Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    pff ja grada nisam vidio ne pitaj! cura ne da jebat ga
    al kad bolje razmislim tako je još i bolje: ne trošim pare na alkohol, ne opijam se i ne uništavam i sebe i zdravlje (što je definitivno dobro po pitanju bb-a), bolje raspoloženje, bolji san, i na kraju spoznaja da nisi solo i da te tvoja tetka uvijek čeka doma itd. itd.... pa di ćeš bolje brate
    Last edited by wikler; 08-01-12, 03:37.
    Originally posted by darios
    Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
    __________________________________________________

    there is no progress without struggle!

    Comment


    • Re: CHAT

      Joj buraz ni ja baš ne izlazim previše.Sad se stvarno zalomilo bar vikenda,pa srijeda.Katastrofa.


      Definitivno više nepijem.Okrenuo sam se curi,faksu i bb-u i to je to I bolje da nisi stvarno nemaš kaj vidjeti.Moš samo pare potrošiti bezveze i uništavati se :/

      Comment


      • Re: CHAT

        e ta ti je pametna... obrazovanje, bb i cura (ne nužno tim redom haha).
        ma joj ti si (koliko vidim) iz zga i ti se još negdje i moš provest i imaš izbora za izić... al, evo npr. kod mene u 'gradu' nemaš 3 *****a kafića i imamo 1 kvazi disko iz 1979. i to ti je to. znaš ono kad je malo mjesto i kad već unaprijed znaš kog ćeš vidit u gradu, ko će koje tenisice obuć, koje boje košulju i da li će bit karirana il na pruge i te brije... pa koji ću qrac onda u gradu? samo se bezveze uništavat, rigat, radit budalu od sebe, trošit a tamo niš interesantno, sve isto, sve monotono. užas

        (neko će pomislit da smo neki geekovi haha)
        Originally posted by darios
        Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
        __________________________________________________

        there is no progress without struggle!

        Comment


        • Re: CHAT

          Tak je Sad samo to troje ganjam.A redosljed nek dođe sam od sebe

          Da,ovdje ima hrpa klubova.Neznaš više gdje bi otišao.Vidjet nešto novo,al sve se uvijek svodi na isto.Alkohol,cure(dobro cure sad ne skrasio sam se ),zajebancija..

          Kod tebe je baš sjebano eto kad je mali grad.Svatko svakoga zna. Šta ćeš...Bolje je ovako bez toga.Dobro kažeš što se tiće svega...nema ni meni to baš previše smisla definitivno neću sad neko duže vrijeme izlaziti.


          Ma kakvi geekovi,nije sve u opijanju vikendom

          Comment


          • Re: CHAT

            tako treba brate
            ma je da, svodi se na isto, al opet imaš izbora jel! a ovdje kod mene ti je sve 0 bodova vjeruj, ma kolko god da se popije tu večer.
            ma joj, šta ćemo vani ae... skrasili smo se fino i sad samo chill doma i pazit na prehranicu i držat se ovog zdravog života, pumpat i družit se s curom i di ćeš bolje

            uglavnom, ja se tu zapričo s tobom a posni sam sasvim neprimjetno pojeo prije sat vremena haha i vrijeme mi je bome da odem krmit jer mi se oči sklapaju. bilo kako bilo, drago mi je što smo konačno oživili malo ovaj topic i što smo se raspričali malo! pa se čujemo onda već jel, uživaj
            Last edited by wikler; 08-01-12, 04:05.
            Originally posted by darios
            Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
            __________________________________________________

            there is no progress without struggle!

            Comment


            • Re: CHAT

              Tako jee doma "žena" i posni i neki film


              I ja sam svoga drmnuo Tako da ću i ja lagano na spavanje.I meni s tobom.Nisam imao vremena previše pisati po forumu ovih zadnjih mj dana ,ali od sada budem malo više kad uhvatim vremena Laku noć,čujemo se!

              Comment


              • Re: CHAT

                Upravo se vračam iz McDonaldsa(nisam jeo :P ).A tamo gužvaaa koda se sve džabe dijeli.Ljudi stoje na sredini i čekaju da se netko ustane.Pre strašno.Sve puno punašne dječurlije i njihovih roditelja koji misle da im rade uslugu.

                Comment


                • Re: CHAT

                  jeah, McDonalds rulez, znam puno ljudi koji nedeljni ručak tamo imaju -.-

                  fuuuu, temp od 38.5°C

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    jel valja sto pileca salata u McD?

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Ako misliš na onu pileću premium dobra je Jedino što je piletina pohana.Al da se preživiti.A salata je odlična .Samo to jedam tamo kad jedem

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        http://www.youtube.com/watch?v=6CrLE...eature=related

                        kako ga sprda, pa čovječe umro bi od tolke discipline

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Disciplina kicme decki, na sred nizozemske, 14-11

                          Cujem imate i mma borce vaterpolo reprezentaciji? Hahahahah

                          Jedva cekam rukomet, dace bog finale. . .
                          DR. Lonnie Lowery

                          Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by skullHeaD View Post
                            Disciplina kicme decki, na sred nizozemske, 14-11

                            Cujem imate i mma borce vaterpolo reprezentaciji? Hahahahah

                            Jedva cekam rukomet, dace bog finale. . .
                            cuo sam da si ti zabio svih 14
                            Originally posted by Bilderčić
                            Originally posted by Dehydronator
                            sve do grama tjedno je natural
                            gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                            48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by skullHeaD View Post
                              Disciplina kicme decki, na sred nizozemske, 14-11

                              Cujem imate i mma borce vaterpolo reprezentaciji? Hahahahah

                              Jedva cekam rukomet, dace bog finale. . .
                              Cemu to provociranje?

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Umesto da me smarate sa tim sranjima, prihvatite komsijsku sprdacinu, sto ovo i jeste.
                                DR. Lonnie Lowery

                                Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                                Comment

                                Working...
                                X