Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    ma napravija san kompletne pretrage prije godinu i pol, ali to sam onda nešto bija u bolnici ( it was before I started lifting ).. i napravili su mi sve detaljno sa krvi i spirometriju i alergije bla bla i sve je bilo uredno .. pa nema, morat ću platit sada ili glumit da iman neki napadaj da opet dobijen free hahah
    when you want to succeed as bad as you wanna breathe than you will be successful

    Comment


    • Re: CHAT

      Eating Junk Food at the Gym: http://youtu.be/jzYTrFdK1hc

      Hahaha: D

      Sent from my LG-P880 using Tapatalk
      http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
      BB AND THIS !

      Comment


      • Re: CHAT

        HIMYM.jpg

        To bi bio bolji kraj od onoga što su snimili
        Simplify.

        There are no shortcuts to any place worth going.

        ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
        HARDER.


        Comment


        • Re: CHAT

          šta mislite o dubokom čučnju? danas san radija standardno 3x12 70 kg ( nije neka kilaža) i uglavnom zamolija san trenera koji radi tu da mi kaže svoje mišljenje o ukupnoj izvedbi.. on kaže da je sve u principu dobro osim šta mi povremeno koljeno ode malo naprid.. ali kaže da po njegovom mišljenju bolje da ne radin duboki jer neću dobit s njime ništa osim ozlijede.. ?
          when you want to succeed as bad as you wanna breathe than you will be successful

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by ThornNox View Post
            šta mislite o dubokom čučnju? danas san radija standardno 3x12 70 kg ( nije neka kilaža) i uglavnom zamolija san trenera koji radi tu da mi kaže svoje mišljenje o ukupnoj izvedbi.. on kaže da je sve u principu dobro osim šta mi povremeno koljeno ode malo naprid.. ali kaže da po njegovom mišljenju bolje da ne radin duboki jer neću dobit s njime ništa osim ozlijede.. ?
            Pitanje je veoma čudnovato.

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by Krešimir View Post
              Pitanje je veoma čudnovato.
              ....kao i trener po kojemu je duboki cucanj samo za ozljedu, nista vise....


              Sent from my Petit Beurre
              Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

              Comment


              • Re: CHAT

                svako se ovih dana zove trenerom...
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by ThornNox View Post
                  šta mislite o dubokom čučnju? danas san radija standardno 3x12 70 kg ( nije neka kilaža) i uglavnom zamolija san trenera koji radi tu da mi kaže svoje mišljenje o ukupnoj izvedbi.. on kaže da je sve u principu dobro osim šta mi povremeno koljeno ode malo naprid.. ali kaže da po njegovom mišljenju bolje da ne radin duboki jer neću dobit s njime ništa osim ozlijede.. ?

                  Inace takozvani kvazi treneri u Gulivera su poznati po svojim metodama. Strašni su


                  Dok u Marjan Fitness imamo strasnu ekipu.... daj molim vas, ovo jednostavno morate pogledat, a komentari su za fakin sprdanje, 30 minuta sam se smijao NAJJACI SAM, NEPOBJEDIV, COME AT ME BRAH
                  Last edited by Premium.Better; 10-04-14, 18:53.
                  I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                  ----------------------------------------------------------------
                  Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                  Comment


                  • Re: CHAT



                    10 Machines You Didn't Know Were Bicep Machines
                    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                    Fak me, right?

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by Premium.Better View Post
                      Inace takozvani kvazi treneri u Gulivera su poznati po svojim metodama.
                      ma neman pojma.. ja planiran nastavit sa dubokin čučnjom pa kako bilo.. neman problema sa koljenima i stvarno san 3 miseca radija samo sa šipkon na leđima dok nisan dobro skužija tehniku.. tako da duboki ostaje..

                      Zmaj Vialpando - jel to neko sa foruma? već san nekako bija doša do njegovog profila na fb i isto san skužija da se uvik svađa i vriđa lol..
                      when you want to succeed as bad as you wanna breathe than you will be successful

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by ThornNox View Post
                        ma neman pojma.. ja planiran nastavit sa dubokin čučnjom pa kako bilo.. neman problema sa koljenima i stvarno san 3 miseca radija samo sa šipkon na leđima dok nisan dobro skužija tehniku.. tako da duboki ostaje..

                        Zmaj Vialpando - jel to neko sa foruma? već san nekako bija doša do njegovog profila na fb i isto san skužija da se uvik svađa i vriđa lol..
                        Normalno da ces radit onako kako ti odgovara. Ja takodjer radim skroz duboki i nemam apsolutno nikakvih problema s koljenom.

                        Ja njih uopce i ne komentiram. Nije s foruma i ja nemam nista protiv njih, ali taj razgovor,... pa to je strasno. Slicne izbjegavam sta vise mogu. U Jokera ih ima najmanje.
                        I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                        ----------------------------------------------------------------
                        Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by domagoj View Post


                          10 Machines You Didn't Know Were Bicep Machines
                          Kako je tužno vidit nekoga ko je uporan u prodavanju svoje nesmiješnosti pod humor.
                          Žaj mi je lika jer ocito je preuzivljen.
                          ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            zna netko koja je ovo pjesma na pocetku videa???????
                            https://www.youtube.com/watch?v=gqLy...VJXgYjczN_AQUQ
                            https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                            http://instagram.com/dinc_94
                            http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                            myprotein code: MP24017174

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Hahah komentari na video su show, koji pacijenti od ljudi.

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by Dinč View Post
                                zna netko koja je ovo pjesma na pocetku videa???????
                                https://www.youtube.com/watch?v=gqLy...VJXgYjczN_AQUQ
                                nezz za pjesmu.... prebaci na 3:37 od Harrison Twinsa do Mike Changa i citaj text u videu.. HAHAAH
                                Last edited by Premium.Better; 10-04-14, 23:10.
                                I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                                ----------------------------------------------------------------
                                Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                                Comment

                                Working...
                                X