Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Oko 100, ne vise, skroz "škrto" radim ovu masu...

    Cudno je i meni to sta sam procita da se uopce ljudi misle jel voda ili salo, znam da kreatin vuce vodu ali u misic, zbog toga me to zbunilo.
    Prehrana je cista kolko moze bit, mlijecne proizvode izbjegavam kolko mogu (radi navlacenja vode), pazim sto jedem, cisti uh i p, masti ne unosim ciljano, sad jedino sto moze biti je inzulin... Ili da san totalno genetski razheban

    S druge strane sto se uopce moze i ocekivati kad sam u ovome sam, bez trenera i ikoga, pa ono. Sad cu se fokusirat maksimalno na misic i povecanje, salo kolko se nagomila, oboje znamo da ce ono na kraju iscurit kad dodje vrijeme za to (defka citaj)

    Samo radi tog malog suficita me malo kopka....


    Sent from my Petit Beurre using Tapatalk
    Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by Aquila_hr View Post
      Oko 100, ne vise, skroz "škrto" radim ovu masu...

      Cudno je i meni to sta sam procita da se uopce ljudi misle jel voda ili salo, znam da kreatin vuce vodu ali u misic, zbog toga me to zbunilo.
      Prehrana je cista kolko moze bit, mlijecne proizvode izbjegavam kolko mogu (radi navlacenja vode), pazim sto jedem, cisti uh i p, masti ne unosim ciljano, sad jedino sto moze biti je inzulin... Ili da san totalno genetski razheban

      S druge strane sto se uopce moze i ocekivati kad sam u ovome sam, bez trenera i ikoga, pa ono. Sad cu se fokusirat maksimalno na misic i povecanje, salo kolko se nagomila, oboje znamo da ce ono na kraju iscurit kad dodje vrijeme za to (defka citaj)

      Samo radi tog malog suficita me malo kopka....


      Sent from my Petit Beurre using Tapatalk
      možda glupo pitanje, ali jesi li možda napuhan? od hrane, jer mene kad napuše, odma koda je i salo puno veće

      jel se mjeriš, mislim metrom, obime i to?
      ako nisi, počni, a ako ti samo trbuh raste, nije dobro, i moraš nešto mijenjati (ovo su neke tajne velikih majstora )
      The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

      Fak me, right?

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by domagoj View Post
        možda glupo pitanje, ali jesi li možda napuhan? od hrane, jer mene kad napuše, odma koda je i salo puno veće

        jel se mjeriš, mislim metrom, obime i to?
        ako nisi, počni, a ako ti samo trbuh raste, nije dobro, i moraš nešto mijenjati (ovo su neke tajne velikih majstora )
        Zadnjih dana sam bio, jednom prilikom sam bio cak prisiljen propustit trening zbog te nadutosti, napuhanosti, ali vec dva tri dana ne.
        Samo sta zadnja dva tri dana, ono, selo, praznik i rođendan u istom danu, ručak... malo sam savjest prljao pa moze bit da je to malo ostavilo traga.

        Inače, dosta sam osjetljiv na sve te cheatove, nzn jel do psihle ili cega vec, samo znam da dan danas ne znam jesam endo ili mezo, ili neki ekto degenerik...

        Ugl, pustit cu par dana dok prodje, nek se vratim na stari rezim pa vidim u cemu je problem.
        Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

        Comment


        • Re: CHAT

          Poslusaj domagoja i pocni koristit metar pa ces znati gdje tocno dobijas i sto otprilike.
          Cheat day nece ostavit nekih tragova---osim ako se naravno pretjera van svih granica...
          To mezo, ekto endo itd-s tim se ne trebas zamarat jer to uglavnom i nema bas previse smisla. Isprobavaj s prehranom, igraj se i prati kako na sto reagiras i kad nades sto ti odgovara-toga se drzi dok ne prestane funkcionirat.
          Usput-to sto nemas trenera i kao "sam" si u ovome... pa nema ni ja kao ni dosta drugih ovdje, to nije izlika-bitno je da imas volje ucit, trazit, istrazivat i igrat se-j*b*s sve to ako u tome ne uzivas-samo opusteno i polako
          MYPROTEIN

          Comment


          • Re: CHAT

            Evo jedne alternativne metode za bolove u zglobovima i tetivama...

            Kako se osloboditi bolova u leđma, zglobovima i nogama za 7 dana!

            Davno sam procitala savet jednog vojnog lekara o tome kako odrzati zglobove u dobrom stanju i istovremeno otkloniti mnoge probleme vezane za njih. Proverila sam na sebi, svojim prijateljima i uverila sam se da je ovaj recept zaista – cudo!

            Ovaj recept cu podeliti sa vama, koji imate problema sa bolovima u zglobovima, ledjima, nogama,vratu itd.



            Recept glasi ovako:
            •Kupiti u bilo kojoj prodavnici 150 gr bilo kojeg jestivog zelatina, sa vocnim ukusom ili bez, svejedno ( 150gr – za kuru lecenja od mesec dana).
            •Uvece sipajte 5 gr zelatina (dve ravne kasikice) u cetvrt case sa hladnom (iz frizidera) vodom.
            •Pomesajte i ostavite da stoji do jutra (van frizidera)
            •Zelatin ce nabubriti i pretvorice se preko noci u zele.
            •Ujutru popijte smesu na prazan stomak. Mozete dodati sok, vodu sa medom ili pomesati smesu sa jogurtom ili kiselim mlekom. Ili na bilo koji drugi nacin koji vama odgovara.

            Funkcionise tako, da ljudi koji su se zalili na bolove u zglobovima, ledjima, nogama, vratu itd., posle nedelju dana prestaju da ih primecuju!

            Kurs lecenja je mesec dana. Ponoviti za 6 meseci. Ovo je nacin da se obnovi „podmazivanje“ zglobova. A od zdravih zglobova zavisi i normalan rad mnogih organa, jer sve je u nasem organizmu povezano.

            Jedino „NE“ – mnogi ne veruju. Skupi lekovi protiv bolova puni hemije za nekoga su jedino resenje, a tako „primitivno“, nezahtevno lecenje ne uliva poverenje.

            Zasto je zelatin toliko koristan za zglobove?


            Zelatin – proizvod zivotinjskog porekla, dobijen u rezultatu prerade vezivnog tkiva krupne rogate stoke – tetiva, kostiju, hrskavica, je ustvari kolagen u najcistijem obliku. Pozitivno deluje na stanje unutrasnjih vlakana i sitnih sudova. U sebi poseduje dve aminokiseline: prolin i hidrosiprolin, koji imaju pozitivan uticaj na oporavak vezivnog tkiva. Zelatin je u stanju da poveca rast i obim vezivnog tkiva, sto je veoma vazno kod bolesnih zglobova.



            Zelatin je koristan proizvod izuzetnog kvaliteta za poboljsanje zdravlja:
            •- jaca zglobove i srcani misic
            •- poboljsava metabolizam
            •- povecava mentalnu sposobnost
            •- odrzava zdravo stanje koze
            •- daje elasticnost i snagu tetivama i ligamentima
            •- sprecava razvoj osteoporoze i osteoartritisa
            •- dovodi do poboljsanja rasta i strukture kose i noktiju (pogledajte domace sampone sa zelatinom)
            •- nezamenjiv kod displazije

            Iz licnog iskustva mogu vam reci da su zaista za samo 7 dana prestali bolovi u ledjima i ukocenost u vratu, koje sam osecala vec mnogo meseci, jer moj posao vezan je za duze sedenje za racunarom. Posle kursa lecenja od mesec dana osecala sam se mnogo bolje, bolovi u ledjima su nestali! I dalje odrzavam ledja uz Japansku metodu, koja je zaista fenomenalna.


            Budite zdravi!

            http://uspesnazena.com/lepota-i-zdra...ama-za-7-dana/
            Last edited by Dača; 05-11-13, 10:59.
            Pivo za masu, rakija za defku...

            Comment


            • Re: CHAT



              predobro
              The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

              Fak me, right?

              Comment


              • Re: CHAT

                otkriven novi dio tijela (ligament u koljenu)

                http://www.iflscience.com/health-and...art-discovered



                Domagoje dobar taj pravo, njegov najbolji dosad...pocket muffin je prekucao definitivno
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by TripleZ View Post
                  muffin je prekucao definitivno
                  IF IT FITS IT FITS

                  Al umra san na imitaciji rainmana ahhhaah

                  Najveca legenda na yt



                  Sent from my Petit Beurre using Tapatalk
                  Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                  Comment


                  • Re: Chat

                    šta mislite o stiroporu za jest,jel to bolje uzimat od kruha,i di se može kupit

                    Comment


                    • Re: Chat

                      http://www.youtube.com/watch?v=CJYWzuadDiA#t=152

                      HAHAHAHAHA
                      I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                      Comment


                      • Re: Chat

                        sve je bolje od bijelog kruha
                        a toga imas kupiti u prakticki svakoj trgovini
                        ja kupujem najcesce u lidlu jer su najeftiniji, 7-8kn za 130g
                        inace se cijena vrti od 8 do 10kn za 100g, ovisno o vrsti

                        Comment


                        • Re: Chat

                          e to lidl mi je blizu,kolko njih ima u paketu,i kolko ih smijem pojest za obrok,da zamjenim 1 šnitu kruha,jel bolje njih jest,il raženi kruh

                          Comment


                          • Re: Chat

                            paket ti je 20 komada, ukupno 130g, sto znaci da ti jedan stripor ima 6,5g

                            zavisi o veličini šnite kruha, ali računaj da ti raženi ima uglavnom izmedju 45 i 55g UH na 100g, a ovi rižini keksi 80g
                            tako da bi jednu prosječnu šnitu od 25g zamjenilo oko 15g stripora, odnosno 2 i pol komada

                            meni je bolja opcija raženi kruh

                            Comment


                            • Re: Chat

                              Sandi BrišemKomentare Imerović opet dokazao svoju ljigavost, Ado Gosto i Ivan Valetić mu komentirali sliku (s jajima kao pre workout meal, a inače trenka natašte) i čovjek izbrisao šta mu nije odgovaralo.

                              a vidio sam i da je napisao da mu ljudi redovito šalju kad netko ružno piše o njemu na internetu. pa eto, možete mu prenijeti i ovo, a i on i oni koji ga slijepo prate su jadni i napaćeni kao i on.
                              The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                              Fak me, right?

                              Comment


                              • Re: Chat

                                Originally posted by domagoj View Post
                                Sandi BrišemKomentare Imerović opet dokazao svoju ljigavost, Ado Gosto i Ivan Valetić mu komentirali sliku (s jajima kao pre workout meal, a inače trenka natašte) i čovjek izbrisao šta mu nije odgovaralo.

                                a vidio sam i da je napisao da mu ljudi redovito šalju kad netko ružno piše o njemu na internetu. pa eto, možete mu prenijeti i ovo, a i on i oni koji ga slijepo prate su jadni i napaćeni kao i on.

                                hihihihihi bas pratim s guštom
                                Last edited by kelly; 07-11-13, 17:39.

                                Comment

                                Working...
                                X