Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Evo podsetnika za one koji vole powerlifting, trenutno je online borba Radeta Savića sa MURNIEKS Andrejsom iz Latvie, podigli su 280 kg na benču, sad idu dalje...

    http://live.powerlifter.cz/?id=377
    Last edited by Dača; 27-10-13, 22:57.
    Pivo za masu, rakija za defku...

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by Dača View Post
      U BB se često dešava da povrede ne nastaju od jednom, nego su posledica duežg nepravilnog izvođenja vežbi, kao i pretreniranosti.

      Ja sam ranije trenirao šest dana sedmično, a onda su počele povrede. Aktivirao sam neke stare, i fasovao nove...

      A nisam znao od čega...

      Kasnije sam izbacio neke vežbe i krenuo da treniram 4 - 5 puta sedmično i sasvim se dobro osećam.

      Izbacio sam lateralno iza glave podizanje i povlačenje... Vučenje do brade dvoručnog tega... Pothvat kod DL... Kruženje ramenima kod sleganja...

      Takođe mnogo pazim, kad dododajem teg kao spoter, da ga slučajno ne uhvatim pothvatom, kako ne bi pocepao biceps...
      Pothvat? Jel to kad su dlanovi okrenuti prema gore??

      Kako misliš kruženje ramenima kod sljeganja?

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by Matej1996 View Post
        Pothvat? Jel to kad su dlanovi okrenuti prema gore??
        Da.

        Originally posted by Matej1996 View Post
        Kako misliš kruženje ramenima kod sljeganja?
        Kao na ovom klipu niže. Oko 00:55, prvo radi bučicama gore dole sleganje, a onda radi kružno...

        Toi kružno unapred i unazad sam ja izbacio... Tu se kidaju ramena...

        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • Re: CHAT

          Maximus1950 sretan rođendan
          ( znas na sto mislim )

          Comment


          • Re: CHAT

            Hvala hvala.

            Sluzbeni video jos nije izasa, evo jedan od gospode za zapadne tribine...



            Usijane glave 1950

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by Dača View Post
              Da.



              Kao na ovom klipu niže. Oko 00:55, prvo radi bučicama gore dole sleganje, a onda radi kružno...

              Toi kružno unapred i unazad sam ja izbacio... Tu se kidaju ramena...

              nikad nemoj ovako kruzno raditi trapez

              edit: kad smo vec tu, izbjegavaj i smith
              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • Re: CHAT

                Dođem danas u teretanu, puna k'o da se đabe dijele kante od 5kg proteina.. Naravno svi na prsa navalili, valjda sam ja jedini bio koji je noge radio ( i jedan mlada dama..) i svi me gledaju k'o da sam puko.. Ali onda sam ja malo pogledao oko sebe. Prvo, dođe dečko, trči k'o blesav na traci a tenisice odvezane, a tek onaj smrad iza njega (mislim, sve je to okej, onako pubertet i to, ali brate mili..) Drugo, dođu u teretanu sa jeans hlačama?!? Reko dobro, žuri mu se pa nabrzaka trening.. Treće, dođe u teretanu jedan lokalni "seljak", jači od zakona (iako je dužan državi 300 000kn poreznog duga te ga je Linić zapečatio zbog mućki u restoranu) i sad on stavi na benč oko 150kg ( da, samo da kažem da on ima kojih 150/160kg) i diže i vrišti, dere se.. ajde, reko teško je bilo dizati, i onda on fino ustane, šepajući ode do šanka uzme iPhone i usred teretane počne pričati i još žvaka u ustima.. Neznam jeli to do ponedjeljka danas, ili što.. hahah
                Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by TripleZ View Post
                  nikad nemoj ovako kruzno raditi trapez

                  edit: kad smo vec tu, izbjegavaj i smith
                  Možda se nešto nismo razumeli, upravo sam ja to savetovao Mateja...

                  A i za smith si u pravu... Što tu možeš da unakaziš zglobove, to je čudo...

                  Nisam smith spravu potpuno izbacio, ali sam je proredio... Prvo zato što imam odličan shoulder press hammer u teretani, pa mi je interesantno raditi na njemu, a radim i military press sa dvoručnim tegom, tako da mi smith retkokad stigne na red...
                  Pivo za masu, rakija za defku...

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    9 sati vjezbi na faksu, dodjem kuci, nista nisam jeo a samo popio ono malo kahve sto mi u oko moze stati....i skontam da radim bench danas -.-

                    nadam se da nece biti prevelika guzva


                    edit: ^^ to je taj nedostatak kofeina, nisam ti fino proctiao post
                    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                    * SHUT UP AND SQUAT *

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by Toorop View Post
                      Dođem danas u teretanu, puna k'o da se đabe dijele kante od 5kg proteina.. Naravno svi na prsa navalili, valjda sam ja jedini bio koji je noge radio ( i jedan mlada dama..) i svi me gledaju k'o da sam puko.. Ali onda sam ja malo pogledao oko sebe. Prvo, dođe dečko, trči k'o blesav na traci a tenisice odvezane, a tek onaj smrad iza njega (mislim, sve je to okej, onako pubertet i to, ali brate mili..) Drugo, dođu u teretanu sa jeans hlačama?!? Reko dobro, žuri mu se pa nabrzaka trening.. Treće, dođe u teretanu jedan lokalni "seljak", jači od zakona (iako je dužan državi 300 000kn poreznog duga te ga je Linić zapečatio zbog mućki u restoranu) i sad on stavi na benč oko 150kg ( da, samo da kažem da on ima kojih 150/160kg) i diže i vrišti, dere se.. ajde, reko teško je bilo dizati, i onda on fino ustane, šepajući ode do šanka uzme iPhone i usred teretane počne pričati i još žvaka u ustima.. Neznam jeli to do ponedjeljka danas, ili što.. hahah
                      Hahaha... Odlčan post...

                      Iskusno ti je to za noge i ponedeljak... I ja sam danas radio noge iz istog razloga...

                      A to što ima razih likova u teretani, znači da ideš u dobru i poznatu teretanu...
                      Pivo za masu, rakija za defku...

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        posljedice vikenda, ništa je to


                        kod mene u gymu dolazi cura koja vježba u onim tenisicama s petom (ono kao ima, kao nema petu, ne znam ima li to ime ), i uredno trči , vježba... u njima
                        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                        Fak me, right?

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          btw primetio sam da kasnije u toku dana i pridveče ima puno jačih ljudi po teretanama...

                          Ono, u fazonu, što kasnije dolaziš, sve si veći hardcore...
                          Pivo za masu, rakija za defku...

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            za one koji jos nisu vidjeli, vezano za trapez i pravilnu formu

                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by Dača View Post
                              btw primetio sam da kasnije u toku dana i pridveče ima puno jačih ljudi po teretanama...

                              Ono, u fazonu, što kasnije dolaziš, sve si veći hardcore...
                              A očito.. Ma meni sve ovisi jedan tjedan sam ujutro drugi popodne, sve zbog škole.. Ali navečer mi je prezakon, samo ovisi od dana, nekad se skupi ekipa pa tu bude više zajeban*ije nego vježbanja hah

                              Originally posted by domagoj View Post
                              posljedice vikenda, ništa je to


                              kod mene u gymu dolazi cura koja vježba u onim tenisicama s petom (ono kao ima, kao nema petu, ne znam ima li to ime ), i uredno trči , vježba... u njima
                              Dok ne počnu bose po teretani, ili dok ti dođu sa tajicama pa budu znojne onako sve po nogama ( da se razumijemo, to su one krupnije koje dođu i misle da će od teretane smršaviti a sa kuhinjom su na ratnoj nozi..
                              Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                              "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                              https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by Toorop View Post
                                ( da se razumijemo, to su one krupnije koje dođu i misle da će od teretane smršaviti a sa kuhinjom su na ratnoj nozi..

                                ipak mislim da im je kuhinja najbolji prijatelj
                                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                                * SHUT UP AND SQUAT *

                                Comment

                                Working...
                                X