Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biciklom do nogu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Biciklom do nogu

    Posto u zadnje vrijeme puno vozim biciklo primjetio sam da su se noge dosta razvile pogotovo listovi ,e sad imam pitanje koliko se noge mogu razviti biciklom i do koje granice

  • #2
    Re: Biciklom do nogu

    bez cucnjeva nema nogu

    Comment


    • #3
      Re: Biciklom do nogu

      to znam ali pitam do koje se mjere noge mogu razviti od bicikla

      Comment


      • #4
        Re: Biciklom do nogu

        koliko i dr*anjem podlakticu

        Comment


        • #5
          Re: Biciklom do nogu

          moze... slicno kao i sprintanje(kombinacija aerobonog i anaerobnog) i boks (aerobno i anaerobno). samo nikad neces napredovati kao s cucnjem i iskoracima....
          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

          Youtube:

          Primjer treninga snage/hipertrofije
          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
          Sve o prehrani
          Sve o treningu

          Comment


          • #6
            Re: Biciklom do nogu

            sve je to tako rec neprimjetno

            Comment


            • #7
              Re: Biciklom do nogu

              neprimjetno neznam za tebe ali ja sam poceo primjecivati napredak ipak po neki 60km dnevno nekad i vise mora se nesto vidjeti

              Comment


              • #8
                Re: Biciklom do nogu

                Jedna se stvar mora priznati, a to je da su noge kod biciklista vrhunski razvijene. Mene recimo fasciniraju listovi koji su kod biciklista redovito onako izdefinirani i "zreli".
                Do kud se mogu razviti se može vidjeti kod vrhunskih biciklista kojima, kad napnu kvadriceps, izlete žile i strijacije kao kod lakše BB kategorije. E sad, vrhunski biciklisti također vise po teretani pa opet nisu baš čisti reprezentativni primjer.

                Ono što se meni čini je da je razvoj nogu, kao nuspojava, kod biciklizma bolji u usporedbi s većinom ostalih sportova. E sad, ako nam je cilj razviti noge, naravno da nema smisla vježbati nešto kod čega su razvijene noge samo nusprodukt već se bolje fokusirati na teretanu jer, s vizualnog aspekta, nema sporta koji zamjenjuje BB.
                Originally posted by magarac
                pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                dzaba mu sve

                Comment


                • #9
                  Re: Biciklom do nogu

                  a ako voziš uzbrdo, uz veoma strmo brdo? Onda mislim da baš ima efekta
                  “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                  mind, it doesn’t matter.”

                  Comment


                  • #10
                    Re: Biciklom do nogu

                    Originally posted by spartak95
                    Posto u zadnje vrijeme puno vozim biciklo primjetio sam da su se noge dosta razvile pogotovo listovi ,e sad imam pitanje koliko se noge mogu razviti biciklom i do koje granice
                    Zavisi šta su tebi razvijene noge? Sigurno da će biciklist imati bolje noge od onoga koji ne vježba ništa, ali to nije to.
                    Bez utega nema ni mase ni definicije, i noge se ne mogu razviti od hodanja, bicikla, orbitreka i sl.
                    Vrhunski biciklisti imaju relativno dobre noge, ali oni su redovno u teretani. Dida ti je to lijepo objasnio.

                    Kad bi to tako išlo onda bi kronični alkoholičari imali najbolji biceps od svih, jer cijeli dan rade biceps pregib...
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #11
                      Re: Biciklom do nogu

                      Originally posted by kelly
                      Kad bi to tako išlo onda bi kronični alkoholičari imali najbolji biceps od svih, jer cijeli dan rade biceps pregib...
                      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Biciklom do nogu

                        kakvo je ovo bogohuljenje?
                        STFU AND SQUAT.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Biciklom do nogu

                          Bavio sam se biciklizmom rekreativno , ali na brutalan način , uvijek u najvećoj brzini , uz najveće brdo i najvećim intenzitetom i mogu reći da biciklizam razvija prije svega kvadriceps i gluteus , a i listove. U periodu najveće forme kvadriceps mi je baš bio porastao , toliko da je bilo nesimetrično u odnosu na gornji dio tijela Listovi na biciklu ne izvode puni opseg pokreta , ali se razvijaju u nekoj mjeri. Listovi najviše stradaju na brdima kad se vozi u stojećem položaju , tad izvode najveći opseg pokreta... Sjećam se da su mi u tom periodu sve hlače poslate tijesne

                          Comment


                          • #14
                            Re: Biciklom do nogu

                            PS. Ali naravno da bicikl ne može zamijeniti čučanj i ostale vježbe za noge. Biciklom se dođe do određenog nivoa i dalje nema... Za pravu masu treba raditi propisane vježbe...

                            Comment


                            • #15
                              Re: Biciklom do nogu

                              Hvala vam svima na odgovorima znaci biciklom se mogu donekle noge razviti ali bez teretane ne puno ,kombinacija teretana +biciklo kao kardio treba da je dobra

                              Comment

                              Working...
                              X