Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Kano korsa, bul mastif, pit bul, kavkaski ovčar,doga argentino, rešenje za sve probleme jehovcima, naručite danas!
    DR. Lonnie Lowery

    Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

    Comment


    • Re: CHAT

      nemoj staforda zaboravit
      ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

      Comment


      • Re: CHAT

        I dobermani i rotseri! Sve što grize, uglavnom, let it rip( obratiti pažnju da nema dece u blizini)
        DR. Lonnie Lowery

        Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

        Comment


        • Re: CHAT

          Turkish Kangal
          It's not over until i win.

          Comment


          • Re: CHAT

            Veoma redak van turske.
            DR. Lonnie Lowery

            Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by StoneIsland View Post
              umrijet ces a da ga nisi umocio ccc
              Ne brini se ti za mene, što se tiće toga mogo sam umrijet odavno ;D

              @fear bubreGi su ok onda? nek samo rade svoj posao, ne smijem pit na dan kad pijem kreatin jer to nece biti normalno, hita ce mi se u pipu pretvorit

              Comment


              • Re: CHAT

                je,sve je ok pavlek.

                inace, evo malo updejt sa defke -

                trenutno na 300g rize, 150g zobi, 500g posnog, 1-2kg povrca (brokule,kupus,blitva), 600-800g mesa, bademima i 3 mjerice wheya dnevno.
                ishrana kompletno clean, nista izvan navedenog, nikad.
                cardio 5x30 zasad + 4 day split bic/prsa, ledja, noge, tric/ramena. trbuh i trapez te listove odradin 2x tjedno, ovisno kako mi dode ali uvik je razmak 2 dana izmedu, minimalno.
                planiran rezat ovu rizu i zobene te povecat malo cardio, mislin da necu preko 5x45 ic ali mozda opalin 2x dnevno u kasnijoj fazi defke tj. pri kraju. ugl, sve cu vidit kako bude islo.

                Comment


                • Re: CHAT

                  zaboravio si na bandoga, mislim da bi on bio najbolje rješenje

                  american-bandogge-mastiff.jpg
                  To enjoy freedom we have to control ourselves

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    danas me ubila impulzivnost, posvađala se s momkom i odnijela u kontejner svu robu koju je imao kod mene.
                    isključila mobitel, promjenila broj, napravila si veliku šalicu nesquika i sada sam odlično.
                    Danas izlazim i vjerojatno ću se alkoholizirat al jbg, ponekad osjetim potrebu da tako ispucam svoje frustracije. Onda sam slijedeći dan dobro.

                    Jer sutra je novi dan
                    ljudi želim vam ugodan vikend, mene sutra neće bit na forumu jer ću prespavat živce.
                    To enjoy freedom we have to control ourselves

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      a neznam sta ti je trebo napravit da si mu bacila svu robu ...
                      Originally posted by Bilderčić
                      Originally posted by Dehydronator
                      sve do grama tjedno je natural
                      gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                      48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Haha, trebala si nekome pokloniti tu robu, kao što je jedna frendica dala meni u takvoj situaciji.
                        Željezo mi je u krvi!

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          http://www.24sata.hr/fun-video/zanio...o-sipke-240445

                          koji kralj xD

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Ciganović u Core Gymu na HRT2 , hahaahahhaha

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              AAAAAA skroz mi se san poremetioo..morma pod hitno to vratiti u normaluuuuuu

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                i meni jbt.. otkad se sat prominia.. legnen u istu uru ka i prije 1-2.. al se dignen uvik točno uru ranije nego prije.. hebenti :P
                                Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                                R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                                <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                                Comment

                                Working...
                                X