Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vježbe za gornji dio prsa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: Sklekovi

    Ti imas ozbiljnih problema koje moras rijesiti. Visina neka ti bude na zadnjem mjestu. Samopouzdanje ti je na nuli. To sto nemas nekakvog uspjeha sa curama nije povezano sa visinom nego kompleksima sa kojima ih odbijas. To se osjeti kad je netko isfrustriran i nikako nije privlacno. Po tvojim postovima vidim da sve sto radis, radis samo kako bi bio primjecen. Prvo moras naucit voljeti sebe, da bi moga voljeti druge. Takav si kakav si, netko je visi netko je nizi. Eto ti primjera Danny DeVito, visok je metar i pol, pa je sarmantan i poznati glumac i pravi zavodnik. Ti si visko 1.75 sto je skroz ok.
    Mlad si i zamaras se glupostima. Sam si naveo da bolje izgledas od vecine, pa u cemu je onda problem, to je pitanje koje si moras postaviti. Nemoj prebacivati krivnju na druge i pricati kako ces ih pobiti, to je jadno i vodi k propasti...
    Do not dwell in the past, do not dream of the future, concentrate the mind on the present moment.

    Comment


    • #92
      Re: Sklekovi

      Ma daj, njima je bitno da si veči kad sjediš nego kad stojiš
      IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

      Comment


      • #93
        Re: Sklekovi

        stari moj s tobom nije sve u redu,sve današnje cure su 1.65-1.70,koji je tvoj problem,ak si jak,dobro građen i ak imaš spiku,to ti je to,ja sam 1,75 i ne žalim se,
        baš neki dan u gradu išao specijalac iz policije,ja dam glavu rezati ak je imao 1.70,pogledaj malo po filmovima ko je frajer onaj najmanji,u kakvoj su bočici najači otrovi-u NAJMANJOJ,sve je stvar psihe...
        Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.

        Comment

        Working...
        X