Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by DrHouse


    E, al fakat ne kužim takve likove. Pa zašto se onda baviš bb-om ak te ograničava u svakom pogledu?
    Mislim, ne bih ništa rekao da se pripremate za natjecanje, ali na ovakve glupe izjave jednostavno nemogu odolit jednom gromoglasnom smijehu. Hahah, sad ću si zbog teretane uništit društveni život. Jea rajt.
    Baš danas ću se nadekat rakije, ima da me u tačkama voze doma.
    ja pazim na sve maximalno al nisam zakinut ni 1%

    nisam propustil ni jednu feštu ni niš.. a ne pijem alkohol.. samo dimim ko dimnjačar
    http://www.martinturk.com
    Blues Is Gonna Be My Only Way / Always Look On the Bright Side of Life

    Comment


    • Re: CHAT

      kako potrošit 500 kuna

      za zadovoljstvo ne pitam kolko
      Attached Files
      http://www.martinturk.com
      Blues Is Gonna Be My Only Way / Always Look On the Bright Side of Life

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by DrHouse


        E, al fakat ne kužim takve likove. Pa zašto se onda baviš bb-om ak te ograničava u svakom pogledu?
        Mislim, ne bih ništa rekao da se pripremate za natjecanje, ali na ovakve glupe izjave jednostavno nemogu odolit jednom gromoglasnom smijehu. Hahah, sad ću si zbog teretane uništit društveni život. Jea rajt.
        Baš danas ću se nadekat rakije, ima da me u tačkama voze doma.
        kakav bb? i kakvo uništavanje društvenog života? samo sam rekla kakva je reakcija okoline. ne kažem da ću se sad doma zatvorit i nikad više izać van.
        niš mi od toga ne pada teško, kolko god gunđala zbog jutarnjeg cardia. dapače, osjećam se puno bolje i otkad sam počela redovito vježbat i promijenila prehranu imam puno više energije. kažu ljudi da se primijeti pozitivna promjena na meni.
        ne zanemarujem nikakav društveni život ni niš, bokte. i šta si se sav nafurio ko da te se osobno tiče kaj radim.
        to kaj sam zabrijala na zapisivanje tog šta jedem možda je malo pretjerano, ali mislim da mi sigurno neće odmoć. i ak mi se to da radit, moja stvar. i nije da sam si naštetila organizmu time što sam izbacila alkohol na neko vrijeme.

        Comment


        • Re: CHAT

          aj onda napite se pive i najedite se junka za Joa jer on ne smije
          http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by Joe
            aj onda napite se pive i najedite se junka za Joa jer on ne smije
            Ja sam se jucer najeo Lindt cokolade. Prvo bijele, a onda obicne, a sutra cu junkom proslaviti rodjendan koji je danas. Jedva cekam tortu i palacinke, a mogao bih i malo McDonld ' s posjetiti i mater natjerati da napravi kinesku hranu i pekaru bih mogao posjetiti.
            There is no good, no evil - only decisions and consequences.

            Comment


            • Re: CHAT

              Bio sada u trgovini i tip me udari na parkingu...
              Moram staviti nova vrata, šteta je 6700 kuna po predračunu...
              Tip će platiti samo mi je to zajebancija nepotrebna i gubitak vremena i živaca...

              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • Re: CHAT

                Damn it

                I meni se to desilo prije par mjeseci...sve je lik platio, ali sto kazes bezveze se nerviras.
                Bitno je da se nije nista vise osim te materijalne stete desilo...

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by kelly
                  Bio sada u trgovini i tip me udari na parkingu...
                  Moram staviti nova vrata, šteta je 6700 kuna po predračunu...
                  Tip će platiti samo mi je to zajebancija nepotrebna i gubitak vremena i živaca...

                  Neka ti je kad ne pijes Reflex i nemas brze reflekse. Hehe.
                  There is no good, no evil - only decisions and consequences.

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    neki dan mi je tip samo nest viko iz auta na parkingu onda kad sam izaso van stari moj kaje bilo sprica, jeb.. kadet mu se htel razletet. ocu rec bolje tebi nego meni, da mene netko sad pogodi u vrata ja bi ga ubio, garantiram, nesto mi ovih dana tak frce uha prema nutra da je to strava
                    http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by kelly
                      Bio sada u trgovini i tip me udari na parkingu...
                      Moram staviti nova vrata, šteta je 6700 kuna po predračunu...
                      Tip će platiti samo mi je to zajebancija nepotrebna i gubitak vremena i živaca...

                      trebao si i ti njemu izbiti "vrata"

                      pored moje zgrade je neki dućan.. sjednem ja tako u auto s curom i komentiram - ko je tu ispred mog auta ovak parkiral bicikle.. kad ono - bum na haubu.. uđem ljutito u dućan i tražim krivca.. izađe žena, počne se svađat sa mnom da je to već bilo i otiđe.. ja ni pet ni šest za njom po cesti.. raskrižje prometno i nekako mi umakla.. stanem sa sva 4 i krenem tražit.. izjuri ona tako iz jednog dvorišta i nastavi.. za to vrijeme cura zvala muriju.. ja opet u auto, krenem za njom, ispred nje filmski stanem ručnom i prepriječim joj put.. dolazi murija.. ja si mislim - e sad ćeš naje. kad ono cajkani na mene navalili kao da sam kriminalac!!! ja u čudu stanem objašnjavat Kad ono - baba zvala muriju da je slijedim i da je hoću ubit (bio sam blizu toga heheheh)

                      Kad eno dolazi i "moja" murija.. na kraju žena dobila živčan slom.. trebao sam je tužit al mi se ne da time zezat zbog štete od 500kn..

                      Sad je priča došla do mojih staraca - ja sam monstrum koji lažno optužuje starije gospođe, nekulturan i neciviliziran.. a na rastanku mojoj curi se derala - daj bog da nigdar neš dece imala
                      http://www.martinturk.com
                      Blues Is Gonna Be My Only Way / Always Look On the Bright Side of Life

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        trebal si ju lagano potapšat za uho i bok
                        http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          ima tih starih coprnica, to sve teba potrovat
                          http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Mogu zamislit kako starija pristojna gospodja bjezi od nabildanog alternativca koji je iz zatvora izasao.
                            There is no good, no evil - only decisions and consequences.

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Vidio sam da ide na mene, svirao sam dugo ali je on glasno slušao glazbu, neki dečko 23 godine; mladost i neiskustvo. Nisam mogao pobjeći ni tamo ni vamo, a nisam se ni nadao da me ne vidi, osim toga cijeli kvart je čuo koliko dugo sam bio na sireni...
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by Joe
                                neki dan mi je tip samo nest viko iz auta na parkingu onda kad sam izaso van stari moj kaje bilo sprica, jeb.. kadet mu se htel razletet. ocu rec bolje tebi nego meni, da mene netko sad pogodi u vrata ja bi ga ubio, garantiram, nesto mi ovih dana tak frce uha prema nutra da je to strava
                                heh...Đasmin - Đo

                                Comment

                                Working...
                                X