Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Chat

    nedaj se Lily, ako netko vidi nesto negativno u tvojim dobronamjernim postovima, njegov problem !

    Comment


    • Re: Chat

      Jucer sam bio na prezentaciji herbalife proizvoda. Takvo ne znanje koje je iskazao promotor je rijetko vidivo. Ne zna nista o prehrani niti o rasporedu jela. Fiziologiju tijela da ne spominjem. Jasno mi je da ne moze poznavati kao ja, ali brate to sto je on govorio je cista sprdnja. Jedna od izjava je bila da je dobro jesti majonezu. Ono sto je bilo ok je sto sam popio par besplatnih shakeova
      Do not dwell in the past, do not dream of the future, concentrate the mind on the present moment.

      Comment


      • Re: Chat

        Ljudi jel vi mislite da možda nije dobro da žene odgovaraju na početnička pitanja zbog ustaljenog partijarhata u duštvu. Pa se ženski odgovori ne shvaćaju ozbiljno. Pa da ne narušimo time ugled foruma pošto ima još puno puno primitivnih mozgova oko nas???? Ak je tak onda ja bum prestala. A ostale nek vid kak će.

        Comment


        • Re: Chat

          Neee,po mom misljenju ti i joggerica zbilja imate volju i zelju za znanjem,i jako dobro i ozbiljno odgovarate na pitanja,tako da samo mozete dodatno pomoc a nikako odmoc.
          Znate znanje...
          Ako ima takvih mozgova,sto im mi mozemo kad su primitivni.Inace jako dobro i brzo usvajate gradivo,to se odnosi na tebe i joggericu.
          Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

          Comment


          • Re: Chat

            Ko misli zajebavat naše curke pogotovo na toj razini dobit će od mene osobno jedan BANgladeš

            Comment


            • Re: Chat

              Uf kako su dobre ove zobene s voćnim jogurtom,probajte jednom za doručak!
              Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

              Comment


              • Re: Chat

                ja sam to reko, mislim da je ovo ipak imamo dosta znalaca na forumu, nezelim se dalje svadat.
                Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

                Comment


                • Re: Chat

                  Originally posted by Boban
                  ja sam to reko, mislim da je ovo ipak imamo dosta znalaca na forumu, nezelim se dalje svadat.
                  A ti si taj. Ha ha. Rekla mi je, al sam morala šutit. Gle, znalci na forumu vole znalačka pitanja, a ova ultra početnička, iza kojih se vidi da se osoba nije udostojila nekoliko dana provesti u čitanju osnovnih stvari, znalcima nisu ni malo zanimljiva. Jer znaju da tu nema spasa. Ne mogu znalci u 5 reda posta objasnit neš što je opširno i zahtjeva predano učenje o bb-u. Smršavit, nabit miške, imat defku, ehejhej, šta je to sam tak, zajebancija, dobim 5 reda posta, radim 2 tjedna vježbe, popijem one nekake preparate, i hop na moru bum bil glavni đek, a ženske će padat u nesvijest. Takva pitanja je najbolje rješavat upućivanjem na teme koje treba najprije proučiti. Uostalom ja a ni Joggsača se ne petljamo niti ćemo se petljati ikada u ozbiljna pitanja znalačka! Hvala i sve ok. Samo da razjasnimo stvari.
                  :P

                  Comment


                  • Re: Chat

                    Uostalom @Kelly i @Dizajner bi nam već rekli ak smetamo. A naprotiv. Kažu nam da smo ok.
                    I hvala svima koji ste nas podržali i dali nam pohvalu.

                    Comment


                    • Re: Chat

                      Originally posted by Sisi
                      Uostalom @Kelly i @Dizajner bi nam već rekli ak smetamo. A naprotiv. Kažu nam da smo ok.
                      I hvala svima koji ste nas podržali i dali nam pohvalu.

                      jel bi htjele meni rijesit zadacu iz hrvatskog??
                      Mind over muscle.

                      Comment


                      • Re: Chat

                        Originally posted by Moi
                        Jucer sam bio na prezentaciji herbalife proizvoda. Takvo ne znanje koje je iskazao promotor je rijetko vidivo. Ne zna nista o prehrani niti o rasporedu jela. Fiziologiju tijela da ne spominjem. Jasno mi je da ne moze poznavati kao ja, ali brate to sto je on govorio je cista sprdnja. Jedna od izjava je bila da je dobro jesti majonezu. Ono sto je bilo ok je sto sam popio par besplatnih shakeova
                        Ti su shakeovi skupi kao Dom Perignon, a kvaliteta na dnu ponude.

                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • Re: Chat

                          Uf,kako mi je dobro sjeo ovaj burek.
                          Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                          Comment


                          • Re: Chat

                            a tek meni dan bez skole!
                            krenuo u skolu, nisam imo prva tri sata, zove me frend da je profa iz mat bolesna (Trebo imat samo mat danas), pa nisam ni iso :P
                            Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                            Comment


                            • Re: Chat

                              spušio sam čep od biotechovog shakera
                              ima ko ideju s čim da zakrpam to, a da ne curi kad tresem
                              što učinila si ti od života mog, zašto dala si mi ti samo praznu bol...

                              Comment


                              • Re: Chat

                                A probaj rukom nesto drugo držat i mučkat? Samo pazi da se ne prolije
                                Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                                Comment

                                Working...
                                X