Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    vjezbam doma... idem... nema smisla... muzika u usi i dizi...
    prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

    Comment


    • Re: CHAT

      Aaaa daj imas teretanu kuci i ne da ti se ici trenirati. Srami se!
      I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

      Comment


      • Re: CHAT

        a jbga, digao sam se u pol 6 ujutro, pogledao ufc, pa na posao do 7 navecer, pa malo manje od sat vremena bicikliranja do doma,... si dobio sliku...
        da nisam jeo UH ne bi isao vjezbati. al trening je uspjesno odradjen. ramena i bicepsi.
        prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

        Comment


        • Re: CHAT

          Nema boljeg, nego trenirati tak oko 22-23:00 po ovim sparinama/vrucinama, samo su mane slusalice u usima i paziti da ne lupam utezima dok ostali spavaju
          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

          Comment


          • Re: CHAT

            Ja nzm da li gresim, ali meni je najlogicnije da trening odradim ujutru ( tj ustanem oko 8 i na trening u 10 ) jer posle toga ceo dan hranim misic. A ako uvece istreniram, pa pwm i jos jedan obrok iza treninga su mi nekako malo.

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by Godzilla View Post
              Ja nzm da li gresim, ali meni je najlogicnije da trening odradim ujutru ( tj ustanem oko 8 i na trening u 10 ) jer posle toga ceo dan hranim misic. A ako uvece istreniram, pa pwm i jos jedan obrok iza treninga su mi nekako malo.
              Onda bi svi vjezbali ujutro i bili prenabildani, samo opusteno, ne zamaraj se s tim
              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

              Comment


              • Re: CHAT

                Mišić raste dok spavamo, dok odmaramo. Treniraj onda kad to tebi najviše odgovara.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • Re: CHAT

                  pozdrav, meni je najbolje oko 17h, tada sam već pun ko brod, nakon treninga imam fore za još barem dva obroka i kazein prije spavanja, mada je jutarnji trening bolji za definiciju
                  http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    inače? kako forumaši??? nije me bilo jedno godinu dana, što zbog žene, što zbog djece )
                    http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by Joe View Post
                      inače? kako forumaši??? nije me bilo jedno godinu dana, što zbog žene, što zbog djece )
                      Neka si se ti samo nama vratio, puno se ljudi vraća u zadnje vrijeme.
                      Poslao sam ti poruku.

                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        ajde brate jebš mene, glavno da se lessie vratila
                        http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          A cekaj, ajde da kazemo da se preko dana odlicno hranim i unosim dosta uh i p, ali uvece ne jedem posni sir tj nesto sto se sporo probavlja, oce li to mnogo uticati na rast misica? Mislim, nema sanse da je sad neka ogromna razlika... znam da bi bilo bolje, al sigurno ne drasticno? Ispravite me ako gresim.

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Možeš prije spavanja jesti i meso, ribu, jaja, ne moraš samo posni. Po meni je najbolje u svakom obroku imati više vrsta proteina a ne samo jedan.
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              ispravit cu te jer grjesis. stvar je u tome da ja dok nisam krenio s markom sam mislio ijs sitnica vam tam nerade razliku,ali rade itekako, to se svaki dan uvjeravam sve vise. mnogi ljudi, profici posebno naviju alarm cak da se bude 1-2put kroz noc da bi popili shejk i uneli sve sto im je potrebno. organizam radi preko noci punom parom,sto zbog rasta misica (kod vjezbaca) do odmora mozga,tijela itd.razumijes me. ajmo rec da spavas 6-8h po noci.nejedes nista,tjelo radi,ako nema unesenih namirnica krene uzimati misice itd. zamisli da nejedes nista od 12 (podne) do 18-20h uvece,budes gladan ko pas,bez obzira lezo gledo tv il igro battlefield.

                              uvece se stvarno preporuca unos P spore razgradnje kao sto je posni ili shejk Kazein i uz to dobre masti jer one u neku ruku jos vise usporo tu razgradnju. ja obozavam kazein prah iako je skup jer smatram da je on jedan od best buy suplemenenata,iako u zadnje vrjeme bez problema maznem 500g milbone i uz to u zadnje vrjeme mlatim omega 3,presto sam s lanenim i orasima.

                              Originally posted by kelly View Post
                              Možeš prije spavanja jesti i meso, ribu, jaja, ne moraš samo posni. Po meni je najbolje u svakom obroku imati više vrsta proteina a ne samo jedan.
                              naravno da je bolje mjesat izvore,ali kazein ili posni su popularni bas radi jednsotavnosti.

                              nemora se tocno jest posni uvece,to je ko da kazemo "moras" ujutro zobene i whey. nemoras,moz skuvat rizu ili makarone uz proteinski izvor,ali kazem,prakticnost
                              Last edited by remode; 09-07-12, 14:53.
                              Pocivao u miru Bozjem

                              22.12.1984 - 20.12.2012

                              __________________________________________________ ___________________________

                              mentor: Sasa Draskovic

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Sad ću te ja ispraviti i reći da griješiš,tokom sna tijelo ne radi punom parom kako si ti naveo!

                                Comment

                                Working...
                                X