Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    ja sam taj kebab dvaput pojeo i nikad više. prvi put je bilo u zg-u i užasno mi nije sjeo... drugi put je bilo kad sam bio u st-u, reko 'ajde, ono u zg-u je bio pas unutra i još je bio lajo, dat ću mu još jednu priliku' - kad ono... to je nešto tako užasno, tako umjetno, tako smrdi i tako mi se gadi... čak me ni burek više uopće ne privlači jer sam ga toliko jeo da sam ga se zasitio za života. počinjem zaboravljat uopće na takvu hranu, i'm proud!
    Last edited by wikler; 12-11-11, 11:28.
    Originally posted by darios
    Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
    __________________________________________________

    there is no progress without struggle!

    Comment


    • Re: CHAT

      Jos cete rec da ne pijete pivo i ne jedete cevape!

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by Maximus1950 View Post
        Jos cete rec da ne pijete pivo i ne jedete cevape!
        Samo rakija!
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • Re: CHAT

          Samo domace

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by PatrickStar View Post
            Samo rakija!
            velis izbacuje vodu
            ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by KeLavra View Post
              velis izbacuje vodu
              Ha, ha, u jutro suh k'o barut!
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • Re: CHAT

                http://www.youtube.com/watch?v=wl5Az1s2U78 We, bodybuilders, obviously use alcohol as high protein and high amino acid supplement

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by wikler View Post
                  ja sam taj kebab dvaput pojeo i nikad više. prvi put je bilo u zg-u i užasno mi nije sjeo... drugi put je bilo kad sam bio u st-u, reko 'ajde, ono u zg-u je bio pas unutra i još je bio lajo, dat ću mu još jednu priliku' - kad ono... to je nešto tako užasno, tako umjetno, tako smrdi i tako mi se gadi... čak me ni burek više uopće ne privlači jer sam ga toliko jeo da sam ga se zasitio za života. počinjem zaboravljat uopće na takvu hranu, i'm proud!
                  U zagrebu ima samo jedno mjesto gdje bih ja ikada pojeo kebab. Šoping centar Prečko, nez kako se zove, ugl. kod Zeme (ili Alija kako ga neki zovu). Na istocnoj strani, onaj najvise prema autoputu. Definitivno najbolji kebab u hrvatskoj. Inace ga pojedem jednom u pola godine. Stari je takav kralj, a kebab mu je predobar. Petkom il subotom navece il po noci nemojte ni pokusavat ic, redovi su po 20m.

                  Jednom tamo lik neki ispred mene narucio kao kebab s blagim umakom i dode mu stari da sta je picka, kakav blagi umak, samo cure i pickice jedu blagi umak. I lik ne ne, on ce blagi. I vidis starog kaze opa gle trebu vani koju prdu ima. Lik se okrene gleda van curu, a stari mu natrpa ljutog umaka i jos mu čilija naspe unutra i na vrh mu zalije blagim umakom da se ne vidi. xD Ma kralj najveci.
                  -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                  Napreduje se... Avatar^^

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    haha, to je pravi trgovac!
                    ja sam bio tamo u dubravi negdje blizu okretišta, bratić me odfuro i ja se cijeli jadan ogadio od tog kebaba; vjerovatno je tamo i najlošiji u gradu uopće.
                    Originally posted by darios
                    Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
                    __________________________________________________

                    there is no progress without struggle!

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      http://www.building-body.com/Tezina-jednog-kebaba.html
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Ono kad uzmes my fusion hydro 1 kg za 100 kn.
                        https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                        https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                        Instagram: @shredded_dario

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          kontam-da-ne-kontam-m.jpg
                          Ajde da vas vidim...
                          -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                          Napreduje se... Avatar^^

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by Aronnax View Post
                            [ATTACH=CONFIG]11168[/ATTACH]
                            Ajde da vas vidim...

                            ovo je glupo, jer ti njima ne duguješ 100 eura nego 98
                            "What the mind believes the body achieves."

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Haha dobra baza! Pdsjeca me na madjionicarske trikove... Dobra prica ti skrene paznju s bitne stvari na vrlo nebitan detalj i u iducem momentu vidis pripilanog civika kako lebdi u zraku Na prvi pogled banalno a ipak mi je tribalo 5 minuta da skontan

                              Stvar je vrlo jednostavna, bez ikakvog filozofiranja o logici i silogizmima ovdi se radi o zbrajanju kruska i jabuka. Znaci nebitno je koliko osoba ima novaca u sebe bitno je koliko duga ima i koliko je vratila. znaci ako duguje 50€ dvima osobama i vrati svakom 1€(ukupno 2€), ostaje im duzan 49€ svakome (znaci 98€). 98+2=100, jedan euro koji ostaje u njega nema apsolutno nikakve veze s dugom i nema se zasto tu zbrajat, drugi je par cipela to odakle je taj jedan euro dosa... Jer recimo i da taj jedan euro vrati onda bi bilaa duzna 48.5 svakome.

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by Maximus1950 View Post
                                Haha dobra baza! Pdsjeca me na madjionicarske trikove... Dobra prica ti skrene paznju s bitne stvari na vrlo nebitan detalj i u iducem momentu vidis pripilanog civika kako lebdi u zraku Na prvi pogled banalno a ipak mi je tribalo 5 minuta da skontan

                                Stvar je vrlo jednostavna, bez ikakvog filozofiranja o logici i silogizmima ovdi se radi o zbrajanju kruska i jabuka. Znaci nebitno je koliko osoba ima novaca u sebe bitno je koliko duga ima i koliko je vratila. znaci ako duguje 50€ dvima osobama i vrati svakom 1€(ukupno 2€), ostaje im duzan 49€ svakome (znaci 98€). 98+2=100, jedan euro koji ostaje u njega nema apsolutno nikakve veze s dugom i nema se zasto tu zbrajat, drugi je par cipela to odakle je taj jedan euro dosa... Jer recimo i da taj jedan euro vrati onda bi bilaa duzna 48.5 svakome.
                                Ustvari i poanta je odakle je sad taj jedan euro viska
                                -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                                Napreduje se... Avatar^^

                                Comment

                                Working...
                                X