Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by Bulldog
    Originally posted by Vendetha
    Originally posted by Archiv3r
    obozavam ljeto i vrucinu, nekako to boolje podnosim od svakoga koga sam dosad upoznao. btw zimu mrzim
    ma zima je cudo jeb..o, ako ti je hladno obuces se i dobar..na treningu odlicno,..
    a sta ces ljeti..evo skinem se i opet ne znam sta da radim..oka nocas nisam sklopio koliko je vruce bilo,..fuj..jutros dok sam napravio da jedempreznojim se, odem do teretane..mokar..pa trening..pa dok dodjem kuci..sve se natopilo na meni
    Pa ti živi po BB režimu
    zasto BB,..i da nisam BB pravim sebi da jedem
    jedino ovd sto sam naveo u BB rezimu ''ja isao na trenng''
    al da...takav rezim jesam uvrstio u svoju svakodnevnicu.
    Mislim da vecina to radi,..u biti zdravo zivim, zdravo se hranim, bavim se sportom..nista posebno...niti mi je tesko niiti mi je obaveza
    samo mi je jeb..o vruuuuceeeee

    @hard da, nije to sad zbog treninga..jednostavno ne volim uopste vrucinu, visoke temperature,..znaci preko 25 meni ne odgovara..
    "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

    Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
    https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

    http://www.staying-fit.net/

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by giusseppe7777
      Originally posted by giusseppe7777
      jucer zavrsije na hitnoj pomoći jer me ubola riba Pauk...lomije san svasta, al takve boli nisan proba...prži mozak...a tek metode za unistavanje otrova: upaljač ili vrela voda + injekcija u gluteus

      i sad zbog natecene ruke pauza tjedan dana
      najgori dio je bio sprintanje kuci nakon uboda, 200m po cca 30% uzbrdici i oko 38 stupnjeva temp...kad san dosa doma svaka žila na tilu mi je bila iskocila od dehidracije i situacije "opstanka"...survivor
      hmmm
      dobra fora pred binu


      salim se,...a jes i ti peh..
      ajd oporavi nam se sto prije...
      "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

      Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
      https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

      http://www.staying-fit.net/

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by FEARiTseLF
        au sranje, te injekcije su najgora stvar, znan ja kad san to dobia da san odgriza pola kreveta
        uff otpada gluteus...al to je nista kad usporedis sa boli od uboda te ribe...
        kazu ljudi inace da tko je probao i prizivije ubod te ribe da mu srce kasnije bude jače i tvrđe i da taj nece dozivit infarkte

        Originally posted by hardstyle91
        aupicku nastoj barem jesti sto vise clean
        hrano utjeho moja

        Originally posted by kelly
        Originally posted by giusseppe7777
        Originally posted by giusseppe7777
        jucer zavrsije na hitnoj pomoći jer me ubola riba Pauk...lomije san svasta, al takve boli nisan proba...prži mozak...a tek metode za unistavanje otrova: upaljač ili vrela voda + injekcija u gluteus

        i sad zbog natecene ruke pauza tjedan dana
        najgori dio je bio sprintanje kuci nakon uboda, 200m po cca 30% uzbrdici i oko 38 stupnjeva temp...kad san dosa doma svaka žila na tilu mi je bila iskocila od dehidracije i situacije "opstanka"...survivor
        Kako si naletio na pauka? Znam da na koči kada prebiru kaladu nalete na pauka ak ne koriste štap...

        bije san isa na ribe, ulovije pauka nagazije ga sa tenisicom dok izvucen udicu (to mi je rutina vec ohoho vrimena), al ovaj se nekako izmigoljije odispod tenisice odskocije repon i ravno u članak (kost na prstu)... i onda paraliza ruke, nateknuce itd
        Originally posted by Jurica
        ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

        Comment


        • Re: CHAT

          http://www.mostarac.net/portal/BiH/Most ... njeva.html

          eto ljudi...pa sad vidite kako je meni
          "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

          Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
          https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

          http://www.staying-fit.net/

          Comment


          • Re: CHAT

            danas se posvađa sa staron nešto.. svašta san joj reka ugl..

            i dođen doma.. poiden obrok pred trening.. oden ubit oko po ure.. dignen se napit.. i vidin u frižideru 2 kartona milbone.. rasplaka san se skoro.. baš mie ža sad :/
            Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

            R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
            <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by juka
              danas se posvađa sa staron nešto.. svašta san joj reka ugl..

              i dođen doma.. poiden obrok pred trening.. oden ubit oko po ure.. dignen se napit.. i vidin u frižideru 2 kartona milbone.. rasplaka san se skoro.. baš mie ža sad :/
              Originally posted by Bilderčić
              Originally posted by Dehydronator
              sve do grama tjedno je natural
              gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
              48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by giusseppe7777
                jucer zavrsije na hitnoj pomoći jer me ubola riba Pauk...lomije san svasta, al takve boli nisan proba...prži mozak...a tek metode za unistavanje otrova: upaljač ili vrela voda + injekcija u gluteus

                i sad zbog natecene ruke pauza tjedan dana
                Bolje da te ubola negdi drugdi da je nateklo, mala bi bila prezadovoljna
                ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                Comment


                • Re: CHAT

                  hahahahahahaah..
                  Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                  R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                  <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by sthooligan
                    Originally posted by giusseppe7777
                    jucer zavrsije na hitnoj pomoći jer me ubola riba Pauk...lomije san svasta, al takve boli nisan proba...prži mozak...a tek metode za unistavanje otrova: upaljač ili vrela voda + injekcija u gluteus

                    i sad zbog natecene ruke pauza tjedan dana
                    Bolje da te ubola negdi drugdi da je nateklo, mala bi bila prezadovoljna
                    jesi lud?? i ovako je se ne mogu rjesit jer san preupecatljiv
                    Originally posted by Jurica
                    ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by Vendetha
                      http://www.mostarac.net/portal/BiH/Mostar-Temperatura-zraka-na-suncu-cak-564-stupnjeva.html

                      eto ljudi...pa sad vidite kako je meni
                      nije ni vamo puno bolje, u teretani mi ima sigurno 35 stupnjeva i više nikako nema cirkulacije zraka
                      “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by Archiv3r
                        Originally posted by juka
                        danas se posvađa sa staron nešto.. svašta san joj reka ugl..

                        i dođen doma.. poiden obrok pred trening.. oden ubit oko po ure.. dignen se napit.. i vidin u frižideru 2 kartona milbone.. rasplaka san se skoro.. baš mie ža sad :/
                        Chill bro

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by Soner
                          imam novi sig
                          daj lažeš

                          kralj!!
                          https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                          Overload Strength team

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            sta mislite ljudi o The Nutrition, iskreno nikad nisam ih probao,
                            pun sam robe uzeo od ovog novog brenda sci-muscle, ma da sam nasao jeftine ponude od njih, u pitanju je
                            The 1 kg BCAA za 45 € i 1 kg glutamina za 35 € ,
                            neznam dal je to isplativa investicija
                            ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                            Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              jel ima u lidlu neka no name light cola, nešto tipa coca cole zero? Da ne idem bezveze po ovoj žegi ak nema
                              Chill bro

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                a da prestanes sa junkon propali sportas

                                Comment

                                Working...
                                X