Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problem puberteta ili posljedica neceg drugog?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kelly
    replied
    Re: Tehnicki problem puberteta ili posljedica neceg drugog?

    Originally posted by Gmode View Post
    To je knjiga dorucak sampiona?
    Da.............

    Leave a comment:


  • Gmode
    replied
    Re: Tehnicki problem puberteta ili posljedica neceg drugog?

    To je knjiga dorucak sampiona?

    jesam sve sam rekao... kaze da je moguce da sam probio kanal jer sam bio mlad i izlagao se naporima.

    Nisam imao atrofiju tj.smanjenje testisa zbog uzimanja testa koliko se sjecam. FSH mi je malo snizen,ali to nije sterilnost vec samo usporenost spermija. Za to kaze da moze bit problem u mozgu tj da mozak vara i ne salje dovoljno signala za pravilnu proizvodnju.

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Re: Tehnicki problem puberteta ili posljedica neceg drugog?

    A jesi li rekao urologu za kuru? Nažalost u pubertetu su moguće trajne posljedice na testisima, mada ne kažem da je to to.

    n1.pngn2.png

    Leave a comment:


  • Tehnicki problem puberteta ili posljedica neceg drugog?

    Znaci imam 26 god. Pred 10god sam uzeo prvu kuru koja se ispostavila da je laznjak. Tip mi je dao dianabole,dece ,2 suste i 2 omnadrena u toj kuri od 8tj.
    Nisam imao nikakvih rezultata od toga, ali mi je zakasnio sa zastitom. 2tj nakon ciklusa sam primio 1 injekciju HCG-a. Sa sigurnoscu mogu reci da orali su bili fals,ali neznam za injektivni dio.

    U ta 2tj dok sa cekao HCG desni testis mi se poceo povlaciti na gore i zatezalo me. Nije se smanjio nego se povukao i vise mi se nikad nije vratio. Dan danas osjetim povremeno zatezanje i blagu smetnju.

    Sad ja vas pitam da li bi to mogla bit nuspojava te false kure ili je to jednostavno tehnicki problem koji mi se desio u pubertetu bas u tom periodu.

    Nalaz urologa kaze da je to testis mobilis i da je polozaj i funkcija ok, ali neznaju uzrok. Isto tako krvna slika hormona mi je ok.
Working...
X