Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    PANIKA!

    Dakle, ovaj sekund sam dosao s treninga, popio whey+dex (koristim kreatin prije treninga), sređena prehrana...
    Sad jesam li se ja napuhao malo ali vidim u ogledalcu da mi drob malo strši vanka (onaj dio kod pupka dok je iznad dobro), i imam feeling kao da sam se malo usalio?!
    Jel moguce da je od dekstroze mozda? Jedino me na to vuce... jel se moze usaliti od nje?

    Comment


    • Re: CHAT

      Kad stisneš trbušni zid,uzmi to šta ti strši,ako je deblje od same kože onda je vjerovatno salo,od dekstroze nisi sigurno ako je koristiš 50g poslije treninga i samo tad.

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by T.A.T.A. View Post
        Kad stisneš trbušni zid,uzmi to šta ti strši,ako je deblje od same kože onda je vjerovatno salo,od dekstroze nisi sigurno ako je koristiš 50g poslije treninga i samo tad.
        Omjer mi je 30g whey - 45-50 dex, ma imao sam ja sala ispod trbusnih i do sad nesto, ali sad kao da ga je vise...neznam..mozda umisljam, mozda sam nadut, mozda da se dobro isprd... heheh..vidit cu ujutro bolje mozda ( btw cijelu vecer mi se prdi da oprostite svi) mozda je to to..nadut...
        Zanimalo me da nije od dex..a vidim nije

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by WTF View Post
          PANIKA!

          Dakle, ovaj sekund sam dosao s treninga, popio whey+dex (koristim kreatin prije treninga), sređena prehrana...
          Sad jesam li se ja napuhao malo ali vidim u ogledalcu da mi drob malo strši vanka (onaj dio kod pupka dok je iznad dobro), i imam feeling kao da sam se malo usalio?!
          Jel moguce da je od dekstroze mozda? Jedino me na to vuce... jel se moze usaliti od nje?
          To se događa kod početnika; mišići se malo učvrste i izbace salo van, tako da izgleda da si se usalio a nisi.
          A i dosta ljudi ima nadutost od glukoze.

          Sve je OK, ništa ne brini.

          Last edited by kelly; 21-12-11, 23:15.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by kelly View Post
            To se događa kod početnika; mišići se malo učvrste i izbace salo van, tako da izgleda da si se usalio a nisi.

            Sve je OK, ništa ne brini.

            Pa vidim ja da mi se tijelo izdeb..iziralo, neznam kako da se izrazim...imao sam sala po cicama ma svukuda..i sad kao da se sve spustilo u drob ... lakse mi je sad hvala momci.. ne preostaje mi nista nego strpljivo se gaziti i cekati da i to salo nestane...
            malo vise cardia onda moram ubaciti....on mi je na 0 sad kako je zahladilo ...

            Comment


            • Re: CHAT

              Upravo to,cardio je orginalan za skidanje sala sa stomaka,miksaj pola bicikli pola traka za trčanje ako možeš.Salo sa stomaka najteže odlazi i trebat će ti,ali nema drugo nego štemaj i sretno

              Comment


              • Re: CHAT

                Jasno je meni to, izgubio sam ja hrpu sala i bez bicikle i trcanja uz dobar program vjezbanja i pravilnom prehranom, ali ovaj kusur sto je ostao mislim da nece ici bez trcanja... hvala momci, utjesili ste me, bas me malo zabrinulo bilo ovo sa trbuscicem :P

                Comment


                • Re: CHAT

                  ja kad roknem pola-litru pwm-a dobijem turtle belly na 10 min
                  Originally posted by Bilderčić
                  Originally posted by Dehydronator
                  sve do grama tjedno je natural
                  gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                  48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Ne mora značit da je salo xD
                    Tako je i meni cijeli ovaj tjedan, nakon treninga gornji dio stomaka mi se izbaci van, a opet sam jako mršav i nemam trunke sala.
                    To opadne dok ne odem spavat (imam trening u 6-7), vjerovatno zato što jedem prije treninga i još za vrijeme treninga popijem skoro 2 litre vode, pa još PWM. I napušem se onda od svega, pa prdim i podrigujem xD
                    Vjerovatno je to nadutost a ne salo. Btw ti to najbolje znaš na opip.. Prvi puta kad mi se to desilo mislio sam da je bruh ili neka upala... xD
                    no izgleda da je to bio samo zrak kojeg sam ispustio s vremenom kroz 2 otvora XD

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Sretan i blagoslovljen Božić svima koji slave!

                      HQ Pixs Blog (119).jpg
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Sretan Božić svima!
                        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                        Napreduje se... Avatar^^

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Sritan i blagoslovljen Božić.. puno svega i naravno najvažnije kamion wheya
                          Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                          R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                          <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by juka View Post
                            Sritan i blagoslovljen Božić.. puno svega i naravno najvažnije kamion wheya
                            Također Sretan Božić svima, kamion wheya idealan poklon ispod bora :P

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              sretan božić svima ljudi, sve najbolje vam želim!
                              Originally posted by darios
                              Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
                              __________________________________________________

                              there is no progress without struggle!

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Želim lijep i miran Božić pun ljubavi svima!




                                "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                                Comment

                                Working...
                                X