Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Chat

    Originally posted by Svarcika
    upravo narucujem nesto preko web shopa. placanje pouzecem ? jel to onaj nacin da podignes u posti paket ? ili ?

    ako nije koji je onda nacin da podignem u posti paket ?
    to ti je to..ili ti donesu kuci i platis odma.. ako te nema ostave ti onaj papiric da podignes paket u posti

    Comment


    • Re: Chat

      Originally posted by Big one
      Originally posted by Svarcika
      upravo narucujem nesto preko web shopa. placanje pouzecem ? jel to onaj nacin da podignes u posti paket ? ili ?

      ako nije koji je onda nacin da podignem u posti paket ?
      to ti je to..ili ti donesu kuci i platis odma.. ako te nema ostave ti onaj papiric da podignes paket u posti

      aha! hvala
      Mind over muscle.

      Comment


      • Re: Chat

        Matuljac,
        pa di si, nema te 100 godina?

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • Re: Chat

          nije ga bilo 100 godina i sad je pozdravio sve ljude na forumu
          Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

          Comment


          • Re: Chat

            Originally posted by riss
            nije ga bilo 100 godina i sad je pozdravio sve ljude na forumu
            malo je zaspamo

            Comment


            • Re: Chat

              koji je najblazi nacin da starcima kazem da imam zakljucen komad na polugodistu?

              mislim, nije mi to nista nego stara rekla ako budem imo komad-mogu zaboravit na auto a jos malo trebam polozit

              Comment


              • Re: Chat

                Nemoj ni govoriti, jednostavno ne odes po knjizicu, bacis neku izlizanu spiku da se tvoja zagubila i kad se sve to slegne u iducem polugodistu priznas. Mozda to zvuci ovako djecije ali imam prijatelja kojem to vec dvije godine uspijeva.
                "I don't care if I die, as long they bury me in big fuckin' box"

                Comment


                • Re: Chat

                  Originally posted by ANGERFIST
                  Nemoj ni govoriti, jednostavno ne odes po knjizicu, bacis neku izlizanu spiku da se tvoja zagubila i kad se sve to slegne u iducem polugodistu priznas. Mozda to zvuci ovako djecije ali imam prijatelja kojem to vec dvije godine uspijeva.
                  ****** pa nisam 5. razred osnovne da dobijam knjizicu hahaha

                  i tako ce stara saznat pa sad prije il kasnije, isti klinac

                  Comment


                  • Re: Chat

                    Iman na faksu jednog kralja u razredu koji je svoj indeks sam ispisa ocjenama i potpisima kemijskom koja se briše i doma pokaza, tako da mu svi misle da je sve skoro položio a nije ništa ustvari jbg kad tad će saznat, zato ti je bolje da odma priznaš jer u protivnom sam sebi kopaš dublju rupu govanaca
                    ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                    Comment


                    • Re: Chat

                      Originally posted by sthooligan
                      Iman na faksu jednog kralja u razredu koji je svoj indeks sam ispisa ocjenama i potpisima kemijskom koja se briše i doma pokaza, tako da mu svi misle da je sve skoro položio a nije ništa ustvari jbg kad tad će saznat, zato ti je bolje da odma priznaš jer u protivnom sam sebi kopaš dublju rupu govanaca
                      jedan lik je imao bolju foru: reko u referadi da je zagubio index i dao izradit novi... a u stari index si upisuje ocjene i pokazuje starcima... ludilo
                      Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                      Comment


                      • Re: Chat

                        Originally posted by riss
                        Originally posted by sthooligan
                        Iman na faksu jednog kralja u razredu koji je svoj indeks sam ispisa ocjenama i potpisima kemijskom koja se briše i doma pokaza, tako da mu svi misle da je sve skoro položio a nije ništa ustvari jbg kad tad će saznat, zato ti je bolje da odma priznaš jer u protivnom sam sebi kopaš dublju rupu govanaca
                        jedan lik je imao bolju foru: reko u referadi da je zagubio index i dao izradit novi... a u stari index si upisuje ocjene i pokazuje starcima... ludilo
                        neko vrijeme će moć tako ali otkrit će ga kad tad
                        ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                        Comment


                        • Re: Chat

                          koji ***** ? ja narucim preko shopa kreatine i moj stari ode to podic u postu i kazu mu da su to igrice za kompjuter, da to uopce nema veze sa suplementima ?? :S
                          Mind over muscle.

                          Comment


                          • Re: Chat

                            Originally posted by Svarcika
                            koji k.... ? ja narucim preko shopa kreatine i moj stari ode to podic u postu i kazu mu da su to igrice za kompjuter, da to uopce nema veze sa suplementima ?? :S
                            ma laze stari, nije htio trosit pare na tvoje suplemente

                            Comment


                            • Re: Chat

                              Originally posted by Big one
                              Originally posted by Svarcika
                              koji k.... ? ja narucim preko shopa kreatine i moj stari ode to podic u postu i kazu mu da su to igrice za kompjuter, da to uopce nema veze sa suplementima ?? :S
                              ma laze stari, nije htio trosit pare na tvoje suplemente
                              sredili smo to, ovi u posti su nesto sjebali...
                              Mind over muscle.

                              Comment


                              • Re: Chat

                                danas pod biolgijom morali sastavit jelovnik.... stavila nam na projektor neke vrijednosti kalorije.... ja sastavio finu prehranu za masu... kaze ona previse obroka, da treba samo tri.... a ne 6

                                Comment

                                Working...
                                X