Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    ovaj holding ili kako već je čudesan šta izvodi sa tjelom,baš je elastičan XD
    ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

    Comment


    • Re: CHAT

      prvi put da san vidija da se 2 lika usred borbe zagrle i smiju mirko i ovaj su pukli totalno
      ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by Korekt
        prvi put da san vidija da se 2 lika usred borbe zagrle i smiju mirko i ovaj su pukli totalno
        Baš tako....kao da su ishod dogovorili pa se došli malo zezat u ring
        Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by VelikiBlek
          Originally posted by Korekt
          prvi put da san vidija da se 2 lika usred borbe zagrle i smiju mirko i ovaj su pukli totalno
          Baš tako....kao da su ishod dogovorili pa se došli malo zezat u ring
          točno to,nakon šta je lik filipoviću zabija 2 puta šaku u glavu od koje je pada na pod više ga nije tako jako napada.po meni je filipović za penziju
          ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

          Comment


          • Re: CHAT

            ja sam popi*dio... barry je trebo sasit to govno umisljeno..
            Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

            Comment


            • Re: CHAT

              šimune, ne pretjeruj sa atributima :P
              ne repam o politici možda bi trebo,
              politika je mala ljadro još je nisam jebo

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by Šimun
                ja sam popi*dio... barry je trebo sasit to govno umisljeno..
                sta ti znas o tome??
                Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

                Comment


                • Re: CHAT

                  Ma batali Mirka - kad sam vidio kako je Franklin sasio Lidella slomljenom rukom,ono....paf...
                  Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    imam ovaj tjedan ispita pun qurac a nisam ni primirisao materijalima, bit će veselo ljeto
                    Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Dobro došao u društvo :P
                      Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        JOCagm daj se javi je*** miša,trebam te neke a nema te na msnu a vidim da lutaš po forumu
                        A gde su noge?

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Popio kavicu (bez šećera) i spreman za jutanji cardio
                          jed-dva, jen-dva....
                          IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by igor
                            Popio kavicu (bez šećera) i spreman za jutanji cardio
                            jed-dva, jen-dva....
                            aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....koji osjećaj, koda sam se ponovno rodio
                            Kako da me je netko restetirao...Vratio me na tvorničke postavke
                            IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Uh...ode spavat, ubio me onaj cardio ujutro pa košenje trave itd!
                              Laku dan svima
                              IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                molio bih vas ako ima netko da ide na EFZG(Ekonomski fakultet u Zagrebu), nek mi se javi na PM, imam par pitanja, hvala
                                Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                                Comment

                                Working...
                                X