Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bodovanje članova?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Bodovanje članova?!

    I trebalo bi uvesti da ne možeš davati ocjene dok nemaš određeni broj postova, jer će se neko regati samo da bi nekome davao ocjene.

    Ajmo dalje sa prijedlozima i mišljenjima...

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #17
      Re: Bodovanje članova?!

      u podforumima opcenito i posebno se treba ukinut post count, a za dat nekom respect bar 50 postova... da se vidi tek tolko jel user aktivan...
      Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

      Comment


      • #18
        Re: Bodovanje članova?!

        Uklonite post count da nije prikazan ispod avatara nego samo u profilu,a tamo gdje je sad broj bodova neka budu zvjezdice ili nešto slično(reputacija) i stavite da se ispod svakog posta ima gumb "thumbs up" "thumbs down".A što se tiče trolova možete stavit za glasovanje da treba i određen broj postova.Ali vjerovatno neče trebat jer ako ti 100 korisnika da +1 i onda neki troll -1 neče ti se puno odrazit na reputaciju.Eto to je moje mišljenje.
        For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer.

        Comment


        • #19
          Re: Bodovanje članova?!

          Sve super, sve pet, ja tražim rješenje odn. mod i nije baš tako lako naći a kamoli implementirati. Pa neka se jave "hakeri" kako bi mi pripomogli, ako to uopće žele i ako imaju iskustva u tome.
          The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

          Comment


          • #20
            Re: Bodovanje članova?!

            http://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?t=368075
            Našao sam ovo pa pogleda ako ti odgovara.
            For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer.

            Comment


            • #21
              Re: Bodovanje članova?!

              bitno da smo skužili bit teme a sad ja ne mogu dalje niš komentirati jer ovaj drugi dio teme zadire već dublje u softver s kojim ne da nemam veze nego ne znam ni kako se piše, sry dečki

              Comment


              • #22
                Re: Bodovanje članova?!

                postoji i rep power... clan koji ima 500 postova i na forumu je godinu - dvije ili vise, ima rep power npr. 10 za rep+, a npr. 5 bodova za rep-.
                novi clan, do kojih 20 postova (a da se ne broje one teme pod razno), bi imali rep power 0 i za rep+ i rep-.

                nisam izmislio toplu vodu, tak stvari funkcioniraju na croportalu
                prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                Comment


                • #23
                  Re: Bodovanje članova?!

                  Originally posted by billy748
                  http://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?t=368075
                  Našao sam ovo pa pogleda ako ti odgovara.
                  Našao sam i ja to, ali to je za verziju 2.x a mi imao 3.x i nisu kompatibilni.
                  The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                  Comment


                  • #24
                    Re: Bodovanje članova?!

                    Dizajner smisli nešto, koga treba izlupati da to postane kompatibilno?!

                    Comment


                    • #25
                      Re: Bodovanje članova?!

                      evo da dam prijedlog, neka u broj postova idu samo forumi: Početnici i Bodybuilding
                      a za ove zvijezdice pluseve minuse il šta ja znam već predlažem da onda maknete rankove ispod nicka jer će ljude zbunjivat npr mr.olypmpia sa samo jednim plusom il nešto slično tome, predlažem da uvedete nešto slično onom na facebooku kada se na komentarima može stavit ono likes this, vi stavite da npr kada neko napiše post ispod ima uz one znakiće za prijavi post i slično ujedno i znak recimo Thumbs Up i Thumbs Down i onda se to pribroji autoru posta...
                      eto neznam jel to moguće ali da pripomognem temi, više mozgova je bolje neg manje
                      Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                      Comment


                      • #26
                        Re: Bodovanje članova?!

                        odlična ideja

                        Comment


                        • #27
                          Re: Bodovanje članova?!

                          I to je dobar prijedlog: neke zahvale ili plusevi za postove, pa će se vidjeti tko je dobio više nagrada za svoje postove, znači da taj dobro piše isl...

                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #28
                            Re: Bodovanje članova?!

                            I ja se slažem, super ideja.

                            Uglavnom ne moramo nešto previše komplicirati, bit ove ideje je nešto što ćemo dobiti kao reputaciju na forumu koja je ipak za stepenicu realnija od onih post count-ova, ja ipak i dalje mislim da nije broj postova mjerodavan za post count.

                            E baš sam glup, mogo sam to odma napisati na početku teme

                            Comment


                            • #29
                              Re: Bodovanje članova?!

                              Originally posted by Kizo
                              Dizajner smisli nešto, koga treba izlupati da to postane kompatibilno?!
                              ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                              Comment


                              • #30
                                Re: Bodovanje članova?!

                                http://www.phpbb.com/community/viewt...?f=70&t=780735
                                Ovaj bi trebao radit na phpbb 3.x verziji ima tamo i neki fix za tu verziju pa pogleaj.
                                For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer.

                                Comment

                                Working...
                                X