Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Chat

    Originally posted by 50-kilas View Post
    Vjerujem da će ih biti i dalje jer se neke supstance ne mogu otkriti.
    ono sto 99% ljudi koristi se veoma lahko otkrije, samo je pitanje vremena (aktivni zivot substance)...a time se jako lahko manipulise ako znas kada ti je testiranje (kod vecine ljudi, postoji mogucnost da je to samo na dan natjecana znaci)

    to je sto se tiće pišanja u bocicu


    pored toga ima i poligraf metoda testiranja.... ali i za pitanja tu je velika razlika u zavisnosti gdje se takmicis, tj. u kojem savezu (ne govorim ovo za balkance nego inace)

    eh sad osim toga jedino vrijedno spominjanja su organizacije poput ''Natural NAA'' na koje se samoinicijativno moze prijaviti svako, s tim sto mora sam placati clanarinu, pa oni mogu sprovesti testove bilo kada tokom godine, bez obzira jesi li se uopste prijavio na takmicenje ili ne...kontaktiraju te random i onda se u roku 24 sata moras javiti u najblizi centar za testiranje, i rezultati se objavljuju javno .... ovo je tek u pocetku i nije toliko poznato ali zanimljivo je pratiti ko sve pristaje na prijavu tu


    @dida, zar se testiraju nasa/vasa prvenstva? zar ne objave spisak zabranjenih substanci unaprijed ako vec znaju da e biti testiranje ?
    ...mislim nije niko mutav da ne zna sta je zabranjeno, nego mislim, jesu li znali da ce biti uopce?
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • Re: Chat

      Pa službeno se testiraju s obzirom da je savez u IFBBu koji je sponzoriran od strane države. Iako skoro nikad nema novaca za kontrolu. Ove godine se nije znalo da će testirati tako da su neka, pa i najjača, imena (da ih sad baš ne imenujem) jednostavno odustala od natjecanja na licu mjesta. Ostali su išli "valjda neće mene", a na kraju, prema onome što je bilo u novinama, popadali su samo na glupostima. Nije bilo ni jednog steroida.
      Originally posted by magarac
      pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
      dzaba mu sve

      Comment


      • Re: Chat

        aha, hvala sad mi je jasno

        znaci ovdje nema takmicenja koji su sluzbeno untested ?
        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment


        • Re: Chat

          LJudi, ajde da se ne lažemo... Kod nas (govorim za Srbiju) se ne može verovati merenjima kilaže takmičara, a kamo li nekakvom doping testu, koj se btw i ne radi...
          Pa na Jagodina Open su ljudi ulazili u kategorije po principu "imam 80 kg, majke mi".... Na IFBB prvenstvu Srbije je postojalo vaganje takmičara, ali su pojedinci očigledno bili protežirani....
          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • Re: Chat

            Originally posted by TripleZ View Post
            aha, hvala sad mi je jasno

            znaci ovdje nema takmicenja koji su sluzbeno untested ?
            Iskreno, nemam pojma kakva su ostala natjecanja. Teoretski bi se svako natjecanje pod okriljem IFBBa moglo testirati (i trebalo), ali onak... nema šanse da dođe do toga. Jedino gdje postoji šansa je državno prvenstvo. Barem po mojim saznanjima.
            Originally posted by magarac
            pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
            dzaba mu sve

            Comment


            • Re: Chat

              Originally posted by Dida View Post
              Iskreno, nemam pojma kakva su ostala natjecanja. Teoretski bi se svako natjecanje pod okriljem IFBBa moglo testirati (i trebalo), ali onak... nema šanse da dođe do toga. Jedino gdje postoji šansa je državno prvenstvo. Barem po mojim saznanjima.
              pa da, u praksi je dosta drugacije nego sto bi trebalo biti, jasno mi je to, sto i daca govori


              ali ono, unutar nekih organizacija ima ''zvanicno'' untested i tested natjecanja

              ono: NABBA = untested
              ANB/INBA/WNBF = tested

              isto za PL ima tested: NASA
              untested: vecina ostalih, npr AAU
              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • Re: Chat



                Danas, grudi ili noge?
                Pivo za masu, rakija za defku...

                Comment


                • Re: CHAT

                  ee ljudi kolko otprilike košta plan prehrane,za definiciju,i jel dobar onaj sandi imerović da to napravi,gledam,puno je ljudi smršavilo uz njega,al tu na forumu baš se i ne priča dobro o njemu

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by ribek View Post
                    ee ljudi kolko otprilike košta plan prehrane,za definiciju,i jel dobar onaj sandi imerović da to napravi,gledam,puno je ljudi smršavilo uz njega,al tu na forumu baš se i ne priča dobro o njemu
                    a cuj reci ce ti sto mozes i ovdje na forumu naci....piletina povrce snamnjiti ugljikohidrate...racunaj 500-800 grama piletine dnevno, 300 grama povrca, neka vocka i mozda whey ....ovisi o tvojoj kilazi i sta zelias postici to jest koliko kila skinuti. Moras dati malo vise infa. Sta mozes od teretane, od kardia i tako

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      da,al neznam ja to u 4 obroka dnevno rasporedit,mogu si ja sam složit,al nemam iskustva,al ustvari,bolje da si proteine kupim i sam nekako rasporedim prehranu nego da platim za to

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        samim proteinima neces nista postici bez pravilne ishrane i vjezbanja. treba znati kada i sta. zato i postoje oni koji to znaju i koji to naplacuju. To je moje misljenje. Ako grijesim neka me netko ispravi. Drugi nacin je naci ovdje na forumu savjete i probati. Pa viditi kroze metodu pogresaka da li nesto djeluje. Uglavnom neces rezultate viditi nakon par dana tako da budes uporan. Sastvai si neko vjezbanje i neku prehranu pa probaj mjesec dva pa vidi jel ti djeluje ili ne. Imas dosta tema o prerani proteinima. Kada piti i koliko kada vjezbati i tako dalje. Da skratim pricu plan prehrane za mojih 105 kila mjesecno izadje oca oko 700 kuna. To ukljucuje povrce piletinu i whey. Teretanu imam svoju pa tako da je to cijena samo za hranu i suplemente

                        Comment


                        • Re: Chat

                          Originally posted by Dača View Post


                          Danas, grudi ili noge?

                          grudi monday is a chest day

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by Aquila_hr View Post
                            Kako prepoznat jesam li dobio vodu ili masti?

                            Primjetio sam da sam dobio nesto na podrucju donjeg dijela trbuha i bokova te na sisama, posto sam na kreatinu, a citam da se mnogi zale na istu stvar, kako da saznan jel to voda ili salo?
                            Uziman konstantno 5 grama dnevno, bez punjenja, prehrana cca 80-85 % cista, ~100kcal iznad odrzavanja.

                            ?


                            Sent from my Petit Beurre using Tapatalk
                            10znakova




                            Sent from my Petit Beurre using Tapatalk
                            Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              siguran da si samo 100kcal iznad odrzavanja?
                              Povlacenje vode u potkozni dio zbog creatina????
                              Creatin veze na sebe vodu ali creatina nema u potkoznom tkivu tako da nemoze niti vodu tamo i zadrzavat. Prije vece kolicine natrija ili sl.
                              Kako znati da li je to voda ili salo? Pokusat se poigrat s kalij natrij pump pa vidit sto ce otic a sto ostat ako te to toliko brine....

                              Slaganje prehrane-najbolje obratit se clanovina Vendetha ili Mali priest odnosno Ado iili Pruga. Ako su ti oni skupi itd-onda kontaktiraj nekoga s malo iskustva tko je vec prosao par djeta i nadaj se da ce ti pomoci.
                              MYPROTEIN

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                pa napiši ovdje kako, kada i što jedeš pa će ti ljudi dati neke smjernice....

                                Comment

                                Working...
                                X