Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    e Soner.. bili mi moga pomoć ?.. nešto si mi bia govoria kad san pita u vezi probave.. za stolicu.. da vitamin C 3 g odjednom i odma si na wc.. daj šta da radim nisam već 5 dana imao stolicu.. prehrana je normalna ko inače.. ugl sve standarno.. šta da radim.. neki enzimi papaje ili šta.. :/
    Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

    R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
    <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by juka
      e Soner.. bili mi moga pomoć ?.. nešto si mi bia govoria kad san pita u vezi probave.. za stolicu.. da vitamin C 3 g odjednom i odma si na wc.. daj šta da radim nisam već 5 dana imao stolicu.. prehrana je normalna ko inače.. ugl sve standarno.. šta da radim.. neki enzimi papaje ili šta.. :/
      A ono, velika količina vitamina c odjednom mene protjera u roku od 10 min, al to bude rijeđe od vode

      Inače, pojačaj količinu vlakana, npr. uz svaki obrok riješi pola kile kupusa i žlicu-dvije lanenih sjemenki, ak te to ne očisti odi kod doktora
      Chill bro

      Comment


      • Re: CHAT

        ma jesan stari baš danas.. eo opet ću sutra udrit ću 5 grama C vitamina.. kupus žderen i zelenu salatu uvik uz obrok kruti nakon i prije treninga.. al evo možda je i zbog mono.. kou san "pribolia" sjebana jetra i to.. neznan.. kupi ću tu enzime neke.. i iću u doktora nakon svega nebude li pomaka.. evo ja bi sad iša na wc i sidnen i samo vitar ispustin i gotovo.. hahahaha
        Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

        R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
        <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

        Comment


        • Re: CHAT

          ekipa moram se pohvalit da sam postao ponosni ujak!!!!
          sestra mi je rodila sinoć curicu od 3200g!!
          sad ide par dana abnormalnog junkanja!! hehe

          Comment


          • Re: CHAT

            čestitan
            Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

            R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
            <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

            Comment


            • Re: CHAT

              hvala

              Comment


              • Re: CHAT

                čestitam

                Comment


                • Re: CHAT

                  -@;gargamel cestitam a ti juka...koliko kg imas ako tako malo SERES

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    pukle su mi najdraže hlačice za trening i to na šugavom veslanju u pretklonu, točno po sredini. Zbog emocionalnog sloma sam morao prekinut trening
                    Chill bro

                    Comment


                    • Re: CHAT





                      e to je zvjer
                      Chill bro

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by juka
                        ma jesan stari baš danas.. eo opet ću sutra udrit ću 5 grama C vitamina.. kupus žderen i zelenu salatu uvik uz obrok kruti nakon i prije treninga.. al evo možda je i zbog mono.. kou san "pribolia" sjebana jetra i to.. neznan.. kupi ću tu enzime neke.. i iću u doktora nakon svega nebude li pomaka.. evo ja bi sad iša na wc i sidnen i samo vitar ispustin i gotovo.. hahahaha
                        može biti i zbog mononukleoze, pogotovo ako kažeš da unosiš dovoljno vlakana, ako to stanje potraje kod doktora obavezno nije baš normalno ne imati stolicu u 5 i više dana, pogotovo ako se dobro hraniš.

                        no opet, jel nisi ti rekao da si spušio 9 il kolko kila? il se varam može stvarno bit da vraćaš nazad sve izgubljeno pa nema šta otić u stolicu

                        Originally posted by Soner
                        pukle su mi najdraže hlačice za trening i to na šugavom veslanju u pretklonu, točno po sredini. Zbog emocionalnog sloma sam morao prekinut trening
                        tak i treba, što poderanije to bolje i više si hardcore! da vidiš moje majice i kratke
                        https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                        Overload Strength team

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by Dehydronator
                          tak i treba, što poderanije to bolje i više si hardcore! da vidiš moje majice i kratke
                          da, ali kako ću se sad pojavit u tim hlačicama među fensi dečkićima u ljubičastim najk majicama??!
                          Chill bro

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            @ dehydronator

                            eee to je i meni palo napamet al evo virovali ili ne ima san stolicu užasno tvrda.. al opet.. hahaha neka .. vjerovatno je to razlog.. nema logičnijeg objašnjenja.. stabilizirat će se tokom vremena nadam se..
                            Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                            R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                            <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Gargamel, čestitam
                              "Neuspjeh nije opcija."

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by Bulldog
                                Gargamel, čestitam
                                +1
                                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                                Comment

                                Working...
                                X