Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sve vezano uz novi forum - korištenje, primjedbe, zahtjevi i želje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Sve vezano uz novi forum - korištenje, primjedbe, zahtjevi i želje

    Uh onda moraju instalirati to.Da oni smajlići su samo za pokazivanje kako se tebi sada pokazalo.


    Koristi ovo http://degiorgi.math.hr/forum/smilies.php dok ne srede i instaliraju nove smajliće.Šta drugo.Mah polako skužiti ćeš

    Comment


    • #17
      Re: Sve vezano uz novi forum - korištenje, primjedbe, zahtjevi i želje

      :snagator:

      Evo kopiram sam jednog smajlića sa ovog tvog linka pa da vidimo.



      Prvi ne funkcionira, drugi da.
      http://www.myspace.com/daliborzulejhic

      I know it's hard to keep an open heart
      When even friends seem out to harm you
      But if you could heal a broken heart
      Wouldn't time be out to charm you

      November Rain, Guns and Roses

      Comment


      • #18
        Re: Sve vezano uz novi forum - korištenje, primjedbe, zahtjevi i želje

        E da nisam napomenuo da vjerojatno neće svi .Hoće samo ovi osnovni

        :S :/ :$ :P


        EDIT:

        Evo kao što vidiš neće ni neki osnovni.MOramo čekati glavešine da instaliraju smajliće

        Comment


        • #19
          Re: Sve vezano uz novi forum - korištenje, primjedbe, zahtjevi i želje

          Nisu mi smajlići bitni nego istražujem da se pomalo upoznam sa novim forumom
          http://www.myspace.com/daliborzulejhic

          I know it's hard to keep an open heart
          When even friends seem out to harm you
          But if you could heal a broken heart
          Wouldn't time be out to charm you

          November Rain, Guns and Roses

          Comment


          • #20
            Re: Sve vezano uz novi forum - korištenje, primjedbe, zahtjevi i želje

            To je najmanji problem.Može se instalirati bilo kakav paket smajlića.Čak mislim da postoje isti za ovaj forum kakvi su bili na bivšem .
            Može i treb se instalirati,a granica od 6 smajlića po postu je sasvim ok. Pa jbte pišemo slovima i izražavamo se rječima, a ne s smjlićima zar ne .

            Još vidim da nema alatnih traka za boldanje.košenje.podcrtavanje rječi.Nema za unesti linkove što se tiće slika ili video zapisa. Vjerujem da se radi na tome
            ...there are two reasons why people don't talk about something: either it doesn't mean anything, or it means everything...

            Comment


            • #21
              Re: Sve vezano uz novi forum - korištenje, primjedbe, zahtjevi i želje

              Ako ništa ne radim, tj. surfam po drugoj stranici u novom tabu, automatski me odloggira nakon nekih desetak minuta.
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • #22
                Re: Sve vezano uz novi forum - korištenje, primjedbe, zahtjevi i želje

                Znači najmanji/najveći broj znakova u postu treba poštelati. Također, da nas obavijesti ako je netko odgovorio na post u međuvremenu dok mi pišemo.
                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                Comment


                • #23
                  Re: Sve vezano uz novi forum - korištenje, primjedbe, zahtjevi i želje

                  Originally posted by PatrickStar View Post
                  Ako ništa ne radim, tj. surfam po drugoj stranici u novom tabu, automatski me odloggira nakon nekih desetak minuta.
                  +1 iritira do jaja
                  ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                  Comment


                  • #24
                    Re: Sve vezano uz novi forum - korištenje, primjedbe, zahtjevi i želje

                    Ne vide mi se slike u mojoj temi, odnosno attachmenti

                    Comment


                    • #25
                      Re: Sve vezano uz novi forum - korištenje, primjedbe, zahtjevi i želje

                      Za bolje uređivanje postova odite na settings i onda na dnu odaberite opciju Napredno sučelje, tu imate i smajliće itd...

                      "Razne opcije

                      Sučelje ureditelja poruka:
                      • Napredno sučelje - Puno WYSIWYG uređivanje
                      • Osnovni editor - Jednostavna tekst kućica
                      • Standardni editor - Posebne kontrole oblikovanja"
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #26
                        Re: Sve vezano uz novi forum - korištenje, primjedbe, zahtjevi i želje

                        Danas sam u dva navrata svratio pogledati sto ima novo...oba puta sam odustao nakon pregledane dvije-tri teme...jednostavno mi ne lezi niti GUI niti nacin handleanja aktivnih tema i jos dosta sitnih detalja...

                        Originally posted by arnie View Post
                        Uvijek se ljudi bune kada su promjene u pitanju, čak i kada su promjene na bolje. Sjećam se slične situacije 2008-e kada smo radili upgrade phpbb-a na trojku. Kada ljudi s vremenom shvate benefite, kada malo prouče sučelje i vide opcije biti će im potpuno jasno da je ovo promjena na bolje.
                        @Arnie: sve je to ok,ljudi se priviknu na promjene - kada moraju.Ali dobar dio ce i otici jer nisu spremni na promjene.
                        2008. je broj clanova na forumu bio nemjerljivo manji nego danas,stoga ne razumijem cemu toliki zaokret kad je bilo ocito da je ljudima "stari" forum jako dobro sjeo.Ne znam koliko je privatno bilo kritika adminima,ali javno je bilo puno pohvala za dizajn i funkcionalnost.
                        Ja kao krajnji korisnik(kojeg ne zanima ono ispod haube i brojni detalji koje ce ionako koristiti 1% forumske populacije) ne vidim ama bas nikakvih prednosti ovog nad onim starim forumom.Ono sto me ionako zanimalo je da mogu brzim pregledom vidjeti sto je novo,da je GUI jednostavan i pregledan i to je sve.Promjenom na novi forum engine promjenile su se sve tri stavke. Niti mi je jednostavno pratiti novosti(treba navikavanja) niti mi je jednostavniji pa da tu imam neki plus niti je pregledan...Od mene tri velika minusa.
                        Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                        Comment


                        • #27
                          Re: Sve vezano uz novi forum - korištenje, primjedbe, zahtjevi i želje

                          Jel moguća implementacija nekog svjetlog skina?
                          Ili barem da možemo izabrat defaultni bullentinov skin(ovakav)

                          Comment


                          • #28
                            Re: Sve vezano uz novi forum - korištenje, primjedbe, zahtjevi i želje

                            Što je sa privatnim porukama? Kad idem poslat poruku javlja se slijedeća greška:

                            Sljedeće greške dogodile su se tijekom slanja ove poruke

                            You have reached your stored private message quota and cannot send any further messages until space has been created.
                            http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                            I know it's hard to keep an open heart
                            When even friends seem out to harm you
                            But if you could heal a broken heart
                            Wouldn't time be out to charm you

                            November Rain, Guns and Roses

                            Comment


                            • #29
                              Re: Sve vezano uz novi forum - korištenje, primjedbe, zahtjevi i želje

                              Glavni motivator za migraciju na novi forum je mogućnost otvaranja zatvorenih grupa u koje se mogu dodavati članovi po rejtingu. Iako je to možda bilo moguće s phpbb-om uz heavy modding, to nikako nismo htjeli raditi. Kako se dobija rejting, tako da korisnici glasaju za druge korisnike.

                              Ako vam se ne sviđa dizjan gui-ja to možemo promijeniti. Također je bitna stvar glasanje na teme. Raspored kontrola i gumbića nažalost nije moguće mijenjati. Također jedna bitna stvar. Nekoliko puta sam čuo "Zašto ne slušate nas korisnike, pa forum je tu zbog nas". S ovim se slažem u jednom, forum je tu definitivno zbog vas korisnika, no kada bi svakog korisnika slušali ponaosob dobili bi kupus. Također da smo do sada slušali svaku primjedbu korisnika i shvaćali ju zdravo za gotovo ovog portala i foruma ne bi niti bilo. Mislite da je samo tako održavati jednu online zajednicu, i paziti na to da se stvari razvijaju. Također smatram da je normalno i to da ljudi dolaze i odlaze. Svatko traži nešto što mu odgovara i na taj način stvara dinamiku svijeta i života. Mi ćemo se i dalje truditi napraviti najbolje no morm naglasiti jednu stvar: Upravo zbog protesta naprednih korisnika koji su se bunili što ima toliko "mlađih" koji postavljaju jedna te ista pitanja, te zbog toga što ti mlađi izguruju iskusne sa foruma, odlučili smo se za ovaj potez. Nikada svi neće biti zadovoljni, na nama je da odlučimo na koje primjedbe ćemo reagirati, tako da ovaj novi forum možete smatrati reakcijom na jednu od primjedbi za koju smo se odlučili da je relevantna.

                              Bildaj brate

                              Comment


                              • #30
                                Re: Sve vezano uz novi forum - korištenje, primjedbe, zahtjevi i želje

                                Originally posted by Relja View Post
                                Ne vide mi se slike u mojoj temi, odnosno attachmenti
                                postaj link za tu temu.

                                Comment

                                Working...
                                X