Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kelly
    replied
    Originally posted by domagoj View Post
    Opet pišem, problemi na tapatalku. Postovi u velikim temama (chatovi, modificirani531...) se ne prikazuju kako treba, zadnje postove uopće ne vidim. A kad uđem u temu otvori mi 500. post, odem na zadnje postove al svejedno neke stare samo prikaže. Manje teme su u redu.
    Proslijedio sam...

    Leave a comment:


  • domagoj
    replied
    Opet pišem, problemi na tapatalku. Postovi u velikim temama (chatovi, modificirani531...) se ne prikazuju kako treba, zadnje postove uopće ne vidim. A kad uđem u temu otvori mi 500. post, odem na zadnje postove al svejedno neke stare samo prikaže. Manje teme su u redu.

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Imali smo tehničkih problema malo duže i problema sa registracijom, ali vraćamo se, polako ali sigurno.

    Leave a comment:


  • Maximus1950
    replied
    Malo je umra forum, a?

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Originally posted by domagoj View Post
    Nešto nije u redu sa temama sa puno postova, na tapatalku, ne pokazuje mi zadnje postove, a i kad uđem u temu, uđe mi na neki post u sredini teme
    Gore lijevo imaš dvije opcije:klikni na Poruke i onda će ti biti kronološki složeno.

    Leave a comment:


  • domagoj
    replied
    Nešto nije u redu sa temama sa puno postova, na tapatalku, ne pokazuje mi zadnje postove, a i kad uđem u temu, uđe mi na neki post u sredini teme

    Leave a comment:


  • dub43
    replied
    Originally posted by domagoj View Post
    Šta je sa forumom na tapatalku, ili je do mene nešto?

    Bok!

    Zbog nadogradnje nije bilo dobro podešeno, nažalost promaklo nam je, ali sada bi trebalo biti u redu. Možda ćeš morati izbrisati stari forum iz Tapatalk-a pa ponovno dodati. Ako nije problem, javi jel ti sve radi

    Tnx.

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Originally posted by domagoj View Post
    Šta je sa forumom na tapatalku, ili je do mene nešto?
    Imali smo nadogradnju, proslijedio sam dalje tvoj upit.

    Leave a comment:


  • domagoj
    replied
    Šta je sa forumom na tapatalku, ili je do mene nešto?

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Re: CHAT

    https://www.facebook.com/fantasticvi...1657693563145/

    Leave a comment:


  • TripleZ
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by TripleZ View Post
    2 epizode zavrsene
    11*

    #noshame

    Leave a comment:


  • TripleZ
    replied
    Re: CHAT

    suits u januara, kaze megara

    got ne gledam, mr.robot ne znam

    Leave a comment:


  • Dinč
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by TripleZ View Post
    PREPORUKA SERIJE:

    poceo sam gledati ''the blacklist'', 2 epizode zavrsene i vec znam da cu ove 3 sezone binge-watchat u sljedecih nekoliko dana. Pilot epizoda je najbolja/najzanimljivija koju sam ikad pogledao, apsolutno svaki dio serije je zanimljiv i nije tesko skoncentrisati se na desavanja.

    eto cisto da podijelim
    the blacklist vrhunska! navukao sam se na nju totalno, gledam preko TVa ali mislim da cu poskidat sve sezone.

    kad ce mr.robot? suits? GoT?

    Leave a comment:


  • TripleZ
    replied
    Re: CHAT

    PREPORUKA SERIJE:

    poceo sam gledati ''the blacklist'', 2 epizode zavrsene i vec znam da cu ove 3 sezone binge-watchat u sljedecih nekoliko dana. Pilot epizoda je najbolja/najzanimljivija koju sam ikad pogledao, apsolutno svaki dio serije je zanimljiv i nije tesko skoncentrisati se na desavanja.

    eto cisto da podijelim

    Leave a comment:


  • 50-kilas
    replied
    Re: CHAT

    Naručuje netko preko strengthshop.de? Koliko dugo se čeka pošiljka?

    Leave a comment:

Working...
X