Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by Frozen
    :happy-cheerleaderkid: free hahah,a ono šta mi prije nije palo na pamet.Hvala stari
    imaš yuforum.net, registriraš se i skidaš, ima svega, ja sam skinuo preko 50Gb domačica
    http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by Soner
      Originally posted by FEARiTseLF
      Originally posted by Soner
      Originally posted by Dehydronator
      ako je pad motivacije konstantan, možda je pretreniranost / overuse cns-a u pitanju
      Čist sumnjam da je cns u pitanju ak dela klasični split
      ma radim metodu 25 trenutno i ide mi super
      samo kao sto rekoh - treniram preko kur..
      ma normalno da nema stajanja haha al eto govorim
      napredak mi je postao velik problem, imam neki los stav u glavi, prehranu stvarno ne pazim, odmor mi je 5h vecinom po noci iako nadonkadim popodne...tako da...plus ove bolesti i sve sta sam imao
      moram malo psihu sredit hehe
      A čuj, jedi kak spada i spavaj ko čoek i nema te šta kočit u napretku, taj trening ti je super i drži se toga jedno vrijeme

      Meni je psiha na mjesu kad trenkam i kad mi je sve po planu, ak je drukčije onda se tek živciram
      ma hocu, vrime je da se sredim ko prije
      samo me brine u ton treningu, vidis meni ruke zaostaju bas PUNO naspram ostatka tijela, i nikako to da popravim, probavao sam sve a ova metoda25 mi i nije bas nesto da ruke pogadja. sta mislis da ubacim jos nesto ili ne? ne zelim previse modificirati

      @patrik mogao bi guaranu

      Comment


      • Re: CHAT

        ja isto imam problema s rukama al sam mislim nasao rjesenje,radim kako bi rekao osnovne vjezbe za biceps i triceps... biceps- skotov pregib bucicom+super serija hamer 3
        i stojeci pregib ez sipkom 3

        triceps- francuski pres 3
        -i ova tu vjezba neznam kak se zove

        http://www.coopersguns.com/videos/exerc ... extension/ 3

        prije kad sam stalno neke kerefeke izvodio nikako upalu dobit ni nis,u pon sam odradio biceps jos danas osjecam malo upalu....
        Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by FEARiTseLF
          ma hocu, vrime je da se sredim ko prije
          samo me brine u ton treningu, vidis meni ruke zaostaju bas PUNO naspram ostatka tijela, i nikako to da popravim, probavao sam sve a ova metoda25 mi i nije bas nesto da ruke pogadja. sta mislis da ubacim jos nesto ili ne? ne zelim previse modificirati

          @patrik mogao bi guaranu
          Ma nemoj ništa modificirat, velim ti drži se tog programa i jedi kak treba i nema šanse da ti ruke ne porastu
          Pa ruke u HFTu gađaš 3 put tjedno, što svjesno što nesvjesno varijacijama zgibova, millitaryijem, dipsevima etc..
          Chill bro

          Comment


          • Re: CHAT

            al ima millitary u metodi 25
            ok tnx soner

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by Soner
              Originally posted by Dehydronator
              ako je pad motivacije konstantan, možda je pretreniranost / overuse cns-a u pitanju
              Čist sumnjam da je cns u pitanju ak dela klasični split
              istina

              ja sam se jedva natjerao na deload nakon 3 mjeseca silovanja cns-a i zglobova, nek sad odmaraju dečki
              https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

              Overload Strength team

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by Dehydronator
                Originally posted by Soner
                Originally posted by Dehydronator
                ako je pad motivacije konstantan, možda je pretreniranost / overuse cns-a u pitanju
                Čist sumnjam da je cns u pitanju ak dela klasični split
                istina

                ja sam se jedva natjerao na deload nakon 3 mjeseca silovanja cns-a i zglobova, nek sad odmaraju dečki
                Ček jel ti još pičiš po šeiku?
                Chill bro

                Comment


                • Re: CHAT

                  Sad cidjenje do petka do 19:00, vec sad se osjecam slabo pa pijucka BCAA, jednostavno ne mogu bez UH, a i perfomanse na treningu pale dosta. Stavit cu sliku jos prije nego sta se pocnem punit prije natjecanja.

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by Soner
                    Ček jel ti još pičiš po šeiku?
                    naravno. a zna se da za sheiko moraš bit na "đusu" da bi izdržao
                    https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                    Overload Strength team

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      e ekipa evo jedan post na koji ce vjerojatno dosat ekipe negativno odgovorit,dakle radi se o bb,znaci danas pricam sa frendom koji trenira ono kad stigne (znaci radi na poslu,poslije doma i nema bas vremena),lik ne posvecuje neku preveliku paznju prehrani,jede kad stigne itd,mogu rec da lik ima *****u masu i vidi se da ima misica i sve,on kaze njemu je glupo davat tolike novce mjesecno za takorec hobi kojim se bavi kad stigne,i ne samo on vec znam par takvih likova a izgledaju bolje nego pola nas tu na forumu,sad mene zanima isplati li se nama tolike novce mj davat za kojih 2 kg natural godisnje,ipak to su cifre koje mjesecno rastu oko 2500 kn,oni kazu uzmem whey tu i tamo i nekad kreatin ak se ima viska,neznam kad pogledam koliko sam novaca potrosio u tih par mj treniranja malo s zapitam dal se to isplati,jbte mogo sam kupit neki auto od 2 soma eura za te novce ili nesto drugo korisno...znaci koliko sam skuzio natural se nemoze bas postici neki bolesni izgled u nekom kracem periodu od 2 god ajmo rec,ne milsim sad na 75 kg def neg npr 85 kg definiranih...druga stvar da uzimam AAS,pa ulazem u prehranu i onda znam da cu postici maksimum,a ovako trosim brdo love a rezultati su minimalni,slazem se da se za 5,6 god moze postici odlican izgled natural al racunajte vi tu cifru za tih 6 god...jbte vec sad moram razmisljat di cu i kako zivjet dalje a kamoli za 2 god...placat stan ili sta vec i jos gro love na bb za tih 2 kg godisnje...volim ovaj sport,volim dizat utege i hocu max rezultata,nekako razmisljam da nakon nekog perioda treniranja probam aas i onda idem prema svom max,barem cu onda znat u sto sam ulozio...sad zanima me vase misljenje o svemu tome...
                      Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        vecina suplemenata je skuplja od steroida, i od vecine suplemenata nemas koristi.
                        Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by Boban
                          vecina suplemenata je skuplja od steroida, i od vecine suplemenata nemas koristi.
                          Ne bih se slozio na ovo boldano.

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by marink
                            e ekipa evo jedan post na koji ce vjerojatno dosat ekipe negativno odgovorit,dakle radi se o bb,znaci danas pricam sa frendom koji trenira ono kad stigne (znaci radi na poslu,poslije doma i nema bas vremena),lik ne posvecuje neku preveliku paznju prehrani,jede kad stigne itd,mogu rec da lik ima *****u masu i vidi se da ima misica i sve,on kaze njemu je glupo davat tolike novce mjesecno za takorec hobi kojim se bavi kad stigne,i ne samo on vec znam par takvih likova a izgledaju bolje nego pola nas tu na forumu,sad mene zanima isplati li se nama tolike novce mj davat za kojih 2 kg natural godisnje,ipak to su cifre koje mjesecno rastu oko 2500 kn,oni kazu uzmem whey tu i tamo i nekad kreatin ak se ima viska,neznam kad pogledam koliko sam novaca potrosio u tih par mj treniranja malo s zapitam dal se to isplati,jbte mogo sam kupit neki auto od 2 soma eura za te novce ili nesto drugo korisno...znaci koliko sam skuzio natural se nemoze bas postici neki bolesni izgled u nekom kracem periodu od 2 god ajmo rec,ne milsim sad na 75 kg def neg npr 85 kg definiranih...druga stvar da uzimam AAS,pa ulazem u prehranu i onda znam da cu postici maksimum,a ovako trosim brdo love a rezultati su minimalni,slazem se da se za 5,6 god moze postici odlican izgled natural al racunajte vi tu cifru za tih 6 god...jbte vec sad moram razmisljat di cu i kako zivjet dalje a kamoli za 2 god...placat stan ili sta vec i jos gro love na bb za tih 2 kg godisnje...volim ovaj sport,volim dizat utege i hocu max rezultata,nekako razmisljam da nakon nekog perioda treniranja probam aas i onda idem prema svom max,barem cu onda znat u sto sam ulozio...sad zanima me vase misljenje o svemu tome...
                            Kupuj piletinu u Metrou, K-plus rižu, posni na akciji u Lidlu, od suplemenata samo whey koji nabavi na crno, i da vidiš kako će se troškovi smanjiti.
                            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by PatrickStar
                              Originally posted by marink
                              e ekipa evo jedan post na koji ce vjerojatno dosat ekipe negativno odgovorit,dakle radi se o bb,znaci danas pricam sa frendom koji trenira ono kad stigne (znaci radi na poslu,poslije doma i nema bas vremena),lik ne posvecuje neku preveliku paznju prehrani,jede kad stigne itd,mogu rec da lik ima *****u masu i vidi se da ima misica i sve,on kaze njemu je glupo davat tolike novce mjesecno za takorec hobi kojim se bavi kad stigne,i ne samo on vec znam par takvih likova a izgledaju bolje nego pola nas tu na forumu,sad mene zanima isplati li se nama tolike novce mj davat za kojih 2 kg natural godisnje,ipak to su cifre koje mjesecno rastu oko 2500 kn,oni kazu uzmem whey tu i tamo i nekad kreatin ak se ima viska,neznam kad pogledam koliko sam novaca potrosio u tih par mj treniranja malo s zapitam dal se to isplati,jbte mogo sam kupit neki auto od 2 soma eura za te novce ili nesto drugo korisno...znaci koliko sam skuzio natural se nemoze bas postici neki bolesni izgled u nekom kracem periodu od 2 god ajmo rec,ne milsim sad na 75 kg def neg npr 85 kg definiranih...druga stvar da uzimam AAS,pa ulazem u prehranu i onda znam da cu postici maksimum,a ovako trosim brdo love a rezultati su minimalni,slazem se da se za 5,6 god moze postici odlican izgled natural al racunajte vi tu cifru za tih 6 god...jbte vec sad moram razmisljat di cu i kako zivjet dalje a kamoli za 2 god...placat stan ili sta vec i jos gro love na bb za tih 2 kg godisnje...volim ovaj sport,volim dizat utege i hocu max rezultata,nekako razmisljam da nakon nekog perioda treniranja probam aas i onda idem prema svom max,barem cu onda znat u sto sam ulozio...sad zanima me vase misljenje o svemu tome...
                              Kupuj piletinu u Metrou, K-plus rižu, posni na akciji u Lidlu, od suplemenata samo whey koji nabavi na crno, i da vidiš kako će se troškovi smanjiti.
                              jel valja ta piletina iz metroa,imas iskustva s njom i koliko dode?
                              Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Ovo gore kaj sam ti napisao, radim i sam! 25 - 28 kn kila, kako kada. Piletina k'o piletina.
                                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                                Comment

                                Working...
                                X