Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by kelly View Post
    Herbalife je sekta, to su vjerski fanatici...
    haha točno to
    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
    Napreduje se... Avatar^^

    Comment


    • Re: CHAT

      400g soje i nekih šećera prodaju za 350 kuna, pa ti vidi šta je herbalife...

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by kelly View Post
        400g soje i nekih šećera prodaju za 350 kuna, pa ti vidi šta je herbalife...

        to ja uvijek kazem, skupi secer...
        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
        Napreduje se... Avatar^^

        Comment


        • Re: CHAT

          Brijem da znam koji su ti nadobudnici.Ako sam upravu muž i žena su.Žena mu ima sisetine do poda.Mislim da se zovu Željko i Tina Marković ili tako nešto.Pa opali google da vidiš jesu to ti

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by bilder18 View Post
            Brijem da znam koji su ti nadobudnici.Ako sam upravu muž i žena su.Žena mu ima sisetine do poda.Mislim da se zovu Željko i Tina Marković ili tako nešto.Pa opali google da vidiš jesu to ti
            a nemogu sad nac sliku nigdje, ugl. oboje stariji (neznam ja procjenit godine, no nekih 50+ on a ona 40+). On crni nizi mrsavi lik a o ona malo deblja plava kratko osisana... ti znaci sta? xD

            edit: nisu zeljko i tina
            Last edited by Aronnax; 27-10-11, 22:24.
            -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
            Napreduje se... Avatar^^

            Comment


            • Re: CHAT

              A neznam brijem da neznam.Uglavnom evo golupčići.

              http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3950203_n.jpg

              A sad ti procijeni.S tim da ovo nije nova fotka vjerojatno

              Comment


              • Re: CHAT

                To je bila shema zarade preko interneta, dobivali su neku proviziju za svaki proizvod koji prodaju tj. uvale..
                Pa se to podosta raširilo ako je tako, sa interneta na real life. No eto takvih trovača ima uvijek, mene bi bilo sramota tako šta radit.
                Najbolji su mi oni jehovini svjedoci što truju okolo po gradu, tako su mi prošle godine se doslovno ušunjali u kuću i raskomotili se u dnevnom sa svojim prospektima. Likovi ulaze u kuću ni ne pitaju, reakcija je bila............ nož u ruke i nogom ih šutat van sa posjeda

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by pavlek View Post
                  To je bila shema zarade preko interneta, dobivali su neku proviziju za svaki proizvod koji prodaju tj. uvale..
                  Pa se to podosta raširilo ako je tako, sa interneta na real life. No eto takvih trovača ima uvijek, mene bi bilo sramota tako šta radit.
                  Najbolji su mi oni jehovini svjedoci što truju okolo po gradu, tako su mi prošle godine se doslovno ušunjali u kuću i raskomotili se u dnevnom sa svojim prospektima. Likovi ulaze u kuću ni ne pitaju, reakcija je bila............ nož u ruke i nogom ih šutat van sa posjeda
                  sjećam se kad sam bio klinac i kad su mi ti jehovini došli u dvorište, ovak nekak:
                  jehovini: ej sinko jel netko stariji doma? mama? tata?
                  ja: je je, tata je doma, eno čisti pušku, da ga pozovem?
                  Chill bro

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by Soner View Post
                    sjećam se kad sam bio klinac i kad su mi ti jehovini došli u dvorište, ovak nekak:
                    jehovini: ej sinko jel netko stariji doma? mama? tata?
                    ja: je je, tata je doma, eno čisti pušku, da ga pozovem?
                    uvalio im hahahah

                    Ti koliko znaju trovat, to nije humano e!

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      tria ih zapalit sve
                      Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                      R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                      <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        aahaha meni su jednom ušli u ured gdje sam radila.
                        Znači u uredu nas je bilo troje, svako za svojim kompjuterom. I sad, otvore se vrata, i tri žene ulaze kroz njih, stoje i gledaju u nas. Mi onako podignuli glave, gledamo u njih, i ne kontamo. Mislili smo, stranke?
                        Nakon par sekundi šutnje, ove krenu prema nama, podjele nam neke prospekte ko da smo u školi, a mi ono na radnom mjestu alo??
                        I počnu pričat o obitelji, o svijetu, životu bla bla bla, nikad kraja. Kad mi se sve posložilo u glavi sam se digla i rekla da mi je žao i da nismo zainteresirani i doslovce ih morala GURAT KROZ VRATA. Ne možeš vjerovat kako se agresivno nameću.
                        I taj herbalajf isto, mislim, zašto ne, ako se čovjek s tim želi bavit je ok, njegov način zarade, ali prijatelju ako ti kažem da me ne zanima nemoj me 100put zvat i nudit mi besplatno mjerenje...
                        To enjoy freedom we have to control ourselves

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Jbte ubi ovaj kreatin što ga pijem xD

                          Inaće sam obavljao malu nuždu 2 do 3 puta dnevno, a zadnja 3-4 dana otkako ga pijem pišam prije teretane, za vrijeme teretane, poslije teretane, prije spavanja, i preko noći se probudim (sinoć u 3) i opet... Pa ujutro, i 2 puta u školi... Sve u svemu mnogo puta xD
                          Jel to znači da se dobro absorbira ili šta? Pijem tekučinu kroz dan kao i što sam pio dok nisam koristio kreatin

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            proradili bubreGi

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by sandra View Post
                              I taj herbalajf isto, mislim, zašto ne, ako se čovjek s tim želi bavit je ok, njegov način zarade, ali prijatelju ako ti kažem da me ne zanima nemoj me 100put zvat i nudit mi besplatno mjerenje...
                              Pa kontam ja da ljudi samo zele zaradit ali posto vec prodaju smece (budimo realni usporedivan sa normalnom suplementacijom Herbalife je 3struko skuplji i 3struko losiji) neka se barem informiraju da bi zvucali ozbiljno... No nazalost pa ljudi redovito puse takve fore...
                              Jehovine necu opce komentirat...
                              -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                              Napreduje se... Avatar^^

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                umrijet ces a da ga nisi umocio ccc

                                Comment

                                Working...
                                X