Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    hahah JOE kralj si

    i daj ono rjesite se vise boze dragi
    Dont drink, dont smoke just eat and work

    Comment


    • Re: CHAT

      kaze mala nista prije braka
      http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

      Comment


      • Re: CHAT

        hm.

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by lolipop
          hm.
          you have message
          http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

          Comment


          • Re: CHAT

            umooooooooooooraaaaaaaaaaaaaannnn.. gledah jučer po 10ti puta AVP na tv-u, a pored tv-a taj dvd.. a mislil sam u 10 spavat.. tak da sam sad na 4 i pol sati sna, a čeka me sastanak u 8 aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
            http://www.martinturk.com
            Blues Is Gonna Be My Only Way / Always Look On the Bright Side of Life

            Comment


            • Re: CHAT

              blacky samo kukas
              :P
              panta rei

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by baksuz
                blacky samo kukas
                :P
                Totalno!

                Not cool!

                Comment


                • Re: CHAT

                  Sjedi mali Draža Mihajlović za kompom i dopisuje se na chatu, uleti mu stara i pita ga kaj radi, a on veli: "A eto ništa, ČETUJEM!"
                  Zagreb u <3

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by Joe
                    Originally posted by dabek777
                    haha joe dok pise mora gledat oko sebe da nebi zena uletila u sobu, pa ce JO na bolovanje , je da on zakljuca vrata, al jaca je jbg pazi ĐO!!
                    ma nije zadnji puta kad sam je istjero van usla je opet kroz dimnjak, on ja koje a ona djeda mraz donio sam ti protejine, ja otvorim a ona bam
                    Hahahaha.
                    There is no good, no evil - only decisions and consequences.

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by salemetal
                      Originally posted by baksuz
                      blacky samo kukas
                      :P
                      Totalno!

                      Not cool!
                      Heheheh stvarno.. užaaaaaaaaaaaas

                      odoh doma s posla, danas noge
                      http://www.martinturk.com
                      Blues Is Gonna Be My Only Way / Always Look On the Bright Side of Life

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        frend i ja danas krenuli s natjecanjem - ko će do nove godine *****ije izgledat. on će natuć mase i malo se izdefinirat. jać skinut salo i dobit na mišićima. that's the plan.
                        pobjeda će bit slatka. još nismo dogovorili nagradu, tho.
                        rezultate ćemo procijenit odokativno i uz komentare frendova iako on oće da stavimo i na net
                        motivation - i haz it

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Kasnije se budete svađali ko je u pravu...bit ce tvoja riječ protiv njegove...nakačite sliku od danas i na kraju pa će tu ekipa fino prosudit...sakrij glavu ako te sram
                          Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by VelikiBlek
                            Kasnije se budete svađali ko je u pravu...bit ce tvoja riječ protiv njegove...nakačite sliku od danas i na kraju pa će tu ekipa fino prosudit...sakrij glavu ako te sram
                            da, tak sam i mislila. fotkat ćemo se u svakom slučaju. ma oboje smo objektivni i nije nam cilj zajebat jedno drugog. ovako samo imamo jedan datum do kojeg moramo davat sve od sebe.
                            on je u toj prednosti što bilda već 10 godina, ak ne i više i već je ogroman za popzdit. al sad si je zadao pravi izazov, jako mora dobit na masi, tak da smo tu negdje što se tiče truda koji ćemo morat uložit.
                            ovo je čisto izazov estetske prirode-ko će bit ljepši kak smo plitki

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              dragi ljudi...živili

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by lolipop
                                dragi ljudi...živili
                                jel ti to cugas, ides nekud, pozdravljas se s nama?
                                http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                                Comment

                                Working...
                                X