Announcement

Collapse
No announcement yet.

Izgubljene tajne trbušnih mišića

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Izgubljene tajne trbušnih mišića

    Originally posted by vege View Post
    Prva, podizanje ravnih nogu dok visim u zgibu, a zatim što sporije spuštanje nogu, bez krivljenja u kolenima.
    Bolje je savijati noge u koljenima, ići koljenima na prsa jer tako više rade trbušni mišići.
    Kada su noge ravne onda se uključuju kukovi u rad pa se trbušni rasterete i manje rade.

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #17
      Re: Izgubljene tajne trbušnih mišića

      upravo to + 1
      Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

      R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
      <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

      Comment


      • #18
        Re: Izgubljene tajne trbušnih mišića

        Probaću i to!
        Sveukupni utisak je da su te vežbe sa šipke 100 puta bolje od onih crunches itd... bar meni
        Stomak goriiii
        Originally posted by kelly View Post
        Bolje je savijati noge u koljenima, ići koljenima na prsa jer tako više rade trbušni mišići.
        Kada su noge ravne onda se uključuju kukovi u rad pa se trbušni rasterete i manje rade.

        “Age is a question of mind over matter. If you don’t
        mind, it doesn’t matter.”

        Comment


        • #19
          Re: Izgubljene tajne trbušnih mišića

          SemaMare - probaj, neće da škodi. SAMO SA PRAZNIM STOMAKOM i nakon nužde.
          “Age is a question of mind over matter. If you don’t
          mind, it doesn’t matter.”

          Comment


          • #20
            Re: Izgubljene tajne trbušnih mišića

            Originally posted by SemaMare View Post
            a sta mislite o ovom uvlacenju stomaka, da i ja pocnem malo, ma da mi je uzak struk, al volio bi jos ga malo suzit, samo nekako mi glupo je to, nelogicno jbga
            misliš na onaj "vakum"?
            meni je to Patrik preporučio još davno prije, odlično je, prestala sam se "napuhivat" nakon jela
            i kao što kaže Vege...

            "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

            Comment


            • #21
              Re: Izgubljene tajne trbušnih mišića

              Tko ima problema sa izbočenim donjim dijelom trbuha, obavezno neka se vakumira!
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • #22
                Re: Izgubljene tajne trbušnih mišića

                prije 4 dana i ja sam se odlucio na ove vjezbe vakumiranja ali su se nakon 2 dana pojavile blagi grcevi u trbuhu, nista sto bi mi previse smetalo u svakodnevnom zivotu ali sam se zapitao dali postoje kakve nuspojave i dali se itko susreo s ovakvim simptomima? vjezbao sam na prazan trbuh po uputama...

                Comment

                Working...
                X