok god tvoj um može predvidjeti činjenicu da nešto možeš napraviti, ti to možeš, samo ako u to vjeruješ 100%.

                      Comment

                      Working...
                      X