Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • domagoj
    replied
    Re: CHAT

    https://youtu.be/Owi0DvJHyIA

    Evo za Jozu, 4:15 min

    Leave a comment:


  • Ivanowski
    replied
    Re: CHAT

    Taman bio nekidan, dobia san uputnicu za ortopeda i tamo cu odradit neko snimanje, vjerojatno bas ta magnentna

    Leave a comment:


  • neuk
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by Ivanowski View Post
    Nadam se da je netko imao slicni problem, naime vec dobrih 2 ipo mjeseca imam bol u desnom prsnom misicu koja ne prolazi... Pocetkom 4. mj san odradia jedan trening nakon kojeg san odma pocea osjecat tu bol, na tom treningu nista nije puklo u misicu niti nateklo, vec samo ta neka cudna bol se javila koja je trajala 2-3 dana i prestala, za svaki slucaj san odmoria jos dodatnih 5-6 dana prije novog treninga nakon kojeg se desila ista stvar, bol se vratila....onda san odmoria 3 tjedna ali i dalje je pocelo bolit nakon novog treninga, pa onda 4 tjedna odmora ali i dalje ista stvar....tokom odmaranja san svaki dan stavlja led, masira bolno podrucje, rasteza se, potrosia 5 tuba deep reliefa (su***** neman za whey sad) i evo danas opet malo isa uradit 4-5 serija razvlacenja sa full laganim opterecenjem ali i bol je dalje tu (nije se javila tokom samog treninga vec 2-3h nakon)....neznan sta da radin, zahvalan bi bia kad bi netko tko ima neka saznanja o cemu je rijec, izdvoji 2 min pa da mi pomogne
    Odi kod lijecnika i opisi mu svoje stanje. Morao bi ti dati uputnicu za magnetnu koja ce pokazati sta ti je.

    Moguce da budes odmarao i do par mj. Vazno da sto prije odradis tu magnetnu pa da pocnes terapiju. Srecom mozes raditi ledja, trbusne i noge. Mislim da ostalo neces moci jer dijelom stimulira prsni misic.

    Leave a comment:


  • Ivanowski
    replied
    Re: CHAT

    images.jpg

    Zaboravio sam stavit ovu sliku u prethodnom post-u.......na njoj san oznacia gdje se bol tocno nalazi, samo žarište boli je ujedno i velicine kruga na slici

    Leave a comment:


  • Ivanowski
    replied
    Re: CHAT

    Nadam se da je netko imao slicni problem, naime vec dobrih 2 ipo mjeseca imam bol u desnom prsnom misicu koja ne prolazi... Pocetkom 4. mj san odradia jedan trening nakon kojeg san odma pocea osjecat tu bol, na tom treningu nista nije puklo u misicu niti nateklo, vec samo ta neka cudna bol se javila koja je trajala 2-3 dana i prestala, za svaki slucaj san odmoria jos dodatnih 5-6 dana prije novog treninga nakon kojeg se desila ista stvar, bol se vratila....onda san odmoria 3 tjedna ali i dalje je pocelo bolit nakon novog treninga, pa onda 4 tjedna odmora ali i dalje ista stvar....tokom odmaranja san svaki dan stavlja led, masira bolno podrucje, rasteza se, potrosia 5 tuba deep reliefa (su***** neman za whey sad) i evo danas opet malo isa uradit 4-5 serija razvlacenja sa full laganim opterecenjem ali i bol je dalje tu (nije se javila tokom samog treninga vec 2-3h nakon)....neznan sta da radin, zahvalan bi bia kad bi netko tko ima neka saznanja o cemu je rijec, izdvoji 2 min pa da mi pomogne

    Leave a comment:


  • Maximus1950
    replied
    Re: CHAT

    Hahah sve ranoranioci neki... [emoji38]

    @neuk: a eto, dosta obaveza, nisan trenira neko vrime pa nisan ni isa na forum.

    Leave a comment:


  • Dinč
    replied
    Re: CHAT

    Maxi vidio sam te prije neki dan u dobro jutro hrvatska haha, pravi dyel ratnik [emoji14] [emoji14] [emoji14]

    Leave a comment:


  • neuk
    replied
    Re: CHAT

    Sta bi? Dugo te nije bilo...

    Leave a comment:


  • Maximus1950
    replied
    Re: CHAT

    Sta je misevi???

    Leave a comment:


  • Vucko
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by TripleZ View Post
    kako je ovo awesome/zanimljiv video

    Bome ga je pokupilo na 14:20 uf

    Leave a comment:


  • Toorop
    replied
    Re: CHAT

    Ne. Postarina ti je 9/11$.

    Leave a comment:


  • Premium.Better
    replied
    Re: CHAT

    Vrijedi li blesplatna postarina za narudzbe preko 20$ (powdercity)?

    Leave a comment:


  • TripleZ
    replied
    Re: CHAT

    kako je ovo awesome/zanimljiv video

    Leave a comment:


  • Dača
    replied
    Re: CHAT

    Lepomir Bakic – Herbalife je obicno smece jak marketing nista vise

    Leave a comment:


  • TripleZ
    replied
    Re: CHAT

    everything goals


    Leave a comment:

Working...
X