Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    City je smečarski klub...

    Comment


    • Re: CHAT

      Pozdrav,

      sutra idem vadit krv na pretrage i mokraću, pa me zanima dali će šta "šteti" što sam sad u PWM-u popio protein, kreatin i glukozu?
      Idem ujutro oko pol 8 - 8, znam da ujutro ne smijem ništa jest, ali ne znam oce li se ovo iz PWM-a istrošit.

      Molim brzi odgovor

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by pavlek View Post
        Pozdrav,

        sutra idem vadit krv na pretrage i mokraću, pa me zanima dali će šta "šteti" što sam sad u PWM-u popio protein, kreatin i glukozu?
        Idem ujutro oko pol 8 - 8, znam da ujutro ne smijem ništa jest, ali ne znam oce li se ovo iz PWM-a istrošit.

        Molim brzi odgovor
        Daj se nakljukaj kreatinom ujutro da vidimo oce sta bit xD
        Idemo bacit kladu hahaha
        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
        Napreduje se... Avatar^^

        Comment


        • Re: CHAT

          Pa trebo sam ujutro kreatin pit ali neću xD
          Nije to, oće šta bit, nego kakvi će nalazi bit. Ak imam "višak" proteina u tijelu, glukoze u krvi itd.. To me zanima, znaš kakvi su ti doktori, reće mi da imam dijabetes XD Napomenit ću ih da sam "sportaš" i da u zadnjih mjesec dana koristim suplemente.

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by pavlek View Post
            Pa trebo sam ujutro kreatin pit ali neću xD
            Nije to, oće šta bit, nego kakvi će nalazi bit. Ak imam "višak" proteina u tijelu, glukoze u krvi itd.. To me zanima, znaš kakvi su ti doktori, reće mi da imam dijabetes XD Napomenit ću ih da sam "sportaš" i da u zadnjih mjesec dana koristim suplemente.
            Ma na to sam mislio oce sta bit na rezultatima, nece tebi nista bit, popisat ces visak
            A za sto vadis, to ti mogu zezat recimo prije operacije ako imas povecane postotke...
            -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
            Napreduje se... Avatar^^

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by Aronnax View Post
              Ma na to sam mislio oce sta bit na rezultatima, nece tebi nista bit, popisat ces visak
              A za sto vadis, to ti mogu zezat recimo prije operacije ako imas povecane postotke...
              Vadim eto zato što nisam dugo XD tj nisam nikako kolko se ja sjećam.
              Bubreg lijevi zna prcat, a i s mjehurom nije nešto uredu. Imam još jedan problemčić ali nebi to ovdje napisao. No mislim da se to ne može vidit iz nalaza krvi i mokraće xD

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by pavlek View Post
                Vadim eto zato što nisam dugo XD tj nisam nikako kolko se ja sjećam.
                Bubreg lijevi zna prcat, a i s mjehurom nije nešto uredu. Imam još jedan problemčić ali nebi to ovdje napisao. No mislim da se to ne može vidit iz nalaza krvi i mokraće xD
                Problemcic? A jbg nisu svi Ron Jeremy... bitno da je bicka na mjestu
                -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                Napreduje se... Avatar^^

                Comment


                • Re: CHAT

                  Hahaha baš to :S
                  Plodnost, ne plodnost, količina, i te *****rije. Mislim da je sve ok al opet...

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by pavlek View Post
                    Pozdrav,

                    sutra idem vadit krv na pretrage i mokraću, pa me zanima dali će šta "šteti" što sam sad u PWM-u popio protein, kreatin i glukozu?
                    Idem ujutro oko pol 8 - 8, znam da ujutro ne smijem ništa jest, ali ne znam oce li se ovo iz PWM-a istrošit.

                    Molim brzi odgovor
                    nalij se vodeeeeeeeee da ne dođeš dehidriran i razrjediš malo to... ako kažeš za suplemente, budi spreman da će te prcat zbog toga hehe
                    Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Jel ima koga?
                      "Your body is your biggest artwork."

                      DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                      DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                      BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                      SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                      https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by MarkoPolo View Post
                        Jel ima koga?
                        Marko, Marko, sunce moje žarko...

                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          ima ima marko! još uvijek čekam da nastavimo čavrljanje tamo u podforumu teorije zavjere
                          Originally posted by darios
                          Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
                          __________________________________________________

                          there is no progress without struggle!

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by wikler View Post
                            ima ima marko! još uvijek čekam da nastavimo čavrljanje tamo u podforumu teorije zavjere
                            evo me .......
                            "Your body is your biggest artwork."

                            DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                            DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                            BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                            SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                            https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              di je Joe nestao i veliki blek?
                              Originally posted by servantess
                              Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Bio na treningu, najeo se sada i nitko sretniji od mene...

                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X