Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dača
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by Tiger View Post
    Prvi put san uzea pa nez da li bi tribala unutra bit uopce?
    Obečno nema merice u manjim pakovanjima od 300 gr... Samo u većim... U 500 gr, pa na više..

    Leave a comment:


  • Armani
    replied
    Re: CHAT

    Piculjan-Rab, ne Rijeka

    Leave a comment:


  • Tiger
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by Tiger View Post
    Kupia san iz ovog webshopa creatin mono od 250g. Otvoria san ga i unutra nema mjerice?
    Prvi put san uzea pa nez da li bi tribala unutra bit uopce?

    Leave a comment:


  • Tiger
    replied
    Re: CHAT

    Kupia san iz ovog webshopa creatin mono od 250g. Otvoria san ga i unutra nema mjerice?

    Leave a comment:


  • Kahn
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by Ivanowski View Post
    Nadam se da je netko imao slicni problem, naime vec dobrih 2 ipo mjeseca imam bol u desnom prsnom misicu koja ne prolazi... Pocetkom 4. mj san odradia jedan trening nakon kojeg san odma pocea osjecat tu bol, na tom treningu nista nije puklo u misicu niti nateklo, vec samo ta neka cudna bol se javila koja je trajala 2-3 dana i prestala, za svaki slucaj san odmoria jos dodatnih 5-6 dana prije novog treninga nakon kojeg se desila ista stvar, bol se vratila....onda san odmoria 3 tjedna ali i dalje je pocelo bolit nakon novog treninga, pa onda 4 tjedna odmora ali i dalje ista stvar....tokom odmaranja san svaki dan stavlja led, masira bolno podrucje, rasteza se, potrosia 5 tuba deep reliefa (su***** neman za whey sad) i evo danas opet malo isa uradit 4-5 serija razvlacenja sa full laganim opterecenjem ali i bol je dalje tu (nije se javila tokom samog treninga vec 2-3h nakon)....neznan sta da radin, zahvalan bi bia kad bi netko tko ima neka saznanja o cemu je rijec, izdvoji 2 min pa da mi pomogne

    Isto sranje je i meni. Prođe, ide sve ok neko vrijeme, ideš malo teže benčat, opet se vrati i tako već misecima. Frustrira za poludit. Nema druge nego odmorit 2 m kompletno od prsiju i počet ispočetka sa full laganim težinama i postupno povećavat...

    Leave a comment:


  • Kahn
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by Maximus1950 View Post
    A svaka im cast, al ono zadnje natjecanje koje san gleda, sirovec je bia ocigledno plitak i po gpa standardima, krusic nije zakljuca dl, itd itd. Svaka cast, jaki su momci, al cemu to kolegijalno sudacko ego boostanje? Stavi 5kg manje i napravi kako triba. 305 ili 300, svejedno si zvijer. Al mozda na ovom natjecanju to nije bia slucaj, stvarno bi volia vidit snimke iz dobrih kuteva.
    I kakvo je to državno natjecanje svako 6 mj???

    Leave a comment:


  • Maximus1950
    replied
    Re: CHAT

    A svaka im cast, al ono zadnje natjecanje koje san gleda, sirovec je bia ocigledno plitak i po gpa standardima, krusic nije zakljuca dl, itd itd. Svaka cast, jaki su momci, al cemu to kolegijalno sudacko ego boostanje? Stavi 5kg manje i napravi kako triba. 305 ili 300, svejedno si zvijer. Al mozda na ovom natjecanju to nije bia slucaj, stvarno bi volia vidit snimke iz dobrih kuteva.

    Leave a comment:


  • Dinč
    replied
    Re: CHAT

    Napisao je jedan forumas sa drugog foruma:

    Krusic 325, 140, 310 u kat do 100
    Sirovec total 800kg kao junior do 100kg
    Boras najveci deadlift dana 312,5kg do 110kg
    Kranjec 250, 142,5, 255 do 90kg
    Huzjak (buraleejev dizac) 225, 175, 220 do 82,5kg
    Bozak (bivsi forumas ak se ne varam) 225, 140, 255 kao junior do 90

    Piculjan (Rijecanin) 260, 190, 280 do 110kg

    Super i zajebantska atmosfera na cijelom natjecanju. Mile, Azy i daveshit su sudili, a vladebisi i ja zapisnicarili, pa mogu baciti jos koji rezultat ako koga zanima, ali ovo su highlightsi.*

    Leave a comment:


  • domagoj
    replied
    Re: CHAT

    Je li bio itko na ovom gpa powerlifitng natjecanju? Ima li kakvih videa, slika?

    Leave a comment:


  • jozo13
    replied
    Re: CHAT




    HIT!

    Leave a comment:


  • jozo13
    replied
    Re: CHAT

    nemogu, radi promjera

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT

    Radije olimpijsku sipku, jer nikad ne znas sta se moze desiti.

    Leave a comment:


  • jozo13
    replied
    Re: CHAT

    ovako imam sipku od 8kg i 133kg utega i drzi sve bez problema....

    sad bi trebo dobit 2 utega od 25 kg sto znaci imo bi 183 kg utega.. jel bi to sipka od 8 kg mogla nosit vase misljenje??

    ne zelim da mi sipka pukne heheh

    Leave a comment:


  • domagoj
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by jozo13 View Post
    domagoj- ako sam dobro skuzio lik sprda one sto cucnu 2 cm

    ali na 2:12 je najbolji dio videa
    Mislim da sprda one što misle da je lako obuć odijelo i čučnit 2 cm


    Failing with curls hahah

    Leave a comment:


  • jozo13
    replied
    Re: CHAT

    domagoj- ako sam dobro skuzio lik sprda one sto cucnu 2 cm

    ali na 2:12 je najbolji dio videa

    Leave a comment:

Working...
X