Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    a rekvizit za trening!! inace se najvise koristi u hrvackim treninzima!
    napravio sam si ju od stare unutrnje gume auta!! ) ne zauzima puno mjesta a dobar trening mozes napravit s njom u malo prostora ) malo za promjenu i za ubit vrijeme !!

    Comment


    • Re: CHAT

      super zvuci zanimljivo malo cu istrazit

      Comment


      • Re: CHAT

        netko je bio stavio link za skinut onaj motivation pack prije koji tjedan!! moze li mi itko pomoc nemogu to nac nigdje a treba mi!!!

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by gargamel69
          netko je bio stavio link za skinut onaj motivation pack prije koji tjedan!! moze li mi itko pomoc nemogu to nac nigdje a treba mi!!!
          http://www.megaupload.com/?d=DWDAN4R4
          "Neuspjeh nije opcija."

          Comment


          • Re: CHAT

            @Peripetija - novi avatar! :romance-heartsthree:
            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by Bulldog
              Originally posted by gargamel69
              netko je bio stavio link za skinut onaj motivation pack prije koji tjedan!! moze li mi itko pomoc nemogu to nac nigdje a treba mi!!!
              http://www.megaupload.com/?d=DWDAN4R4
              puno hvala!!!

              Comment


              • Re: CHAT

                Ajmo spavati bilderi...

                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by PatrickStar
                  @Peripetija - novi avatar! :romance-heartsthree:
                  thx. al nije niš posebno.
                  nažalost, stagniram sad po ljeti, al trudim se vježbat kolko mogu. sve je išlo k vragu-i prehrana i treninzi. nije lako kad radim praktički non-stop. jedva čekam jesen i back to my gym routine

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    jučer zaradio medial epicondylitis na desnom laktu, nadam se da će ova istezanja i ovo pomoć
                    “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by rxownz
                      jučer zaradio medial epicondylitis na desnom laktu, nadam se da će ova istezanja i ovo pomoć
                      Teniski lakat? Zna bit zajebano, meni je otac triba neke injekcije primat zbog toga....
                      ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by sthooligan
                        Originally posted by rxownz
                        jučer zaradio medial epicondylitis na desnom laktu, nadam se da će ova istezanja i ovo pomoć
                        Teniski lakat? Zna bit zajebano, meni je otac triba neke injekcije primat zbog toga....
                        golferski lakat, dok sam igra picigina sjebo
                        “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          "Bili htio da mi preporucis neki kreatin,jer nevolim steroide i proteine,samo cisti kreatini )Je znas neki snazan kreatin ) koji mi nebi kocio misice nego onako da mi da vecu snagu i vitalnost )"
                          ..evo sta me levat pita na fb-u poslije sto sam mu na pitanje"da li koristis kreatine" odgovrio "ma steroJide "na svojoj profilnoj..
                          U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
                          sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Meni se gadu budale koje nemaju pojma o BB opcenito vec na sam spomen Kreatina i Whey-a gledaju s prezirom!

                            "Jedna zlica onog Weider gainera ti je isto ko da si poio 5 kila mesa " - jedan moj *****ni poznanik

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by Ivan1993
                              Meni se gadu budale koje nemaju pojma o BB opcenito vec na sam spomen Kreatina i Whey-a gledaju s prezirom!

                              "Jedna zlica onog Weider gainera ti je isto ko da si poio 5 kila mesa " - jedan moj *****ni poznanik
                              ovaj momak je glup ali ono bas..ali od nekih normala ljudi ovakve stvari cuti...
                              U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
                              sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Al najjace od svega je to sta sam ja mislia da se on sali , a on ozbiljan -_-

                                Comment

                                Working...
                                X