Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bolivija će zabraniti prodaju Coca Cole

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Bolivija će zabraniti prodaju Coca Cole

    Originally posted by kelly View Post
    neće doživjeti 60-u godinu
    e u tome je stos zasto se nece ukinuti. jer to je jedan od nacina ( drugi su bolesti tipa prticja gripa ) da se poubijaju penzioneri od kojih drzava nema profita, samo stetu. moja teorija zavjere
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • #17
      Re: Bolivija će zabraniti prodaju Coca Cole

      Originally posted by staragarda View Post
      e u tome je stos zasto se nece ukinuti. jer to je jedan od nacina ( drugi su bolesti tipa prticja gripa ) da se poubijaju penzioneri od kojih drzava nema profita, samo stetu. moja teorija zavjere
      Mislim da su puno veći troškovi za bolovanje i liječenje ovakvih osoba nego mirovina, mirovina se troši i vraća državi dok su ovi troškovi nepovratni.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #18
        Re: Bolivija će zabraniti prodaju Coca Cole

        Slažem se sa FcB-om. Svaka osoba donosi svoje odluke. Ako se netko hoće prežderavati u MD-u i piti 2L cole na dan to je njegov izbor i njegovo pravo.
        Jedino što kaže Dizajner, problem je kod djece. Ali tu su opet krivi roditelji koji su ih naučili na takav način prehrane ili su prelijeni da im naprave kod kuće pošteni obrok.

        Comment


        • #19
          Re: Bolivija će zabraniti prodaju Coca Cole

          Originally posted by Skums View Post
          Slažem se sa FcB-om. Svaka osoba donosi svoje odluke. Ako se netko hoće prežderavati u MD-u i piti 2L cole na dan to je njegov izbor i njegovo pravo.
          Jedino što kaže Dizajner, problem je kod djece. Ali tu su opet krivi roditelji koji su ih naučili na takav način prehrane ili su prelijeni da im naprave kod kuće pošteni obrok.
          Onda neka ljudi sami odlucuju hoce li se drogirati ili nece pa neka u svakoj tiskovoj trafici bude heroina na lageru....
          Pa neka se fino bocne, popije colu i ode u mc donalds, neka sami donose odluke... Pa gdje bi zavrsio svijet kad bi to bas tako bilo...?
          Treba zabraniti i cigarete i colu i potjerati mc donalds nogom u guzicu van iz drzave... I takva odluka bi bila dobra za sve nas bez obzira sviđalo se to nama ili ne....

          Comment


          • #20
            Re: Bolivija će zabraniti prodaju Coca Cole

            koja trivijalnost... što se tiče uspoređivanja droge i coca cole

            gore sam napisao:
            "zabrana coca cole je KORAK prema diktaturi, kao što je i svaka cenzura KORAK prema diktaturi
            svaki pojedinac koji je dovoljno razuman odlučuje sam hoće li piti jedno takvo benigno piće kao što je coca cola i sve suprotno je pogrešno"

            dakle, cola je jedno benigno piće, u relativnim okvirima i nikako nije usporediva s drogom

            Comment


            • #21
              Re: Bolivija će zabraniti prodaju Coca Cole

              Originally posted by FcB View Post
              dakle, cola je jedno benigno piće, u relativnim okvirima i nikako nije usporediva s drogom
              Benigno je pice samo zato sto ne poznajemo dovoljno njezinu stetnost, kad bi si htjeli priznati koliko steti coca cola i kad bi se vise educirali onda bi je mogli svrstati u istu kategoriju. Na colu se navuces jednako kao na drogu, od droge ne umres odmah kao ni od cole, ali za 5-15 godina konzumiranja istih dolazi do posljedica....

              Comment


              • #22
                Re: Bolivija će zabraniti prodaju Coca Cole

                Malo je neozbiljno sve svaliti na CocaColu i Mc'Donaldsova jela. Onda tom logikom možemo zabraniti i prodaju konzumnog šećera, tete vegete, praška za pecivo punog aluminija, kruha napravljenog od kloriranog, izbjeljenog brašna, slatkiši sa fruktoznim sirupom...da ne nabrajam dalje. Tako da apsolutnu zabranu ne podržavam, mislim da je pametnije educirati stanovništvo o štetnosti pojedinih proizvoda.

                Također, ne čini mi se lošom ideja koju sam nedavno čula da se za takva pića uvede zabrana prodaje maloljetnicima. Time bi se jasno poslala poruka javnosti o štetnosti takvih napitaka, donekle smanjila konzumacija istih kod mlađe populacije, a odrasli bi imali mogućnost izbora - žele li trovati svoje tijelo ili ne, baš kao što to sad odlučuju kad su u pitanju alkohol i cigarete.

                Comment


                • #23
                  Re: Bolivija će zabraniti prodaju Coca Cole

                  Heyyyy, a ko se sijeća onog skandala sa mentosom i cocacolom, poslje kojeg se morala malo izmjeniti "formula"...
                  Jbg da mi je sam znat ko odlučuje što će biti zabranjeno a što ne, inaće dosta sam ćuo da nije zabilježen smrtni slučaj od marihuane+ljekovita je, al je zabranjena, hmm... Al to što se u uđbenicima iz povjesti, izbacuju i mjenjaju povjesna događanja to uopće nije diktatura...
                  Forsiranje GMO proizvoda i zabrana normalnih, uopće nije diktatura, tretiranje stoke hormonima i štetnom hranom uopće, nije diktatura... E da mi je samo znati ko je taj ko određuje što je demokracija...

                  Comment


                  • #24
                    Re: Bolivija će zabraniti prodaju Coca Cole

                    Originally posted by BuciBoo View Post
                    Malo je neozbiljno sve svaliti na CocaColu i Mc'Donaldsova jela.
                    Tako je, ima Mc i dobrih stvari:

                    253740_227180773978579_8383078_n.jpg
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment

                    Working...
                    X